УкраїнськаРусскийEnglish
Кам'янець-Подільський
Переказати кошти для допомоги Збройним Силам України з платіжної картки (Національний банк України)
 
Пульс Кам'янця-Подільського на Facebook - група Камянець-Подільський Онлайн
 
У календарі:
Нема подій
Мотобол в Кам'янці-Подільському
Автор: Ruslan Nazarets   
15.08.08

У 1965 році стартує перший чемпіонат України. Чемпіонами в різні роки ставали 17 команд. Частіше за інших національну першість вигравала команда "Поділля", з нашого Кам'янець-Подільського.

У різні роки у вищій лізі чемпіонату СРСР по мотоболу виступало 8 українських команд: «Вымпел» (Полтава), «Восход» (Вознесенск), «Нива» (Вишняки), «Подолье» (Каменец-Подольский), «Союз-3» (Енакиево), «Спартак» (Феодосия), АМК (Луганск), «Старт» (Киев). В останні роки, коли проводились чемпіонати в масштабах СРСР події розвивались досить-таки захоплююче, та й наша команда «Поділля» могла отримати тоді третє місце.

Потім був кубок України в місті Нова Каховка, де наша команда «Поділля» посіла почесне перше місце. Ніхто не міг передати словами ті чемпіонські відчуття, це просто було щось фантастичне.

Відразу ж в 1993 році на базі нашого «Поділля» почали формувати збірну України... Саме тоді з’явилася зірка Володимир Даниляк — сильний ведучий гравець, лідер, який задав дихання тій команді. У 1997 році відбувався черговий Чемпіонат Європи в Пінську, Білорусія, на якому «Поділля» теж брало участь.
Тоді «Поділля» зайняло п’яте місце, але Шварчук Сергій Володимирович отримав почесне звання найкращого воротаря Європи, що для нашої команди теж розцінювалось як невелика перемога.

1999 рік — фактично рік останніх ігор мотоболу, потім була досить-таки довга перерва, справа занепала.

Поза сумнівом, мотобол є дорогим видом спорту — аби забезпечити команду лише мотоциклами в 7-8 одиниць, вартість кожного з яких коливається в межах семи тисяч євро, а також витрати на матеріали і комплекти форм для гравців, потрібно внести немалі кошти. І це без врахування засобів на підтримку трека і поїздок на змагання. В цілому вміст однієї мотобольной команди в Україні обходиться в 200 тисяч гривень в рік. Хто зараз в нашій країні готовий виділяти такі гроші на розвиток не менш видовищного вигляду спорту, чим його "братик футбол", залишається лише гадати. І сподіватися на краще.

На сьогодні в Україні існує всього декілька команд: "Союз-3" (м. Єнакієво), "Антрацит" і "Антрацит-1" (м. Кировськ), "Вимпел" (м. Полтава) і "Механік" (м. Кам'янець-Подільський). Наш теперішній «Механік» (мається на увазі, не завод і мотобольна команда) Ярослав Адамович Крочак фактично підняв на ноги, дав новий поштовх.
Таким чином, «Механік» став володарем Кубку України з мотоболу в 2008 році. В травні команда виїжджала в Білорусію на їхній чемпіонат. Зараз чемпіонат Білорусії проходить в Кам’янці.

Тренером зараз цілком заслужено є Володимир Даниляк. Проте, швидше за все, що Сергій Шварчук візьме на себе фізичну підготовку молодих вихованців. Потрібно сказати, що мотобол буде розвиватись, молоде покоління росте і ми ще здобудемо свої перемоги.

На такій оптимістичній ноті хотілось б побажати розвитку Кам’янець-Подільському мотоболу.

 
Обговорення (9 коментарів)
Мотобол в Кам'янці-Подільському   03.11.2008 [12:56:39]
** Обговорення статті: Мотобол в Кам'янці-Подільському **

Мені теж хотілось б побажати розвитку Кам’янець-Подільському мотоболу!!!!!!!!!!!
Марк Бондурянський
#1850
Мотобол в Кам'янці-Подільському   03.11.2008 [14:05:26]
Є розвиток! Ще й міська рада обіцяє допомогти фінансово.
#1851
RE: Мотобол в Кам'янці-Подільському   27.05.2009 [09:09:09]

На стадіон, як на весілля,
Мерщій боліти за "Поділля"!!!

