УкраїнськаРусскийEnglish
Кам'янець-Подільський
Переказати кошти для допомоги Збройним Силам України з платіжної картки (Національний банк України)
 
Пульс Кам'янця-Подільського на Facebook - група Камянець-Подільський Онлайн
 

Наш Кам'янець-Подільський

        Кам’янець-Подільський належить до найдавніших міст України з майже тисячолітньою історією. Спочатку місто називалось просто Кам’янцем, в імені своєму утверджуючи свою сутність.

        Заповідна його частина - Старе місто - розташована на скелястому острові, висотою 20-30м, утвореному каньйоном річки Смотрич. Петлею, яка нагадує грецьку “омегу”, охоплює Смотрич Старе місто і розходиться по обидва боки від Замкового мосту.

        Замковий міст - міст, що лежить між двома правими берегами однієї річки - міст, який викликав немало суперечок щодо свого походження. За однією з гіпотез, міст було зведено римлянами у II столітті під час походу Траянового війська на Дакію.

        Використавши своєрідні та унікальні властивості ландшафту, для оборони міста, протягом століть військові інженери створили фортифікаційну систему, що немає аналогів у Європі.

        Невід’ємною частиною Старого міста, його перлиною, є Стара фортеця, яка стала візитною карткою Кам’янця-Подільського, його символом. Історія заснування фортеці починається в XII столітті. Немов продовження кам’яних скель височать башти фортеці. Одинадцять башт входять до складу фортеці, кожна має свою назву і свою історію. Так, наприклад, найвища башта названа Папською тому, що була збудована на кошти, виділені папою римським Юлієм II. Ще її називають Кармелюковою, бо в ній тричі був ув’язнений Устим Кармелюк. У Чорній (кутовій) башті знаходиться криниця глибиною 40 м і в діаметрі 5 м видовбана в скалі. Досі в її стінах збереглося величезне дерев’яне колесо з пристроєм для підняття води на поверхню.

