УкраїнськаРусскийEnglish
Кам'янець-Подільський
Переказати кошти для допомоги Збройним Силам України з платіжної картки (Національний банк України)
 
Пульс Кам'янця-Подільського на Facebook - група Камянець-Подільський Онлайн
 

Наш Кам'янець-Подільський

        Кам’янець-Подільський належить до найдавніших міст України з майже тисячолітньою історією. Спочатку місто називалось просто Кам’янцем, в імені своєму утверджуючи свою сутність.

        Заповідна його частина - Старе місто - розташована на скелястому острові, висотою 20-30м, утвореному каньйоном річки Смотрич. Петлею, яка нагадує грецьку “омегу”, охоплює Смотрич Старе місто і розходиться по обидва боки від Замкового мосту.

        Замковий міст - міст, що лежить між двома правими берегами однієї річки - міст, який викликав немало суперечок щодо свого походження. За однією з гіпотез, міст було зведено римлянами у II столітті під час походу Траянового війська на Дакію.

        Використавши своєрідні та унікальні властивості ландшафту, для оборони міста, протягом століть військові інженери створили фортифікаційну систему, що немає аналогів у Європі.

        Невід’ємною частиною Старого міста, його перлиною, є Стара фортеця, яка стала візитною карткою Кам’янця-Подільського, його символом. Історія заснування фортеці починається в XII столітті. Немов продовження кам’яних скель височать башти фортеці. Одинадцять башт входять до складу фортеці, кожна має свою назву і свою історію. Так, наприклад, найвища башта названа Папською тому, що була збудована на кошти, виділені папою римським Юлієм II. Ще її називають Кармелюковою, бо в ній тричі був ув’язнений Устим Кармелюк. У Чорній (кутовій) башті знаходиться криниця глибиною 40 м і в діаметрі 5 м видовбана в скалі. Досі в її стінах збереглося величезне дерев’яне колесо з пристроєм для підняття води на поверхню.

Прочитати повністю...
Кодекс проти корупції
Написал Alex Andrushchak   
14.11.07
5-6 листопада цього року в адмінбудинку міської ради відбулося засідання робочої групи з питань удосконалення та стандартів у галузі публічної етики. Заступник Міністра України з питань житлово-комунального господарства В'ячеслав Толкованов розповів, як впроваджують подібні кодекси публічної етики в галузевих структурах (податковій адміністрації, митниці тощо), а в місті Сла­вутичі ухвалений міськрадою Кодекс етики став кроком до написання Статуту міської громади. Виконавчий директор Центру досліджень питань регіонального і місцевого розвитку та сприяння адміністративній реформі Наталія Щербак наголосила, що в Європі кодекси етики вже впровадили Іспанія та Сербія, нині проект реалізується в Україні та Молдові. Керуючий справами міськвиконкому Ігор Былий, секретар міської ради Михайло Анососв, голова депутатської фракції БЮТ, голова постійної депутатської комісії з питань охорони здоров'я Ігор Земсков висвітлили різні аспекти роботи над проектом та висловили свої думки щодо його впровадження. У роботі над "Кодексом етики..." також взяли участь представники Вінниці, Артемівська, Славутича, Тростянця та міський голова м.Українка Павло Козирєв, котрий нині очолює Асоціацію голів селищних та сільських рад України. Джерело...
  Нет комментариев.
You need to login or register to post comments.
< Пред.   След. >

Дизайн та розробка Logic Land Ltd.

Меню
Каменец-Подольский
Блог
Политика
Коммуналка
Статьи
Каталог предприятий
Фото
Поиск на сайте
Открытки
Форум
Фестивали
Карта сайта
Веб-мастеру
Группы
Гостевая книга
Бронирование гостиниц
Партнеры сайта
Інформери
Кам'янець-Подільський online
Обмін лінками - отримати код »


Місцеві лінки
Експорт новин
Новини (RSS 1.0)
Новини (RSS 2.0)
Блог (RSS)
Форум (RSS)
Хто на сайті?
Сейчас на сайте:
Гостей - 12