Допоможи забити гол -
Купи квиток на мотобол!!!

"Механік" - МОЛОДЕЦЬ!
Бо славить в світі Кам'янець!!!

Розвиток починається з кожного з нас...;)
#6802
RE: Мотобол в Кам'янці-Подільському   16.06.2009 [18:00:55]
30 мая. «Восход» (Вознесенск) - «Антрацит» (Кировское, Донецкая обл.) - 2:6.
«Восход»: Валерий Бондарь (вратарь), Петр Корня, Александр Павловский, Сергей Писанко, Сергей Волошин, Сергей Червоный, Виталий Пьянов, Виктор Шапарь. «Антрацит»: Михаил Гребенюк (вратарь), Роман Бабенко, Сергей Войков, Евгений Бабанов, Владимир Бойко, Игорь Рожок, Иван Костюк. Во втором туре первенства Украины нашей мотобольной дружине вновь противостоял очень сильный соперник. «Антрацит» - базовая команда сборной Украины по мотоболу. На поле вознесенского мототрека многочисленные болельщики увидели сразу весь основной состав полевых игроков-»сборников».
Код:


http://www.ngorod.mk.ua/index.php/motobol/96--lr-

#7796
RE: Мотобол в Кам'янці-Подільському   02.11.2009 [11:59:46]
Привіт усім вболівальникам Кам’янець - Подільського мотоболу . Скажіть будь - ласка чому ніхто не задавався питанням і ніде не згадується про серійні перемоги команди з 1993 по 1999 рр., де команда ставала чемпіоном і неодноразово. Чому не зазначено ці великі події в історії розвитку мотоболу ????? Напрошується одразу питання хто писпв таку історію де не висвітлюються усі факти і кому це вигідно ???????????????????????
#13045
RE: Мотобол в Кам'янці-Подільському   06.11.2009 [09:39:51]
Велика тема про мотоболу в Кам'янці-Подільському - http://info.kp.km.ua/component/option,com_fireboard/Itemid,69/func,view/id,1612/catid,48/lang,uk/

Цитата:
Скажіть будь - ласка чому ніхто не задавався питанням і ніде не згадується про серійні перемоги команди з 1993 по 1999 рр., де команда ставала чемпіоном і неодноразово.


Якщо у Вас є ця інформація, то присилайте і ми її обов'язково опублікуємо.
#13196
RE: Мотобол в Кам'янці-Подільському   06.11.2009 [10:43:53]
Привіт в мене є така інформація : шестиразовими чемпіонами України є такі гравці команди "Поділля" : капітан команди - Олександир Ажгиревич, воротарі Сергій Шварчук, Ярослав Сидорчук, гравці - Володимир Тіт, Сергій Макаренко, Андрій Гавриленко, Петро Корня , Олександр Волинкін, Павло Тихун, Олег Ісаєв , Сергій Роденко, Валерій Мороховець, Юрій Бурлай ,Олександр Котов, механіки команди : - Борис Верширога і Олександр Фрізен, начальник команди - Остафійчук Юрій , тренер - Володимир Струмінський та головний тренер - Станіслав Кшемінський . Директор клубу Віктор Єрменчук . P.S. Пропоную для більш ширшої картини історії розвитку мотоболу на Кам’янеччині взяти інтерв’ю у цих людей . Я думаю вони багато чого цікавого розкажуть.
#13210
Мотобол в Кам'янці-Подільському   16.05.2011 [10:01:29]
Привіт хто знає скільки коштуватиме квиток на мотобол Каменець - Подільський на кубок України????
#34710
Мотобол в Кам'янці-Подільському   04.06.2020 [16:08:58]
#116071

Вам необхідно авторизуватись або зареєструватись, щоб розміщувати коментарі.
Наст. >

Дизайн та розробка Logic Land Ltd.

Меню
Кам'янець-Подільський
Блог
Політика
Комуналка
Статті
Каталог підприємств
Фото
Пошук на сайті
Листівки
Форум
Фестивалі
Карта сайта
Веб-майстру
Групи
Гостьова книга
Бронювання готелів
Партнери сайту
Інформери
Кам'янець-Подільський online
Обмін лінками - отримати код »


Фото
Експорт новин
Новини (RSS 1.0)
Новини (RSS 2.0)
Блог (RSS)
Форум (RSS)
Хто на сайті?
сторінку переглядають:
22 гостей