УкраїнськаРусскийEnglish
Кам'янець-Подільський
Переказати кошти для допомоги Збройним Силам України з платіжної картки (Національний банк України)
 
Пульс Кам'янця-Подільського на Facebook - група Камянець-Подільський Онлайн
 

Наш Кам'янець-Подільський

        Кам’янець-Подільський належить до найдавніших міст України з майже тисячолітньою історією. Спочатку місто називалось просто Кам’янцем, в імені своєму утверджуючи свою сутність.

        Заповідна його частина - Старе місто - розташована на скелястому острові, висотою 20-30м, утвореному каньйоном річки Смотрич. Петлею, яка нагадує грецьку “омегу”, охоплює Смотрич Старе місто і розходиться по обидва боки від Замкового мосту.

        Замковий міст - міст, що лежить між двома правими берегами однієї річки - міст, який викликав немало суперечок щодо свого походження. За однією з гіпотез, міст було зведено римлянами у II столітті під час походу Траянового війська на Дакію.

        Використавши своєрідні та унікальні властивості ландшафту, для оборони міста, протягом століть військові інженери створили фортифікаційну систему, що немає аналогів у Європі.

        Невід’ємною частиною Старого міста, його перлиною, є Стара фортеця, яка стала візитною карткою Кам’янця-Подільського, його символом. Історія заснування фортеці починається в XII столітті. Немов продовження кам’яних скель височать башти фортеці. Одинадцять башт входять до складу фортеці, кожна має свою назву і свою історію. Так, наприклад, найвища башта названа Папською тому, що була збудована на кошти, виділені папою римським Юлієм II. Ще її називають Кармелюковою, бо в ній тричі був ув’язнений Устим Кармелюк. У Чорній (кутовій) башті знаходиться криниця глибиною 40 м і в діаметрі 5 м видовбана в скалі. Досі в її стінах збереглося величезне дерев’яне колесо з пристроєм для підняття води на поверхню.

Прочитати повністю...
Кам’янець-Подільський міський центру зайнятості щодо стану ринку праці міста
Написал Alex Andrushchak   
18.10.10

Ситуація на місцевому ринку праці протягом січня-вересня 2010р. почала стабілізуватись, і незважаючи на те, що середня кількість зареєстрованих осіб за 9 місяців складала 425 чол., а в вересні зареєстровано 471 особу, рівень безробіття пішов на спад, якщо станом на 01.10.2009р. безробітних на обліку перебувало 4285 осіб, то на 01.10.2010р. їх налічується 3924, з них 997 отримує допомогу по безробіттю. Рівень безробіття станом на 01.10.09р. становив 3,0%, на 01.10.2010р. становить 2,2% . На виплату допомоги по безробіттю за 9 місяців 2010 року витрачено 6153,9 тис. грн.

Протягом січня-вересня 2010 року 61,6% громадян, які перебували на обліку в центрі зайнятості, були охоплені активними заходами сприяння зайнятості.

Досить гострою на сьогодні є проблема відсутності вакансій для безробітних, так на сьогодні актуальними є всього 60 вакансій на 1568 незайнятих осіб, навантаження на одне робоче місце складає 26 чол.

Протягом січня-вересня 2010р. при сприянні служби зайнятості отримали роботу 2526 незайнятих осіб, або 43% до усього незайнятого населення, яке перебувало на обліку в міському центрі зайнятості. За звітний період на професійне навчання було направлено 624 безробітних. Усього проходило професійне навчання 813 безробітних, з них 381 особа віком до 35 років і 430 жінки.

Протягом вересня 2010р. на професійне навчання було направлено 71 особу. Особлива увага приділяється такому виду професійного навчання як стажування. На стажування в серпні була направлено 16 осіб.

Для більш повного забезпечення зайнятості громадян, їх матеріальної підтримки, служба зайнятості приділяє постійну увагу оплачуваним тимчасовим громадським роботам. Протягом звітного періоду в громадських роботах приймали участь 470 осіб з числа незайнятого населення. Фінансування громадських робіт проводилось як за рахунок коштів підприємств так і за кошти ФЗДССВБ.

На організацію проведення тимчасових громадських робіт було витрачено з ФЗДССВБ 443,0 тис. грн.

Середній розмір допомоги по безробіттю збільшився з 580,5 грн. на 01.10.2009 року до 613,4грн. станом на 01.10.2010 року.

Протягом звітного періоду міський центр зайнятості отримав списки на вивільнення з 36 підприємства, організацій та установ міста, де передбачалося скоротити 501 особу. Найбільше з підприємств переробної промисловості - 113 осіб, виробництво електроенергії, газу та води – 46 осіб, оптова і роздрібна торгівля – 20 осіб, державного управління – 256 осіб. Фактично протягом 2010 року було вивільнено 218 осіб, або 43,5 % до передбаченого вивільнення. Найбільше працівників було вивільнено з таких підприємств як: Управління освіти і науки (Кам’янець-Подільський НВК:ЗОШ I-II ст. ліцей-інтернат)- 112 осіб, ВАТ „Кам’янець-Подільськавтоагрегат” – 23 особи, ВАТ “Модуль” – 17 осіб, Факультет військової підготовки національного університету ім.. Огієнка - 8 осіб, Філія концерну „Техвоєнсервіс” – 12 осіб.

  Нет комментариев.
You need to login or register to post comments.
< Пред.   След. >

Дизайн та розробка Logic Land Ltd.

Меню
Каменец-Подольский
Блог
Политика
Коммуналка
Статьи
Каталог предприятий
Фото
Поиск на сайте
Открытки
Форум
Фестивали
Карта сайта
Веб-мастеру
Группы
Гостевая книга
Бронирование гостиниц
Партнеры сайта
Інформери
Кам'янець-Подільський online
Обмін лінками - отримати код »


Місцеві лінки
Експорт новин
Новини (RSS 1.0)
Новини (RSS 2.0)
Блог (RSS)
Форум (RSS)
Хто на сайті?
Сейчас на сайте:
Гостей - 13