Форум
Ласкаво просимо, Гість
Привіт! Вхід або Реєстрація.    Забули пароль?
Відкриття туристичного сезону-2010 (1 переглядає) (1) Гість
Що нового в Кам'янці-Подільському?
Донизу Відповісти Улюблений для: 0
ТЕМА: Відкриття туристичного сезону-2010
#17923
Blackу (Модератор)
Модератор
Постів: 9534
graph
Користувач в офлайні Клікніть тут, щоб продивитися профіль цього користувача
Відкриття туристичного сезону-2010 9 р., 1 міс. назад  
День перший, не-для-всішний

Серія перша: Круглий стіл "Туристичні можливості Кам'янець-Подільського регіону"

В сесійній залі міськвиконкому о 14-00 було дуже-дуже гамірно і людно. Я чесно здивувалася - кількість преси і гостей ВТС просто зашкалювала. А камер скільки, камер!!!


Круглий стіл як завжди перезрілим тістом виплюснувся за рамки відведеного часу, але був справді цікавим. Ну, принаймні для мене. Я дуже коротко про всіх розповім, ви не встигнете заскучати, гаразд?
Почали з мера. Мер говорив довго і як завжди не дуже.... е-е-е... як би так правильно сказати... Ну, я охоче вірю, що він хороша добра людина, непоганий господарник, але НЕ оратор. Можна було б і без промови обійтись: людині ж важко. Діксі.


Далі слово взяв киянин і давній друг Олега Демчука Геннадій Прізвищезабула-але-ж-ви-мене-поправите.

Надзвичайно прагматична, містка, насичена фактами доповідь. Факти для мене були часом просто вражаючі:


Восьме місце, народ. Восьме! (а от по кількості заробленого на туризмі ми аж 43-ті). Ларчік просто откривался - левова частка іноземців в Україні - росіяни.

Доповідь Олега Демчука була класною - чітко і не без гумору, молодець. Можу й з доповіді фото показати, але це смішніше. Шостий клас, п'ятий урок (малювання), хлопчики на гальорці, ага :Далі на трибуні з'явилася Людмила "Ляльки в старих шторах" Станіславська. Саме той випадок, коли краще мовчати, а не говорити.

Тим більш, майже все дуже нечітко проартикульоване - брехня. Як можна вихваляти оті нічні екскурсії, коли, скажімо, я рік тому по завданню журнала "Панорама" пробувала потрапити на цей захід - і мені пояснили, що це лише так, для преси, для галочки, для картинки на павер-пойнтній презентації - не більше? Муляж, як оті каліки-мушкетери в шторах в пивницях замку.


В'ячеслав Гардашнік, віце-президент Федерації повітроплавання України. До балуністів в мене давні сантименти, говорив дуже кльово, дивувався відсутності до цього часу в місті балуністської кав'ярні, пообіцяв провести в нас не лише Кубок Поділля в травні, а й чемпіонат України у вересні. Було б суперово.

Новинка сезону: покатушки на бойовій машині-амфібії по каньйону.

Презенетував своє дітище фаховий військовий, і навіть думки не виникало, що станеться, якщо з його жовтим ВРДМ трапиться якесь технічне лихо - він зубами канат з амфібією і десятком пасажирів витягне, як невеличка зграя вірастюків - ну, це я по ширині грудної клітини суджу.
Маршрути прокладено три, від короткого до довгого, всі каньйоном, всі задіюють нещасну нашу польську браму, бюджетна покатушка починається від 500 гривень за машину (по 50 грн з пасажира). Для хлопчаків, котрі люблять танчики, саме те. Тільки б назву змінити - асоціації з БДСМ виникли не в мене одної.


Прокат велосипедів, котрі страшно кльовий транспорт, бо ними можнат дістатися місця призначення швидше, ніж пішки, і відсутній лемент машин. Не дивіться так, це я в презентації таке вичитала. І про лемент, і про швидкість.


