УкраїнськаРусскийEnglish
Кам'янець-Подільський
Переказати кошти для допомоги Збройним Силам України з платіжної картки (Національний банк України)
 
Пульс Кам'янця-Подільського на Facebook - група Камянець-Подільський Онлайн
 
У календарі:
Нема подій
Search
Tag: Музика
На виконання Указу Президента України "Про фестиваль мистецтв України" від 14 лютого 2008 року № 124/2008 в 2009 році відбуваються творчі звіти мистецьких колективів та виконавців областей України. Саме з цього приводу 21 липня 2009 року відбулось засідання художньої ради відділу культури з питань підготовки та участі у творчому звіті Хмельницької області, який відбудеться 08 вересня 2009 року в Національному палаці мистецтв «Україна» м. Київ. В роботі художньої ради взяли участь завідувач відділу культури О.Чоронобиль, керівники фольклорного ансамблю «Джерело» коледжу культури Т.Столаба, народного театру української пісні «Петридава» МБК Л.Райська, фольклорного гурту с. Гораївка Г.Горобець, народного ансамблю танцю «Подільські візерунки» коледжу культури В.Чорнобиль, зразкового ансамблю танцю «Сяйво» НВК №9 О.Кучерява, народного ансамблю танцю «Кам’янчанка» МБК П.Гаврилюк та Л.Піддубняк, народного ансамблю танцю «Горлиця» ПДАТУ В.С'єдін, зразкового ансамблю танцю «Апельсин» Ц...
sereda, 29 lypen` 2009
З 21 по 23 вересня в міському Будинку культури гастролював Хмельницький обласний музично-драматичний театр ім. М.Старицького. Цього року актори театру презентували на суд кам’янецького глядача виставу за п’єсою М.Куліша «Мина Мазало», режисером якої виступив художній керівник театру, заслужений діяч мистецтв України О.Бойцов, хореограф – заслужений артист України О.Шиманський, диригент – Л.Деркач. У виставі зайняті відомі на Хмельниччині актори: заслужені артисти України Л.Курманова, М.Нелюба, провідні артисти Е.Санько, Р.Бортнічук, О.Пшенична та інші.
chetver, 01 zhovten` 2009
10 вересня, площа Польський ринок. Початок розважальної програми о 17:00, початок концерту о 19:00 Вечірка з нагоди дня народження djuice у Кам'янці-Подільському! djuice Music Drive 2008 наближається! Хіба що неандерталець може проґавити таку подію, ти ж маєш бути там неодмінно! Адже ти – особливий гість вечірки, а крім того… Усе найкраще зі світу музики, а саме бомбові хіти від найпопулярніших виконавців, djuice везе до твого міста! Драйв, емоції, розваги, концерт, феєрверк – все це djuice Music Drive 2008 – одна з найяскравіших музичних подій року. Якщо ти знаєш, що таке драйв та класний відпочинок, то це саме та подія, на якій твоя присутність обов’язкова! djuice Music Drive – це щось більше, ніж просто концерт. Це суцільна атмосфера позитиву від активного відпочинку, що марафоном тягнеться містами України, перетворюючись на фест.
p'yatnytsya, 05 veresen` 2008
Концерт Катерини Стасюк в МБК 30.10.08
p'yatnytsya, 17 zhovten` 2008
2 серпня 2008 року, о 19-00, в Старому місті на площі біля Ратуші відбудеться концертна програма присвячена відкриттю філії весільної агенції "Все для тебе" у Кам'янці-Подільському. На концерті виступатимуть: Олександр Воєвуцький, Віктор Павлік. Ведучий - Юрій Кот. ВХІД ВІЛЬНИЙ
p'yatnytsya, 01 serpen` 2008
Чи підготували організатори “Terra Heroika – 2008” для глядачів щось особливе? До IV Міжнародного військово-історичного фестивалю у Кам’янці-Подільському залишились лічені дні. Триває інтенсивна підготовка. Оргкомітет намагається зробити свято дійсно видовищним, цікавим та оригінальним. У заходах задіяна надзвичайна кількість учасників, кожен з яких додасть фестивалю неповторного колориту. Відомо, що метою “Terra Heroika” є відтворення подій на Поділлі доби Сарматизму. Для цього запрошено досвідчених реконструкторів, які спробують поєднати минуле з сучасністю. Подумали і про музичне забарвлення. Значимим учасником “Terra Heroika – 2008” буде Кам’янець-Подільська дитяча хорова школа із концертною програмою “Flos in lapide” («Квітка на камені»). Це новий продукт міста, спеціально підготовлений під «Сарматичний дух». Пройде він за підтримки міської влади та КПВІТ. Спеціально готуються костюми для виступу (відомо, що вартість їх становить 19 тис. грн..).
ponedilok, 29 veresen` 2008

Дизайн та розробка Logic Land Ltd.

Меню
Кам'янець-Подільський
Блог
Політика
Комуналка
Статті
Каталог підприємств
Фото
Пошук на сайті
Листівки
Форум
Фестивалі
Карта сайта
Веб-майстру
Групи
Гостьова книга
Бронювання готелів
Партнери сайту
Інформери
Кам'янець-Подільський online
Обмін лінками - отримати код »


Фото
Експорт новин
Новини (RSS 1.0)
Новини (RSS 2.0)
Блог (RSS)
Форум (RSS)
Хто на сайті?
We have
25 guests online