Презентація книги „Під захистом мурів" |
Автор: Alex Andrushchak
|
12.10.07 |
У рамках III міжнародного військово-історичного фестивалю „TERRA HEROICA-2007", що пройшов 5-7 жовтня в Кам'янці-Подільському,' відбулася презентація книги про оборонну архітектуру України „Під захистом мурів". Це друга книга з серії „Невідома Україна", що пропонує читачам столичне видавництво „Наш час".
Олекса Руденко, організатор та концепто-лог фестивалю, отаман київського козацького реєстрового полку, відзначив вихід цієї книги як особливу подію, адже в царині історії розвитку ' військової справи мало інформації. Авторка книги, Катерина Липа, в науково-популярному форматі подає історію розвитку оборонної архітектури України. ' Найпотужніші оборонні споруди України, уславлені захисники твердинь, тактика облоги та оборони фортець, фортифікаційне мистецтво та будівельні технології і, звичайно, історія Кам'янець-Подільської фортеці - все це віднині стає відомим в Україні.
Дякуючи особистій підтримці заступника мера, пана Олега Демчу-ка, представники видавництва взяли участь у відкритті та прес-конференції Фестивалю і презентували книгу. Передбачаючи цінність видання для кам'янчан та просвітницьких осередків міста, представник видавництва „Наш час" Тіна Пересунько передала десяток примірників завідувачу відділу культури Кам'янець-Подільської міської ради, депутату міської ради Ользі Чорнобиль. „Мати книгу „Під захистом мурів" для нас важливо, - зауважила пані Ольга. - Книги будуть спрямовані, в першу чергу, до бібліотек та до історичного музею-заповідника. Хотілося б, аби книги потрапили до усіх шкіл, Кам'янець-Подільського державного університету, Державного аграрцоготехнічного університету, Училища культури, п'яти шкіл естетичного виховання, до історико-культурних товариств та інших публічних осередків культури. Наші мешканці "отримають не лише додаткову інформацію про рідну фортецю, але дізнаються й про інші пам'ятки військової архітектури з усієї України".
Тож, відтепер, книга з історії української фортифікації відкривається як для кам'янчан, так і для кожного бажаючого пізнати історію звитяг власної країни.
http://kp.rel.com.ua/city/ |
, щоб розміщувати коментарі.