Казки подільського лісу. Касети з відеоекскурсіями Хотином, Кам'янцем і замками Поділля. "Ми тут вже так давно знімаємо, що вже той Кам'янець надоїв". Вуха від доповіді головного по тєлєвізору пана Подоляна зверталися в трубочку самі, бо цю суміш маніловщини і наївного самозамилування слухати було неможливо. Тут якось питали, чого в нас місцеве телебачення такого рівня. Приказку про "скажи, хто твій друг - і я скажу, хто ти" ще ніхто не відміняв. Друзі пана з телевізора не знають хто такий Кармалюк і будучи українцями, ніколи не чули про Кам'янець. З ким поведешся, коротше. Резюме: "От всі оператори тут, а там така погода, а завтра погоди не буде. Якщо ви знімете якийсь цікавий сюжет, приходьте з ним до нас".

Далі з подивом дізналася, що приватний сектор, котрий надає туристам квартири, вже теж загребли в якусь асоціацію.

Пан "Гала-готель" Ковальський, самі холодні очі всього круглого столу.

Резюмуючи: "Якщо вас не так якось поселили чи не довезли - прошу поставитись з розумінням. А таксі в Кам'янці коштує 10 гривень. Хто приїхав відпочивати - хай відпочиває собі, хто хоче попрацювати - давайте плотно попрацюємо і допоможемо один одному заробити якісь гроші".
Мене більше всього цікавить, чому в буклеті, який презентував пан Ковальський, без мого дозволу використано кілька моїх фотографій. Щось до мене з проханням їх надати ніхто не звертався, а так, по жж тирити - це в нас всі мастаки.
Я до 23 квітня 2010 року вважала Галу одним з кращих готелей міста, я різко змінила думку після доповіді її власника. Різко.
Враження, що людина не дуже розуміє, перед ким виступає. Що в залі не бізнесмени (чи _бізнесмени_, хто їх там розбере), а журналісти.


Думка погіршилась після того, як цей рожевий плащик прочитав, запинаючись і плутаючі російські і українські слова, з сильним українським акцентом, але російською, презентацію власне Гали з Галактикою і Пуаро вкупі. Так жить нєльзя. Дівчинці варто було показати текст хоча б за три хвилини до виступу. Хоча волосся розкішне.


Презентація "7 днів" виглядала знааааааачно краще - презентаторка явно дівчина освічена, вміє посміхатися, має гарно поставлену мову.


Далі Діма і Ігор представляли знову шанхайський продукт для Експо. Представляли з якимимсь технічними замороками, з приступами мікрофонофобії, але до цих людей в мене такий шалений кредит довіри, що навіть якби вони бігали залом в костюмах курчат і голосно квохкали, я б їм все одно аплодувала.

Нарешті, майже на годину пізніше наміченого часу, всіх журналістів і гостей розсадили в мікроавтобуси. Позаду мене сиділа делегація з Вінниці, котра вкрай жваво обговорювала ідею Геннадія залучити іноземного грошовитого туриста, влаштувавши йому кількаденний маршрут. Спочатку вони його планували на 10 днів, потім зійшлися на трьох. Маршрут мав включати страшно цікаві архітектурні пам'ятки і пролягав так: Кам'янець - Бар (особливо наголошувалось, що до Бару всього 100 км. Про якість битого шляху - причому битого ще чумаками - Нова Ушиця - Бар чомусь мовчалось) - Браїлів - Лядава. Неодноразово голосно, щоб весь автобус чув, повторювалось, що в Барі дуже багато цінних пам'яток і замок. Мені нічого додати до цього супер-маршруту для європейців з товстими гаманцями, крім власне фото замку в Барі:


Тільки ж не подумайте, що це фрагмент там якийсь. Це, власне, ВЕСЬ замок.
Ще запам'яталося:
- Каменец - всего лишь райцентр, и в таком вот городке, представляете, 22 готеля! 22!
- У нас в Виннице не меньше! (безапеляційно).