Прочитати повністю...
Пошук
Tag: Транспорт
Як доповів начальник управління житлово-комунального господарства Олег Шкільнюк, на сьогодні в місті розташовано 2120 шт. дорожніх знаків, які необхідно замінити на дорожні знаки нового зразка відповідно до ДСТУ 4100 – 2002, а тому в УЖКГ, згідно «Методичних рекомендацій по застосуванню дорожніх знаків, дорожньої розмітки та маршрутному орієнтуванню» розроблених Науково-дослідним центром з безпеки дорожнього руху Міністерства внутрішніх справ України, розроблено програму по заміні та встановленню дорожніх знаків нового зразка ДСТУ 4100 – 2002. Програму розбито на черги, які виконуватимуться поетапно. Перша черга включає в себе встановлення 86 знаків, у другій – 805. В січні-лютому поточного року придбано 70 шт. дорожніх знаків 5.35.1 та 5.35.2 «Автобусна зупинка», на даний момент з них встановлено згідно рішень виконавчого комітету 30 знаків. Міський голова Анатолій Нестерук порадив більш компетентно ставитись до встановлення дорожніх...
18.02.09
1 вересня транспортною службою проведено збори з операторами радіо-таксі. Враховуючи пропозиції перевізників таксі, транспортною службою підготовлено на розгляд виконавчого комітету проект рішення щодо заміни дорожніх знаків при в’їзді до міської лікарні №1, що дасть змогу таксистам надавати послуги пасажирам не порушуючи ПДР. Також на розгляд виконавчого комітету винесено питання про відновлення двостороннього руху по вул. Червоноармійській від перехрестя з пр. Грушевського до перехрестя з вул. Привокзальною.
10.09.09
Вище професійне училище автомобільного транспорту та будівництва (ПТУ№ 6) Адреса: пр. Грушевського, 2а, м. Кам'янець-Подільський, Україна, 32300 Телефони: (03849) 3-63-20, 3-61-40 Корисна інформація >>> Всі навчальні заклади Кам'янця-Подільського
30.07.08
Відділом економічного розвитку та інвестиційної діяльності підготовлено проект Перспективної програми будівництва та реконструкції транспортної мережі м. Кам’янець-Подільський із відповідною інженерною інфраструктурою. Метою програми – є залучення зовнішнього фінансового ресурсу для здійснення будівництва та реконструкції міських автошляхів та інженерних мереж, що під ними (ливневі каналізації) Завданням програми є здійснення будівництва, реконструкції та капітального ремонту міських автошляхів та ливневих каналізацій.
28.08.09
Транспортною службою проведено збори бригад перевізників маршрутів №11, №8, №13 на предмет надання послуг у сфері перевезень та роботи у вечірні години. Також, з працівниками ДАІ розроблено та введено в дію зміни до схеми руху автобусів на період проведення ремонтних робіт дорожнього покриття по вул. Чехова та пр. Грушевського. 25 серпня спільно з працівниками УЖКГ проведено обстеження вулиць Зарванська, Смотрицька по причині встановлення необхідних дорожніх знаків та проведення ремонтних робіт дорожнього покриття.
01.09.09
7 липня відбулося засідання конкурсного комітету з визначення операторів паркування автотранспорту. Присутні члени конкурсного комітету: Розбам М.М., Руснак І. Л., Акимович С.Г., Ткачук О.А., Кіященко Н.М., Дергунов С.Н., Кушнір О.М., Томашевський М.В.. Свідерський В.А., Шевчук О.В. Основні питання: Щодо легалізації зони паркування по вул. Кн. Коріатовичів (між вул. Першотравневою та Привокзальною, північна сторона – біля автовокзалу). Визначення зон парковки для туристичного транспорту, що привозить туристів у Старе місто. Розгляд заяви оператора паркування ПП Ляха В.І. щодо відмови від справляння плати за парковку на зоні по вул. Гагаріна (між Драгоманова і Д.Галицького). Розгляд інших питань.
16.07.09
В новый генплан города таки будут занесены земельные участки для оранизации троллейбусного движения. Главный инженер киевского проэктного института, который разрабатывает генплан уточнил, что для этого горисполкому необходимо определиться с местами размещения всех необходимых участков и маршрутов на весь комплекс и предоставить все предложения институту. Общественная организация "Каменецкий троллейбус" предоставила городскому управлению архитектуры и градостроительства несколько вариантов размещения земельных участков. Теперь ответ за исполкомом и депутатами горсовета.
27.06.09
В Кам'янці-Подільскому почали встановлювати нові автобусні зупинка. Перша яку ми побачили стоїть на вулиці Пушкінській біля стадіону Кам'янець-Подільського національного університета
29.08.08
Станом на 1 липня 2009 року в місті на ринку міських пасажирських перевезень працює 5 підприємств транспорту-юридичних осіб (ВАТ «АТП -16808», ДП «Вєрон», ЛТД «Автосервіс», ТзОВ "Транс-Поділля", МП "Камелія") та 124 приватних перевізники. Всього по місту нараховується 30 маршрутів. Загальна кількість автобусів задіяних для перевезення пасажирів – 247. Також проходить накатку маршрут № 13а "Жовтневий мікрорайон – Трансформаторна станція". Це дає можливість здійснювати перевезення мешканців міста у вівторок та суботу до дачних участків. За перше півріччя 2009 року працівниками транспортної служби разом з інспекторами ДАЇ, представниками управління соціального захисту, представниками громадських організацій систематично організовувались перевірки перевізників по виконанню умов договору в тому числі на здійснення пільгових перевезень.
13.07.09
