УкраїнськаРусскийEnglish
Кам'янець-Подільський
Переказати кошти для допомоги Збройним Силам України з платіжної картки (Національний банк України)
 
Пульс Кам'янця-Подільського на Facebook - група Камянець-Подільський Онлайн
 

Наш Кам'янець-Подільський

        Кам’янець-Подільський належить до найдавніших міст України з майже тисячолітньою історією. Спочатку місто називалось просто Кам’янцем, в імені своєму утверджуючи свою сутність.

        Заповідна його частина - Старе місто - розташована на скелястому острові, висотою 20-30м, утвореному каньйоном річки Смотрич. Петлею, яка нагадує грецьку “омегу”, охоплює Смотрич Старе місто і розходиться по обидва боки від Замкового мосту.

        Замковий міст - міст, що лежить між двома правими берегами однієї річки - міст, який викликав немало суперечок щодо свого походження. За однією з гіпотез, міст було зведено римлянами у II столітті під час походу Траянового війська на Дакію.

        Використавши своєрідні та унікальні властивості ландшафту, для оборони міста, протягом століть військові інженери створили фортифікаційну систему, що немає аналогів у Європі.

        Невід’ємною частиною Старого міста, його перлиною, є Стара фортеця, яка стала візитною карткою Кам’янця-Подільського, його символом. Історія заснування фортеці починається в XII столітті. Немов продовження кам’яних скель височать башти фортеці. Одинадцять башт входять до складу фортеці, кожна має свою назву і свою історію. Так, наприклад, найвища башта названа Папською тому, що була збудована на кошти, виділені папою римським Юлієм II. Ще її називають Кармелюковою, бо в ній тричі був ув’язнений Устим Кармелюк. У Чорній (кутовій) башті знаходиться криниця глибиною 40 м і в діаметрі 5 м видовбана в скалі. Досі в її стінах збереглося величезне дерев’яне колесо з пристроєм для підняття води на поверхню.

Прочитати повністю...
Дитяча бездоглядність – чим зарадимо?
Написал Alex Andrushchak   
18.11.10
Начальник служби у справах дітей – Бевз Лілія Едуардівна

У міській раді триває підготовка до ІІІ міжнародної конференції «Соціально-правові та соціально-педагогічні основи подолання дитячої бездоглядності», присвяченій 21-й річниці з дня прийняття Конвенції ООН про права дитини. Її заплановано провести 18 – 19 листопада 2010 р у конференц-залі «7 днів».

До участі в конференції запрошено працівників державного апарату, муніципалітетів України та з-за кордону, фахівців з управлінь освіти і науки, відділів сім’ї та молоді, служб у справах дітей, центрів соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, представників суду, прокуратури, міліції, керівників благодійних фондів, громадських організацій, провідних науковців України, представників ЗМІ.

ЦЯ КОНФЕРЕНЦІЯ – МОЖЛИВІСТЬ ПРОАНАЛІЗУВАТИ ЗАКОНОДАВЧІ ЗАСАДИ ПОДОЛАННЯ ДИТЯЧОЇ БЕЗДОГЛЯДНОСТІ, ПСИХОЛОГІЧНІ АСПЕКТИ ЖИТТЯ ДІТЕЙ, ЯКІ ЗАЛИШИЛИСЯ БЕЗ БАТЬКІВСЬКОГО ПІКЛУВАННЯ, ПОБАЧИТИ РОЛЬ СОЦІАЛЬНИХ ТА ПРОСВІТНІХ УСТАНОВ У ПРОЦЕСІ СОЦІАЛЬНО-ПСИХОЛОГІЧНОЇ РЕАБІЛІТАЦІЇ ДИТИНИ, ВИКОРИСТАВШИ МІЖНАРОДНИЙ ДОСВІД ТА ДОСВІД ПІЛОТНИХ УКРАЇНСЬКИХ МУНІЦИПАЛІТЕТІВ.

Упродовж конференції буде проводитись обговорення проблем дітей трудових мігрантів, дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, дітей, які опинилися у надзвичайно важких умовах та дітей, схильних до бродяжництва, а також поділитися досвідом організації роботи з дітьми цих категорій та виробити пропозиції щодо змін у нормативно-законодавчій базі.

Програма конференції включатиме такі питання:

І.ЗАКОНОДАВЧІ ЗАСАДИ ПОДОЛАННЯ ДИТЯЧОЇ БЕЗДОГЛЯДНОСТІ В УКРАЇНІ
Переваги і недоліки сучасної української правозахисної системи з питань подолання дитячої бездоглядності.

ІІ.ПСИХОЛОГІЧНІ АСПЕКТИ ЖИТТЯ ДІТЕЙ, ЯКІ ЗАЛИШИЛИСЯ БЕЗ БАТЬКІВСЬКОЇ ОПІКИ
1. Діти трудових мігрантів.
2. Діти-сироти та діти, позбавлені батьківського піклування.
3. Діти, які опинилися у надзвичайно складних умовах
4. Діти, схильні до бродяжництва.

ІІІ. РОЛЬ СОЦІАЛЬНИХ І ПРОСВІТНІХ УСТАНОВ ЩОДО ПОДОЛАННЯ ДИТЯЧОЇ БЕЗДОГЛЯДНОСТІ
Завдання місцевих органів виконавчої влади та органів місцевого самоврядування у забезпеченні прав дитини, яка залишилася без батьківського піклування.

Роль соціальних установ щодо надання допомоги дітям, які залишилися без батьківського піклування (дітям-сиротам та позбавленим батьківського піклування, дітям, які опинилися у надзвичайно складних умовах, дітям трудових мігрантів, дітям, схильним до бродяжництва) Діяльність просвітніх установ щодо виявлення та надання допомоги дітям, які залишилися без батьківського піклування.

Досвід роботи вітчизняних та міжнародних організацій з надання соціальної допомоги бездоглядним дітям.

«З дітьми та про дітей» – саме ці слова спадають на думку, коли учасники згадують про те, як юні кам’янчани охоче ділилися мріями та роздавали на згадку малюнки на першій конференції. Організовуючи її вкотре цьогоріч, учасники прагнуть залучити до обговорення цієї теми якомога більше незаангажованих людей, представників інших країн та міст партнерів, щоб акумулювати досвід та напрацювання з цієї теми.

  Нет комментариев.
You need to login or register to post comments.
< Пред.   След. >

Дизайн та розробка Logic Land Ltd.

Меню
Каменец-Подольский
Блог
Политика
Коммуналка
Статьи
Каталог предприятий
Фото
Поиск на сайте
Открытки
Форум
Фестивали
Карта сайта
Веб-мастеру
Группы
Гостевая книга
Бронирование гостиниц
Партнеры сайта
Інформери
Кам'янець-Подільський online
Обмін лінками - отримати код »


Місцеві лінки
Експорт новин
Новини (RSS 1.0)
Новини (RSS 2.0)
Блог (RSS)
Форум (RSS)
Хто на сайті?
Сейчас на сайте:
Гостей - 10