Поки позаду жваво обговорювали перспективи ранішньої риболовлі для іноземців і приготування власноруч ухи з наловленої риби (щше хочеться нагадати, що популяція риби в Україні станом на 2009 р. складала 1 (один, прописом) процент від риби, яку ми мали в 1990 р.), дівчата показали мені буклетик, котрий роздавали гостям фестивалю.
Ну, уявляєте, так - презентаційна папка. Журнал про кам'янецькі готелі, реклами турів, календарики - і буклет.
З широким асортиментом вибивачок, тазиків і мухобойок.
Я ледь на сидінні від сміху втрималась.

Нарешті, караван вирушив в Велику Слобідку. До найгарнішого вечора на Дністрі ever.
 
Звернути увагу модератора   Зареєстрований Зареєстрований  
 
Останнє редагування: 24.04.2010 08:50 Редагував Blackу.
   | Для додавання повідомлень, Ви повинні зареєструватися або авторизуватися.
#17924
Blackу (Модератор)
Модератор
Постів: 9534
graph
Користувач в офлайні Клікніть тут, щоб продивитися профіль цього користувача
Серія друга, сама романтична: Вечірній Дністер 9 р., 1 міс. назад  


Якщо поритися в архівах форуму, мого сайту і жж, можна знайти мої ахи річної давнини: тоді я нарадуватись не могла катанню на човні Дністром.

Тоді був початок квітня, а зараз кінець, тоді було тісно, а зараз значно зручніше, от тільки холодно було і тоді і тепер. Запиваючи розповідь афлубіном, покажу вам кілька картинок з фантастичного все-таки місця.Маршрут був той самий - Велика Слобідка - Врублівці. Але під вечірнім сонцем і в білому цвіті садів він був ще кращим, ніж торік.В чарівному калейдоскопі сонце множило, подвоювало берег і дерева з каміннями. Все убло так спокійно, так велично, що навіть не вірилось: в безпосередній близькості досить великого міста просто не може бути такої іділії. А є ж.


Навіть пет-пляшок, здається, плавало Дністром менше.


Організатори поїздки врахували минулорічні промахи (того року через загруженість катеру і рев мотору розчути екскурсію, котру проводив Ю.Боєв, було неможливо) - тому екскурсію записали заздалегідь. А може, її навіть вживу читали з капітанської рубки. одна біда - дикторка з текстом була незнайома, плутала слова, вживала незрозумілі набори звуків на кшталт "кілОметр" і мала виразний дефіцит емоційності.Ну, хай так. Все одно, здається, за пивом і іншим алкоголем ніхто крім мене ту екскурсію не слухав (навіщо в ній про Китайгород розповідали? Ми ж там не пливли).Після екскурсії почалося найгірше - на повну катушку вмикнули вкрай примітивну, з двох нот псевдо-українську фолькову беліберду з серії "Подільське весілля".
Знову ж таки - як в випадку Ковальського, організатори не дуже розуміють, кого саме їм довелось катати. Такими темпами нещасному українському середньому класу ніколи власних внутрішніх маршрутів не мати - все розраховано на народ більш простий.

Катери, до речі, ажіотажу не викликали. Якщо не рахувати цього човна:


Ну ще якийсь напівголий пузань нас фотографував з берега

Скелі над Дністром такі, що можна й без коментарів:

На сусідньому пароплаві не було екскурсії, а з музики були Макаревич і Джо Дассен. Навіть це краще за псевдо-польки про горілку.Холодно було так, що відігрітись не можу дотепер.


Капітану добре, він у рубці.
"Хотин" відстав, підплив до протилежного берега.