Станом на 1.01.2009 в Кам'янці-Подільському нараховується 30 автобусних маршрутів. На ринку міських пасажирських перевезень працює 5 підприємств транспорту юридичних осіб (ВАТ “АТП-16808”, ДП “Вєрон”, ЛТД “Автосервіс”, ТзОВ “Транс-Поділля”, МП “Камелія”) та 126 приватних перевізників. Для перевезення пасажирів задіяно 247 одиниць транспортних засобів. Протягом 2008 року проводилася системна робота з підвищення якості транспортного обслуговування пасажирів, зокрема: затверджено концепцію реформування системи міського управління автомобільними дорогами загального користування; проведено інвентаризацію та затверджено новий перелік зупинок маршрутів (128) з подальшим виготовленням відповідних знаків; внесено зміни до порядку пільгових перевезень. Згідно рішення виконкому з 1.12.2008 року перевізниками забезпечується безкоштовне перевезення щоденно та протягом усього дня інвалідів війни, учасників бойови...
13.02.09
На черговому засіданні виконавчого комітету міської ради Кам'янця-Подільського розглянули протест прокурора на п. 1 рішення виконавчого комітету від 28.02.2008 року №372 «Про здійснення пільгових перевезень в місті Кам’янці-Подільському» Виконавчий комітет відмітив, що дійсно деякі особи мають право на одержання пільг на користування міським транспортом. Як свідчить практика, визначенні законодавством пільги не підкріплені належними фінансовими ресурсами. В той час, коли законодавством також передбачена необхідність повної компенсації суб’єктам господарювання за пільгові перевезення пасажирів, розмір коштів, які щорічно виділяються на таку компенсацію з державного бюджету місцевим бюджетам не відповідає реальним потребам.
15.05.09
З 15 вересня до 12 жовтня потяги № 623/624 їздитимуть за новим маршрутом та за новими графіками. Відтепер №623/624 будуть курсувати по станціях "Деражня", "Жмеринка" та "Вінниця" замість станцій "Старокостянтинів", "Красилів", "Хмільник". Потяг № 623 Київ - Кам'янець-Подільський відправлятиметься зі ст. "Київ-Пас." о 20:04 і прибуватиме на ст. "Кам'янець-Подільський" о 6:09. Потяг № 624 Кам'янець-Подільський - Київ відправлятиметься зі ст. "Кам'янець-Подільський" о 21:42, а прибуватиме на ст. "Київ-Пас." о 7:32.
19.09.09
"Дорогі кам'янчани! Історія будівництва тролейбусної лінії в нашому місті одним нагадує комедію, іншим - трагедію, третім скидається на детектив... Ми спільними зусиллями збудували її майже на 80%, але втартили в один момент завдяки ласим до народного добра людям... Більшість мешканців здогадується, де поділося майно тролейбусної лінії. Новий міський голова та його команда заявляють, що правоохоронці розбираються, хто ж поцупив наше добро... Хоча в Україні прийнято державну програму розвитку електротранспорту, яка діятиме до 2015 року, вона сьогодні ще не діє. Чому так? Бо немає політичної волі верховної влади. Але, тим часом, наше місто вже нині може ввійти до переліку міст, у яких державним коштом має з'явитися тролейбусне сполучення, бо у нас - НІАЗ "Кам'янець", НПП "Подільські Товтри", місто увійшло до списку семи чудес України. Електротранспорт важливий для збереження архітектурних і природних пам'яток. Отже, нам не доведеться вдруге викладати громадсь...
06.07.09
Вводиться в дію з 1.01.2009 року Стара нумерація маршрутів Нова нумерація маршрутів Назва маршруту 19 1 "Старе місто-Жовтневий мікрорайон" 1 1"а" "Старе місто- Залізничний вокзал" (додаток до маршруту 1 та маршруту 7) 32 1 "б" "Старе місто - ВАТ "М'ясоконсервний комбінат" (додаток до маршруту №1) 34 1 "в" "Старе місто - Пологовий будинок" (додаток до маршруту №1) 20 2 "Жовтневий мікрорайон - Польські фільварки - Руські фільварки" 23 ...
08.12.08
№ маршруту Назва маршруту Стара нумерація маршрутів 1 "Старе місто-Жовтневий мікрорайон" 19 1"а" "Старе місто- Залізничний вокзал" (додаток до маршруту 1 та маршруту 7) 1 1 "б" "Старе місто - ВАТ "М'ясоконсервний комбінат" (додаток до маршруту №1) 32 1 "в" "Старе місто - Пологовий будинок" (додаток до маршруту №1) 34 2 "Жовтневий мікрорайон - Польські фільварки - Руські фільварки" 20 3 "Сел. Першотравневе -Мотобольний стадіон"" 23 3"а" "Селище Смирнова - Центральний ринок" (додаток до маршруту 3) 23"б" 4 ...
27.09.07
Розклад руху автобусів за напрямками: Хмельницький напрямок; Львівський напрямок; Новоушицький напрямок; Чернівецький напрямок; Сатанівський напрямок; Розклад руху приміських автобусів. Маршрут Відправлення Прибуття Хмельницький напрямок: Кам'янець-Подільський — Антоніни — Красилів 12:00 16:50 Чернівці — Бердичів (ч/з Хмельницький) 09:50 17:05 Кам'янець-Подільський — Брест 15:30 06:25 Кам'янець-Подільський — Вінниця 07:40 13:05 Чернівці — Вінниця 13:40 19:00 Кам'янець-Подільський — Віньківці (ч/...
27.09.07
РАДІОТАКСІ 055 8 (03849) 90-055 8 (097) 405 33 22 8 (050) 555 57 06 8 (063) 335 65 75 8 (068) 202 04 55 РАДІОТАКСІ 079 8 (067) 2555295 РАДІОТАКСІ 006 8 (067) 9413706 РАДІОТАКСІ 062 8 (067) 9050333 РАДІОТАКСІ 084
27.09.07

Дизайн та розробка Logic Land Ltd.

Меню
Кам'янець-Подільський
Блог
Політика
Комуналка
Статті
Каталог підприємств
Фото
Пошук на сайті
Листівки
Форум
Фестивалі
Карта сайта
Веб-майстру
Групи
Гостьова книга
Бронювання готелів
Партнери сайту
Інформери
Кам'янець-Подільський online
Обмін лінками - отримати код »


Місцеві лінки
Експорт новин
Новини (RSS 1.0)
Новини (RSS 2.0)
Блог (RSS)
Форум (RSS)
Хто на сайті?
сторінку переглядають:
11 гостей