УкраїнськаРусскийEnglish
Кам'янець-Подільський
Переказати кошти для допомоги Збройним Силам України з платіжної картки (Національний банк України)
 
Пульс Кам'янця-Подільського на Facebook - група Камянець-Подільський Онлайн
 

Наш Кам'янець-Подільський

        Кам’янець-Подільський належить до найдавніших міст України з майже тисячолітньою історією. Спочатку місто називалось просто Кам’янцем, в імені своєму утверджуючи свою сутність.

        Заповідна його частина - Старе місто - розташована на скелястому острові, висотою 20-30м, утвореному каньйоном річки Смотрич. Петлею, яка нагадує грецьку “омегу”, охоплює Смотрич Старе місто і розходиться по обидва боки від Замкового мосту.

        Замковий міст - міст, що лежить між двома правими берегами однієї річки - міст, який викликав немало суперечок щодо свого походження. За однією з гіпотез, міст було зведено римлянами у II столітті під час походу Траянового війська на Дакію.

        Використавши своєрідні та унікальні властивості ландшафту, для оборони міста, протягом століть військові інженери створили фортифікаційну систему, що немає аналогів у Європі.

        Невід’ємною частиною Старого міста, його перлиною, є Стара фортеця, яка стала візитною карткою Кам’янця-Подільського, його символом. Історія заснування фортеці починається в XII столітті. Немов продовження кам’яних скель височать башти фортеці. Одинадцять башт входять до складу фортеці, кожна має свою назву і свою історію. Так, наприклад, найвища башта названа Папською тому, що була збудована на кошти, виділені папою римським Юлієм II. Ще її називають Кармелюковою, бо в ній тричі був ув’язнений Устим Кармелюк. У Чорній (кутовій) башті знаходиться криниця глибиною 40 м і в діаметрі 5 м видовбана в скалі. Досі в її стінах збереглося величезне дерев’яне колесо з пристроєм для підняття води на поверхню.

Прочитати повністю...
База знань компанії на основі Wiki
Написал Alex Andrushchak   
05.12.10

Корпоративна база знань (КБЗ) — це єдинний простір для обміну даними між працівниками компанії. База знань використовується для публікації та ознайомлення з регламентуючими документами, шаблонами, наказами, довідкоковою інформацією, документацією. Також в КБЗ можуть публікуватись новини та оголошення компанії, на її основі може бути організовано внутрішній форум організації.

Дуже важко переоцінити важливість управління знаннями в компанії. Відсутність управління знаннями в компанії призводить до втрат часу та грошей. Організація бази знань дозволяє накопичувати цінну інформацію про бізнес-процеси, структуру дій та прийняття рішень у тих чи інших обставинах. Співробітники, які є носіями такої інформації, відображають її у базі знань, що дозволяє іншим працівникам працювати ефективніше. Навіть звільнення важливого працівника більше не становить такої серйозної загрози, оскільки КБЗ містить інформацію, що дозволяє зберегти набутий компанією досвід.

    Типова база знань компанії містить:
  • базу даних клієнтів, працівників, інформацію про конкурентів;
  • інформацію про корпоративні правила, процедури, шаблони, типові процеси;
  • виробничо-технологічну інформацію;
  • довідкову, фінансову та юридичну інформацію, що потрібна для підтримки бізнес-процесів;
  • особливості застосування технологій та інформацію про “підводні камені”;
  • цінні знання та досвід працівників;

Однією з найпопулярніших систем для організації бази знань компанії є Wki, така ж сама система, що використовується для функціонування всім відомої Вікіпедії. Вікі системи дозволяють довільну організовувати структуру інформаційного наповнення, та легко зв'язувати різні матеріали між собою. Згодом структуру легко змінювати.

Існує багато реалізації вікі-систем: MediaWiki, X-Wiki, PhpWiki, MyWiki та інші. Як правило для система встановлюється на сервері компанії, що робить її доступною для всіх працівників компанії у будь-який час. При відсутності такої можливості корпоративну базу знань можна організувати як SaaS систему

  Нет комментариев.
You need to login or register to post comments.
< Пред.   След. >

Дизайн та розробка Logic Land Ltd.

Меню
Каменец-Подольский
Блог
Политика
Коммуналка
Статьи
Каталог предприятий
Фото
Поиск на сайте
Открытки
Форум
Фестивали
Карта сайта
Веб-мастеру
Группы
Гостевая книга
Бронирование гостиниц
Партнеры сайта
Інформери
Кам'янець-Подільський online
Обмін лінками - отримати код »


Місцеві лінки
Експорт новин
Новини (RSS 1.0)
Новини (RSS 2.0)
Блог (RSS)
Форум (RSS)
Хто на сайті?
Сейчас на сайте:
Гостей - 11