Змерзла, я таки знайшла ідеальне місце - в цій каюті відкрила вікно - і було тепло і добре.
Нарешті, "Ксенія", економ-варіант фуршету (на дворі і дуже скромно, але все м'ясне. До 22-00, коли потрапила додому, ледь не вмерла там від голоду. Знову ж таки - господиня НЕ РОЗУМІЄ, хто до неї їде. Вегетаріанцям у Врублівцях смерть. В господині була паніка, коли всі гості заходу раптом повалили за мною і дівчатами з Експрес-Поділля в залу, ту, шо з штучними квітами (хоча там все з штучними квітами). Вже не 2009 рік на дворі, всередині нас ніхто не чекав - накрили на дворі. Увечері і при воді - бррррррррррр. Боюся, таки захворію :*(

Ну і власне фуршетний стіл за хвилину до того, як сотня зголоднілих журналістів його віднайде:
 
Звернути увагу модератора   Зареєстрований Зареєстрований  
 
Останнє редагування: 24.04.2010 00:41 Редагував Blackу.
   | Для додавання повідомлень, Ви повинні зареєструватися або авторизуватися.
#17925
brenda (Користувач)
Флудер =)
Постів: 1829
graphgraph
Користувач в офлайні Клікніть тут, щоб продивитися профіль цього користувача
RE: Серія друга, сама романтична: Вечірній Дністер 9 р., 1 міс. назад  
Мені цікаво. По-перше, знаючи вже майже напам'ять все побачене, знову відкриваєш щось для себе нове. По-друге, на світ я дивлюся дитячими очима, і дуже хочу вірити, що цей туристичний сезон пройде ще краще і набагато вдаліше, ніж всі попередні.
Дякую,Blacky. Молодець, тримайся.
 
Звернути увагу модератора   Зареєстрований Зареєстрований  
   | Для додавання повідомлень, Ви повинні зареєструватися або авторизуватися.
#17926
Trofimoff (Користувач)
Флудер =)
Постів: 2872
graphgraph
Користувач в офлайні Клікніть тут, щоб продивитися профіль цього користувача
RE: Серія друга, сама романтична: Вечірній Дністер 9 р., 1 міс. назад  
Фотки с прогулки по Днестру - просто мегаклассные!
 
Звернути увагу модератора   Зареєстрований Зареєстрований  
 
Автобуси на замовлення у м. Кам'янець-Подільський - пасажирські перевезення від 6 до 45 місць по місту Кам'янець-Подільський, у Хотин, Бакоту, Кривче, Зарваницю, по Україні. Тел.: (063) 243-22-00
Автобусы на заказ Каменец-Подольский. Тел.: (063) 243-22-00
   | Для додавання повідомлень, Ви повинні зареєструватися або авторизуватися.
#17932
Blackу (Модератор)
Модератор
Постів: 9534
graph
Користувач в офлайні Клікніть тут, щоб продивитися профіль цього користувача
Серії з третьої по шосту: свято для всіх в Старому місті 9 р., 1 міс. назад  
Поки що картинки за сьогодні лежать тут:

Для форума в мене є купа всякого суто міського ексклюзива, якщо цікаво, завтра покажу.
Поки заманюю в своє жж:
А поки солодких снів вам бажає полум'яно-червоний Чорнобиль. З півасиком.
 
Звернути увагу модератора   Зареєстрований Зареєстрований  
 
Останнє редагування: 25.04.2010 09:17 Редагував Blackу.
   | Для додавання повідомлень, Ви повинні зареєструватися або авторизуватися.
#17933
Aktimel (Користувач)
Освоївся
Постів: 32
graphgraph
Користувач в офлайні Клікніть тут, щоб продивитися профіль цього користувача
RE: Серії з третьої по шосту: свято для всіх в Старому місті 9 р., 1 міс. назад  
Дивився фото з відкритим ротом, знаю що в Блекі є продовження бо я бачив як багато ви фотографували біля ратуші, чекаю з нетерпінням.
 
