УкраїнськаРусскийEnglish
Кам'янець-Подільський
Переказати кошти для допомоги Збройним Силам України з платіжної картки (Національний банк України)
 
Пульс Кам'янця-Подільського на Facebook - група Камянець-Подільський Онлайн
 

Наш Кам'янець-Подільський

        Кам’янець-Подільський належить до найдавніших міст України з майже тисячолітньою історією. Спочатку місто називалось просто Кам’янцем, в імені своєму утверджуючи свою сутність.

        Заповідна його частина - Старе місто - розташована на скелястому острові, висотою 20-30м, утвореному каньйоном річки Смотрич. Петлею, яка нагадує грецьку “омегу”, охоплює Смотрич Старе місто і розходиться по обидва боки від Замкового мосту.

        Замковий міст - міст, що лежить між двома правими берегами однієї річки - міст, який викликав немало суперечок щодо свого походження. За однією з гіпотез, міст було зведено римлянами у II столітті під час походу Траянового війська на Дакію.

        Використавши своєрідні та унікальні властивості ландшафту, для оборони міста, протягом століть військові інженери створили фортифікаційну систему, що немає аналогів у Європі.

        Невід’ємною частиною Старого міста, його перлиною, є Стара фортеця, яка стала візитною карткою Кам’янця-Подільського, його символом. Історія заснування фортеці починається в XII столітті. Немов продовження кам’яних скель височать башти фортеці. Одинадцять башт входять до складу фортеці, кожна має свою назву і свою історію. Так, наприклад, найвища башта названа Папською тому, що була збудована на кошти, виділені папою римським Юлієм II. Ще її називають Кармелюковою, бо в ній тричі був ув’язнений Устим Кармелюк. У Чорній (кутовій) башті знаходиться криниця глибиною 40 м і в діаметрі 5 м видовбана в скалі. Досі в її стінах збереглося величезне дерев’яне колесо з пристроєм для підняття води на поверхню.

Прочитати повністю...
Пошук
Tag: Туризм
З 26 березня 2009 року наше місто стало «Меккою» не тільки для екскурсійних туристів. В 13-й раз поспіль команди із 20 міст та областей України (200чол.) з’їхались на традиційні змагання з екстремального виду спорту – туризму. Різний ранг та статус вони мали : першість міста, Чемпіонат України, відкритий кубок Хмельницької області; та назва залишається одна – «Кам’янецькі скелі». О 15.00 біля ратуші – символічного центру міста, О. Демчук, заступник міського голови, В. Травінський, начальник управління міжнародних зв’язків та туризму міського виконавчого комітету, С.Павловський, завідуючий відділом фізичної культури та спорту, Михайлов , завідуючий відділом у справах сім’ї та молоді, під звуки гімну України «перерізали стрічку» відкриття змагань.
31.03.09
Традиційні змагання з екстремальних видів спорту. ( Започатковані в 1997 році, 13-ті в цьому році). Організатор проведеня: міська станція юних туристів та Хмельницька обласна федерація спортивного туризму України при підтримці міського виконкому, обл.управління сім’ї, молоді та спорту. Відкритий кубок Хмельницької області зі спортивного туризму серед учнівської молоді. Неофіційний Чемпіонат України ( 22-25 команд з інших областей України). В цьому році учасниками змагань є команди міст та областей: Луцьк, Ужгород, Івано-Франківськ, Тернопіль, Чернівці, Київська обл., Чернігів, Прилуки (Черніг. обл.), Полтава, Миргород, Черкаси, Миколаїв, Миколаївська обл., Кіровоград, Вінниця, Львів, Вольногорськ (Дніпропетровська обл.), Хмельницький-1, Хмельницький-2, Шепетівка, Полонне-1, Полонне-2, Деражня, Кам’янець-Подільський-1, Кам’янець-Подільський-2. «Кам’янецькі скелі-2009» в календарі Кам'янця-Подільського
20.03.09

Дизайн та розробка Logic Land Ltd.

Меню
Кам'янець-Подільський
Блог
Політика
Комуналка
Статті
Каталог підприємств
Фото
Пошук на сайті
Листівки
Форум
Фестивалі
Карта сайта
Веб-майстру
Групи
Гостьова книга
Бронювання готелів
Партнери сайту
Інформери
Кам'янець-Подільський online
Обмін лінками - отримати код »


Місцеві лінки
Експорт новин
Новини (RSS 1.0)
Новини (RSS 2.0)
Блог (RSS)
Форум (RSS)
Хто на сайті?
сторінку переглядають:
40 гостей