УкраїнськаРусскийEnglish
Кам'янець-Подільський
 
Пульс Кам'янця-Подільського на Facebook - група Камянець-Подільський Онлайн
 
У календарі:
Нема подій
Неповнолітніх засуджено за крадіжку з машини
Written by Кам'янець-Подільська місцева прокуратура   
vivtorok, 20 berezen` 2018

Вироком Кам'янець-Подільського міськрайонного суду від 12.01.2018 засуджено двох осіб, які на момент вчинення злочину були неповнолітніми та вчинили кримінальне правопорушення передбачене ч. 2 ст. 185 КК України (крадіжка вчинена групою осіб).

Так, 31.10.2015 близько 01 год. 00 хв. троє неповнолітніх знаходячись поруч з Кам'янською сільською радою, умисно, таємно, з корисливим мотивів, з автомобіля «ВАЗ 2106» викрали автомагнітолу марки «Pioner», динаміки марки «Proligy», задній вітровик, два вітровика задніх дверей, підлокітник, металевий диск в комплекті з гумою марки «Amtel Nord Master». Всього неповнолітні  незаконно заволоділи майном потерпілого на загальну суму 1927 гривень.

Вироком суду двох неповнолітніх визнано винними у вчиненні кримінального правопорушення передбаченого ч. 2 ст. 185 КК України та призначено покарання. Даний вирок суду набрав законної сили.

Щодо третього неповнолітнього ухвалою суду останнього оголошено в розшук та виділено відносно нього матеріали кримінального провадження в окреме провадження.

 


Місцева прокуратура вживає заходів щодо повернення земельних ділянок при подвійній приватизації
Written by Кам'янець-Подільська місцева прокуратура   
vivtorok, 20 berezen` 2018

З метою виявлення фактів подвійної приватизації земельних ділянок в межах одного виду використання Кам'янець-Подільською місцевою прокуратурою проведено опрацювання даних Єдиного реєстру речових прав на нерухоме майно, рішень органів місцевого самоврядування, а також відомостей з Публічної кадастрової карти України.

За результатами вивчення встановлено факти передання земельних ділянок у власність громадянам для ведення особистого селянського господарства.В той час як право безоплатної приватизації земельної ділянки для вказаних цілей даними громадянами було використано раніше.

Реагуючи на вказане порушення вимог законодавства, місцевою прокуратурою пред’явлен в Кам’янець-Подільський міськрайонний суд в інтересах держави про зобов’язання повернути земельну ділянку.

 


Позов в інтересах міста Кам'янець-подільського
Written by Кам'янець-Подільська місцева прокуратура   
ponedilok, 19 berezen` 2018

19.03.2018 Кам’янець-Подільською місцевою прокуратурою заявлено позов до Господарського суду Хмельницької області в інтересах Кам’янець-Подільської міської ради про стягнення з одного з приватних підприємств міста збитків на суму понад 30 тисяч гривень, завданих невиконанням зобов’язання щодо сплати пайової участі у створенні та розвитку інженерно-транспортної та соціальної інфраструктури міста Кам’янця-Подільського.

 


Інформацію про стан розрахунків за тепловодопостачання оновлено за станом на 1 березня 2018 року
Written by Alex Andrushchak   
sereda, 07 berezen` 2018

Інформацію про стан розрахунків з КП "Міськтепловоденергія", м. Кам'янець-Подільський за тепловодопостачання оновлено за станом на 01/03/2018 року.

Інформація про стан розрахунків за тепловодопостачання

 


Інформацію про стан розрахунків за тепловодопостачання оновлено за станом на 1 лютого 2018 року
Written by Alex Andrushchak   
chetver, 08 lyutyy 2018

Інформацію про стан розрахунків з КП "Міськтепловоденергія", м. Кам'янець-Подільський за тепловодопостачання оновлено за станом на 01/02/2018 року.

Інформація про стан розрахунків за тепловодопостачання

 


Прокуратурою вжито заходи представницького характеру щодо поновлення прав громадян.
Written by Кам’янець-Подільська місцева прокуратура   
ponedilok, 05 lyutyy 2018

Кам’янець-Подільською місцевою прокуратурою за результатами представницької діяльності виявлено факт незаконного звільнення працівника одного з навчальних закладів міста Кам’янець-Подільського.

Відповідно до ст. 237 КЗпП України, на службову особу, яка винна в незаконному звільненні, покладено обов’язок покрити шкоду, заподіяну підприємству, установі, організації у зв’язку з оплатою працівникові часу вимушеного прогулу або часу виконання оплачуваної роботи. Такий обов’язок покладено, якщо звільнення здійснено з порушенням закону або якщо власник чи уповноважений ним орган затримав виконання рішення суду про поновлення на роботі.

Згідно п. 8 ст. 134 КЗпП України, працівники несуть матеріальну відповідальність у повному розмірі шкоди, заподіяної з їх вини підприємству, установі організації у випадку коли службова особа вини в незаконному звільнення.

У зв’язку із цим, 21.08.2017 Кам’янець-Подільською місцевою прокуратурою заявлено позов і інтересах держави в особі Міністерства освіти і науки України та одного з навчальних закладів міста до керівника вказаного закладу про стягнення матеріальної шкоди, заподіяної в результаті незаконного звільнення працівника в сумі понад 18 тис. гривень, який 18.12.2017 задоволений Кам’янець-Подільським міськрайонним судом, а 24.01.2018 добровільно сплачено заподіяну матеріальну шкоду на користь державного закладу.

 


<< Start < Prev 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Next > End >>

Results 7 - 12 of 2198

Дизайн та розробка Logic Land Ltd.

Меню
Кам'янець-Подільський
Блог
Політика
Комуналка
Статті
Каталог сайтів
Каталог підприємств
Фото
Пошук на сайті
Листівки
Форум
Фестивалі
Карта сайта
Веб-майстру
Групи
Гостьова книга
Бронювання готелів
Партнери сайту
Інформери
Кам'янець-Подільський online
Обмін лінками - отримати код »


Фото
Експорт новин
Новини (RSS 1.0)
Новини (RSS 2.0)
Блог (RSS)
Форум (RSS)
Хто на сайті?
We have
17 guests and 5 members online
anton.1988dka grokholtsev.slavaka khechumov.leopolidc1ka leopold_pikhtilevka okladnikov.semaka