Звернути увагу модератора   Зареєстрований Зареєстрований  
   | Для додавання повідомлень, Ви повинні зареєструватися або авторизуватися.
#17934
Blackу (Модератор)
Модератор
Постів: 9534
graph
Користувач в офлайні Клікніть тут, щоб продивитися профіль цього користувача
Серії з третьої по шосту-2: Обличчя влади 9 р., 1 міс. назад  
Дякую, Актімель. От і продовження.
Як і обіцяла, показую те, що для мого жж неформат.


Вперше зраділа, що захід почався невчасно, а з запізенням - інакше б на постріл гармати ми з Міком би не встигли. а так навіть на промову мера потрапили.


Суперсиметрія :о)


Оксана з Поділля-Експресу має таки гарний смак.


А.Нестерук в якості медо-піарника. Досить ефективно розрекламував бджоляра, котрий"навіть Ющенка вчив".


Тітонька явно приїжджа. Як знаю? а просто: наші при вигляді влади прогибаються якоюсь закорючкою, кидають всі справи -і летять обслуговувати власть придержащих. А ця весь час купівлі мером бузку з бісеру не відривалась від розмови по мобілці.

Бузок мер через хвилину подарував якісь дівчині.


Я не включила в кадр відомий шедевр Ігнатьєва з криво наклеєнними в фотошопі кулями і дирижаблями над фортецею. Нехай про моє милосердя менестрелі складають балади.


Глядачів в концерту було небагато. Я знаю, що Гайдук мене за оспівування колгосп-свят закидає середньовічними тапками, але я справді таке люблю - народу це в радість, і артистам, і нечисленним глядачам. А фотографам яскрава картинка. Хай живе самодіяльність.


Кадр, який здатен розтопити серце подільських ґаздинь. Анатолій Макарович з ковбаскою. Вся інша численна делегація (журі конкурсу "Подільський п'єц") завмерла на півсекунди за спиною бургомістра. За секунду їжа дістанеться й їм.


"Заберіть автотранспорт з проїжджої частини, пішоходам тісно. Деяким".
Нє-нє пані висококультурна начальниця таким командним тоном лише з'ясовувала, звідкіля автівка.


Шкода її - піди до їжі доберись.


Незрозуміла дволикість: всі владу лають - і всі при вигляді живої влади поруч розквітають посмішками і лєбєзят. В підкорці це вже, чи що?


Широкоугольник - це кльово.


На "Подільському п'єцу" Блека побачила власне майбутнє.
Ведуча з хмельницького тб. Готеса. Вся в чорному, вся в сріблі. Наша подільська відповідь Ніні Хаген. За скількість там років я буду такою.


Спека шалена. до дегустації страв влада виступала на конференції перед журналістами, а тут ще й наливають щедро - коротше, танцювати чиновники почали дуже швидко.


Під цих музик.


Сама гарна танцюристка дісталася Анатолію Макаровичу. Ну взуття в неї таки суперове. Хоча я таким тільки милуюся, ходити в такому не вмію. Виплясувати тим більше.


О! Горілочка! О!


Хто знає, мер справді добрий - чи просто погляд такий?


На бойовій амфібії через Вітряну браму. Бідна брама.


Художник почав швидко-швидко щось малювати. А от рибалка на протилежному березі був в траурі. По нєвінно убієнним карасикам.


Bydlo vulgaris podolicus. З голосними матами в присутності жінок і маленьких дітей оцей яскравий представник парнокопит... кам'янецького міщанства закликав журналістів з усієї України приєднатися до відпочинку з ним. Вбивала б таких, чесно. Було дуже соромно.
Не витримала, і влаштувала йому скандал. ПМС в мене просто.


Під євробаченський хіт російської групи "Сєрєбро" про "my bad ass spinning for you" танцбювальний ансамбль з довжка представив композицію "В ритмі серця".


Осман в результаті переможе. А ще дівчата скакали на скакалках.


Нічне дійство під керівництвом ШОвініста Данілова.


Фотограф і умнічка О.Рєзін в ролі підступного злодія і підпалювача жінок.


