УкраїнськаРусскийEnglish
Кам'янець-Подільський
Переказати кошти для допомоги Збройним Силам України з платіжної картки (Національний банк України)
 
Пульс Кам'янця-Подільського на Facebook - група Камянець-Подільський Онлайн
 

Наш Кам'янець-Подільський

        Кам’янець-Подільський належить до найдавніших міст України з майже тисячолітньою історією. Спочатку місто називалось просто Кам’янцем, в імені своєму утверджуючи свою сутність.

        Заповідна його частина - Старе місто - розташована на скелястому острові, висотою 20-30м, утвореному каньйоном річки Смотрич. Петлею, яка нагадує грецьку “омегу”, охоплює Смотрич Старе місто і розходиться по обидва боки від Замкового мосту.

        Замковий міст - міст, що лежить між двома правими берегами однієї річки - міст, який викликав немало суперечок щодо свого походження. За однією з гіпотез, міст було зведено римлянами у II столітті під час походу Траянового війська на Дакію.

        Використавши своєрідні та унікальні властивості ландшафту, для оборони міста, протягом століть військові інженери створили фортифікаційну систему, що немає аналогів у Європі.

        Невід’ємною частиною Старого міста, його перлиною, є Стара фортеця, яка стала візитною карткою Кам’янця-Подільського, його символом. Історія заснування фортеці починається в XII столітті. Немов продовження кам’яних скель височать башти фортеці. Одинадцять башт входять до складу фортеці, кожна має свою назву і свою історію. Так, наприклад, найвища башта названа Папською тому, що була збудована на кошти, виділені папою римським Юлієм II. Ще її називають Кармелюковою, бо в ній тричі був ув’язнений Устим Кармелюк. У Чорній (кутовій) башті знаходиться криниця глибиною 40 м і в діаметрі 5 м видовбана в скалі. Досі в її стінах збереглося величезне дерев’яне колесо з пристроєм для підняття води на поверхню.

Прочитати повністю...
Прес-конференція Хмельницького обласного осередку ВГО «Комітет виборців України»
Written by Alex Andrushchak   
chetver, 20 veresen` 2012

17 вересня відбулася прес-конференція Хмельницького обласного осередку ВГО «Комітет виборців України» за результатами моніторингу складу виборчих комісій області, проведення їх першого засідання та діяльності протягом першої половини вересня, в рамках реалізації проекту «Місцеві засоби масової інформації і виборчі комісії у виборах 2012 року.

Проект підтриманий Фондом розвитку ЗМІ Посольства США. В області сформовано 7 окружних виборчих комісій для організації і проведення виборів, які мають забезпечити додержання та однакове застосування законодавства України про вибори на території виборчих округів.

На момент створення комісій, третині членів комісій, на час роботи в комісії, необхідно було міняти місце проживання (вони не проживали в населеному пункті, де працюватиме комісія) або регулярно їздити на засідання, долаючи при цьому, в окремих випадках, більше 1000 км. (Кияни, кримчани, харків’яни від шести до восьми членів кожної з комісій проживали за межами області. До прикладу, представники партії «Руський блок» Акулови із АР Крим були членами трьох окружних комісій області, як виявилося дехто працює за кордоном.

Станом на 30 серпня зміни членства відбулися у 80 відсотках комісій. А протягом наступних десяти днів, як нами і прогнозувалося, зміни персонального складу відбулися у всіх комісіях, причому в деяких, замінено половину їх первинних членів і зникла проблема членства з інших міст. Причиною цього стало жеребкування по окружним виборчим комісіям, де представництво в них, фактично, отримали технічні партії.

Майже всім комісіям були надані приміщення для роботи, до яких зручно добиратися, але на час їх першого засідання, ці приміщення не були готові до роботи в них. Комісії на день першого засідання не були забезпечені ні оргтехнікою, ні телефонним зв’язком, ні транспортом. Також не було табличок з написом «Окружна виборча комісія». Ці технічні питання вирішувались протягом першої декади вересня, що теж негативно відбилося на роботі комісій.

І хоча регулярність роботи комісій поступово налагоджується, стабілізація не настала. Під час засідань, в окремих комісіях, продовжуються конфлікти між членами комісій і напруженість у стосунках, що не дозволяє прийняти правильні і виважені рішення.

Викликає побоювання наступний етап, який починається 19 вересня, а саме: формування дільничних виборчих комісій. Якщо вони будуть сформовані за тим же принципом, що і ОВК, то серйозних проблем в подальшому ході виборчого процесу не уникнути.

Прес – служба Хмельницького ОО «Комітет виборців України»

  No Comments.
You need to login or register to post comments.
< Prev   Next >

Дизайн та розробка Logic Land Ltd.

Меню
Кам'янець-Подільський
Блог
Політика
Комуналка
Статті
Каталог підприємств
Фото
Пошук на сайті
Листівки
Форум
Фестивалі
Карта сайта
Веб-майстру
Групи
Гостьова книга
Бронювання готелів
Партнери сайту
Інформери
Кам'янець-Подільський online
Обмін лінками - отримати код »


Місцеві лінки
Експорт новин
Новини (RSS 1.0)
Новини (RSS 2.0)
Блог (RSS)
Форум (RSS)
Хто на сайті?
We have
13 guests online