Фаєр-шоу бачила вдруге в житті, але вперше з більш-менш нормальною фототхнікою. Погралася


 
Звернути увагу модератора   Зареєстрований Зареєстрований  
 
Останнє редагування: 25.04.2010 09:51 Редагував Blackу.
   | Для додавання повідомлень, Ви повинні зареєструватися або авторизуватися.
#17942
Seagull (Користувач)
Освоївся
Постів: 36
graphgraph
Користувач в офлайні Клікніть тут, щоб продивитися профіль цього користувача
RE: Відкриття туристичного сезону-2010 9 р., 1 міс. назад  
Blacky - МОЛОДЕЦ! Спасибо!
 
Звернути увагу модератора   Зареєстрований Зареєстрований  
   | Для додавання повідомлень, Ви повинні зареєструватися або авторизуватися.
#17946
VIK (Користувач)
Флудер =)
Постів: 5101
graphgraph
Користувач в офлайні Клікніть тут, щоб продивитися профіль цього користувача
RE: Відкриття туристичного сезону-2010 9 р., 1 міс. назад  
З чистим серцем вчора подався по справам з міста, знаючи що Блекін звіт завжди смачніший чим власна присутність а від гострих приправ на кшталт Bydlo vulgaris podolicus в повному захваті. І ще, чому час нас так портить, це я про БДСМ з БРДМ
 
Звернути увагу модератора   Зареєстрований Зареєстрований  
 
Останнє редагування: 25.04.2010 15:54 Редагував VIK.
 
Не може воінствующеє нєвєжєство під проводом блатного нічтожества управляти Україною (с) УП
All that is necessary for the triumph of evil is that good men do nothing
Je sais ou dorment les fusils Je sais ou s'arrete l'indulgence(с)
   | Для додавання повідомлень, Ви повинні зареєструватися або авторизуватися.
#17948
Blackу (Модератор)
Модератор
Постів: 9534
graph
Користувач в офлайні Клікніть тут, щоб продивитися профіль цього користувача
RE: Відкриття туристичного сезону-2010 9 р., 1 міс. назад  
всі збираються на мотобол! о 17-00. З командою Вознесенська.
 
Звернути увагу модератора   Зареєстрований Зареєстрований  
   | Для додавання повідомлень, Ви повинні зареєструватися або авторизуватися.
#17949
brenda (Користувач)
Флудер =)
Постів: 1829
graphgraph
Користувач в офлайні Клікніть тут, щоб продивитися профіль цього користувача
RE: Відкриття туристичного сезону-2010 9 р., 1 міс. назад  
Класно!!! мої висновки на основі Ваших фото:
1) Мер - мужчина о-го-го!
2)Осман таки пререможе! (Осман - туговухий хлопчик, навчається у Доложевського в інтернаті, курс бою подушками проходив під моїм керівництвом у таборі у Врублівцях)
3) Вислів "ЖЕРТВИ ЧОРНОБИЛЬСКИХ РЕПРЕСІЙ",введений в обіг місцевим викладачем музики, залишається актуальним.
4) Дитяча мирилка "мир, мир, пироги з сиром, варенички в маслі, ми дружечки красні, - поцілуймося" взята деким на озброєння...
5) ВСЕ БУДЕ ДОБРЕ!
 
Звернути увагу модератора   Зареєстрований Зареєстрований  
   | Для додавання повідомлень, Ви повинні зареєструватися або авторизуватися.
#17969
BigPooh (Користувач)
Свій
Постів: 445
graphgraph
Користувач в офлайні Клікніть тут, щоб продивитися профіль цього користувача
RE: Відкриття туристичного сезону-2010 9 р., 1 міс. назад  
І моїх п`ять копійок до загалу...

Найсмачніша ятка на всьому фесті...Рибку вже з`їв, але ще облизуюсь...
 
Звернути увагу модератора   Зареєстрований Зареєстрований  
 
Останнє редагування: 25.04.2010 23:06 Редагував BigPooh.
   | Для додавання повідомлень, Ви повинні зареєструватися або авторизуватися.
#17970
BigPooh (Користувач)
Свій
Постів: 445
graphgraph
Користувач в офлайні Клікніть тут, щоб продивитися профіль цього користувача
RE: Відкриття туристичного сезону-2010 9 р., 1 міс. назад  
Майстриня...

 
Звернути увагу модератора   Зареєстрований Зареєстрований  
   | Для додавання повідомлень, Ви повинні зареєструватися або авторизуватися.
#17971
BigPooh (Користувач)
Свій
Постів: 445
graphgraph
Користувач в офлайні Клікніть тут, щоб продивитися профіль цього користувача
RE: Відкриття туристичного сезону-2010 9 р., 1 міс. назад  
До нас на свято їхав віз,
"Картоплю" з "хлібом" нам привіз...

 
Звернути увагу модератора   Зареєстрований Зареєстрований  
   | Для додавання повідомлень, Ви повинні зареєструватися або авторизуватися.
#17972
BigPooh (Користувач)
Свій
Постів: 445
graphgraph
Користувач в офлайні Клікніть тут, щоб продивитися профіль цього користувача
RE: Відкриття туристичного сезону-2010 9 р., 1 міс. назад  
"- Де ж той голова?
- Не знаю! Чекаємо..."

 
Звернути увагу модератора   Зареєстрований Зареєстрований  
   | Для додавання повідомлень, Ви повинні зареєструватися або авторизуватися.
#17973
BigPooh (Користувач)
Свій
Постів: 445
graphgraph
Користувач в офлайні Клікніть тут, щоб продивитися профіль цього користувача
RE: Відкриття туристичного сезону-2010 9 р., 1 міс. назад  
"... а ми вже не чекаємо..."

 
Звернути увагу модератора   Зареєстрований Зареєстрований  
   | Для додавання повідомлень, Ви повинні зареєструватися або авторизуватися.
#17974
BigPooh (Користувач)
Свій
Постів: 445
graphgraph
Користувач в офлайні Клікніть тут, щоб продивитися профіль цього користувача
RE: Відкриття туристичного сезону-2010 9 р., 1 міс. назад  
Пересувний робочий п`єц!

 
Звернути увагу модератора   Зареєстрований Зареєстрований  
   | Для додавання повідомлень, Ви повинні зареєструватися або авторизуватися.
#17975
BigPooh (Користувач)
Свій
Постів: 445
graphgraph
Користувач в офлайні Клікніть тут, щоб продивитися профіль цього користувача
RE: Відкриття туристичного сезону-2010 9 р., 1 міс. назад  
... і бойова пательня!

 
Звернути увагу модератора   Зареєстрований Зареєстрований  
   | Для додавання повідомлень, Ви повинні зареєструватися або авторизуватися.
#17976
BigPooh (Користувач)
Свій
Постів: 445
graphgraph
Користувач в офлайні Клікніть тут, щоб продивитися профіль цього користувача
RE: Відкриття туристичного сезону-2010 9 р., 1 міс. назад  
Діксілендівський "Капитан, капитан, улыбнитесь!"

 
Звернути увагу модератора   Зареєстрований Зареєстрований  
 
Останнє редагування: 25.04.2010 23:20 Редагував BigPooh.
   | Для додавання повідомлень, Ви повинні зареєструватися або авторизуватися.
#17977
BigPooh (Користувач)
Свій
Постів: 445
graphgraph
Користувач в офлайні Клікніть тут, щоб продивитися профіль цього користувача
RE: Відкриття туристичного сезону-2010 9 р., 1 міс. назад  
І соло на кларнеті!

 
Звернути увагу модератора   Зареєстрований Зареєстрований  
   | Для додавання повідомлень, Ви повинні зареєструватися або авторизуватися.
Нагору Відповісти
Працює на FireBoardОдержати останні повідомлення прямо на ваш робочий стіл