УкраїнськаРусскийEnglish
Кам'янець-Подільський
Переказати кошти для допомоги Збройним Силам України з платіжної картки (Національний банк України)
 
Пульс Кам'янця-Подільського на Facebook - група Камянець-Подільський Онлайн
 

Наш Кам'янець-Подільський

        Кам’янець-Подільський належить до найдавніших міст України з майже тисячолітньою історією. Спочатку місто називалось просто Кам’янцем, в імені своєму утверджуючи свою сутність.

        Заповідна його частина - Старе місто - розташована на скелястому острові, висотою 20-30м, утвореному каньйоном річки Смотрич. Петлею, яка нагадує грецьку “омегу”, охоплює Смотрич Старе місто і розходиться по обидва боки від Замкового мосту.

        Замковий міст - міст, що лежить між двома правими берегами однієї річки - міст, який викликав немало суперечок щодо свого походження. За однією з гіпотез, міст було зведено римлянами у II столітті під час походу Траянового війська на Дакію.

        Використавши своєрідні та унікальні властивості ландшафту, для оборони міста, протягом століть військові інженери створили фортифікаційну систему, що немає аналогів у Європі.

        Невід’ємною частиною Старого міста, його перлиною, є Стара фортеця, яка стала візитною карткою Кам’янця-Подільського, його символом. Історія заснування фортеці починається в XII столітті. Немов продовження кам’яних скель височать башти фортеці. Одинадцять башт входять до складу фортеці, кожна має свою назву і свою історію. Так, наприклад, найвища башта названа Папською тому, що була збудована на кошти, виділені папою римським Юлієм II. Ще її називають Кармелюковою, бо в ній тричі був ув’язнений Устим Кармелюк. У Чорній (кутовій) башті знаходиться криниця глибиною 40 м і в діаметрі 5 м видовбана в скалі. Досі в її стінах збереглося величезне дерев’яне колесо з пристроєм для підняття води на поверхню.

Прочитати повністю...

Автор: 
avatar
В Україні відчутно запахло національною революцією – тепер, після подій біля Українського дому в Києві, мало хто може цього не помічати. І ось тут якраз питання: а хто ж повинен акумулювати цю революційну енергію українців й очолити спротив?


Невже знову ті самі, кого люди клянуть щоразу від виборів до виборів, аби згодом знову «приречено» піти й проголосувати за них, піддаючись єзуїтському аргументові про «менше зло»? Ні! Настав час запустити свіжу кров в українське «політичне болото», де і досі кумкають комуністичні жаби й розкошують космополітичні п’явки. Але хто має покласти край цій ганьбі?
Не так страшний очевидний ворог – ненависник усього українського, як ті, хто рядиться в українські шати, але готові навсібіч торгувати Україною. Потенційні зрадники – ось головна небезпека прийдешніх виборів. Що робити, аби поставити заслін на шляху захоплення наступного парламенту антиукраїнською потолоччю? Відповідь очевидна – голосувати за тих, хто «не був», «не помічений», «не притягався». Саме таким голосуванням можна заступити шлях до державного керма багатьом пристосуванцям, готовим укотре обдурити народ і швидесенько «стушкуватися».
Очевидно, що протистояти цій нарузі над Україною і нацією може лише сила, яка не заплямована перебуванням у владі – ані колишній, ані теперішній. Чи є така серед тих, хто йде до парламенту й має реальні шанси туди потрапити? Так, є – Всеукраїнське об’єднання «Свобода». Міркуйте самі:
По-перше, «Свобода» – це дійсно нові люди в українській владі, які не мають за собою компартійного чи корупційного шлейфу;
По-друге, проходження першої націоналістичної фракції до Верховної Ради – це реальний, а не демагогічний злам у старій системі, замішаній на гнилому «компромісі» компартійної номенклатури, кагебістів і так званих «націонал-демократів»;
По-третє, «Свобода» – антиолігархічна сила. Її присутність у наступному парламенті – це удар по диктатурі мільярдерів-космополітів. Лише «Свобода» реально добиватиметься повернення стратегічних підприємств у власність держави, перегляду грабіжницької «прихватизації». На злочинних планах олігархів дозволити торгівлю українською землею сільськогосподарського призначення буде поставлено жирний хрест.
Зрештою, хто, якщо не «Свобода», спроможний дати відсіч, навіть фізичну, знахабнілим шакалам, які розтягують державу по шматках, як було під час ухвалення ганебних Харківських угод чи голосування за українофобський мовний закон! Будь тоді в залі парламенту принаймні найменша фракція «Свободи» – не осоромилась би опозиція перед країною через свою безпорадність.
Максим Молоцький,
журналіст Радіо Київ

Автор: 
avatar
Поновлення до “1С:Підприємство 7.7” стають платними. Час переходити на “1С:Підприємство 8.2”

Починаючи з 1 липня 2011 компанія 1С припинила продаж програмних продуктів "1С:Підприємство 7.7". Згідно інформаційного листа компанії 1С від 17/04/2012 з 1 липня 2012 користувачі продуктів  "1С:Підприємство 7.7" зможуть отримувати поновлення програмних  продуктів "1С:Підприємство 7.7" тільки при наявності діючого договору “1С:ІТС” або інших угод та абонементів фірми "1C".

Без діючого договору “1С:ІТС” право користування раніше придбаною програмою не втрачається, програма продовжує функціонувати в повному об'ємі але користувач може користуватись тільки тими оновленнями від компанії "1С", які були отримані до 1 липня  2012 року або до моменту закінчення дії договору “1С:ІТС”.

Програми лінійки “1С:Підприємство 7.7” з'явились в продажу весною 1999 року і доволі швидко завоювали авторитет у бухгалтерів за рахунок своєї функціональності, простоти і розвинутої мережі компаній-партнерів.

З того часу фірмою 1С було випущено нові версії технологічної платформи 1С - “1С:Підприємство 8.0”, “1С:Підприємство 8.1”, “1С:Підприємство 8.2” а також відповідні набори прикладних рішень. Програмні продукти серії “1С:Підприємство 8.2” на сьогодні є найбільш довершеними з технічної та методологічної точки зору.

Компанія Logic Land пропонує послуги з впровадження “1С:Підприємство 8.2” а також переходу з програмних продуктів “1С:Підприємство 7.7” на платформу “1С:Підприємство 8.2”. Фахівці компанії Logic Land допоможуть вам оформити угоду інформаційно-технологічного супроводу (1С:ІТС), проведуть комплексне навчання користувачів та за необхідності внесуть зміни до типових конфігурацій на платформі “1С:Підприємство 8.2”.

Додаткову інформацію та консультації можна отримати за телефоном 03849 3-63-80 або електронною поштою: office@logicland.com.ua

Автор: 
avatar

Питання діяльності Довжоцького спиртового заводу набуває актуальності щороку у теплу пору, коли перед грозою справді хочеться одягти протигаз, бо дихати неможливо. А про свіже, наповнене озоном післягрозове повітря мешканці міста та сіл, що поблизу, мабуть, взагалі забули. Причиною смороду є, як уже усім відомо, післяспиртова барда, що починає бродити у літню спеку. Уже не одна стаття була написана і про відразу у туристів, які на собі відчули усю силу смороду, і про справедливе незадоволення місцевих.

Та за останні півроку влада серйозно взялась за вирішення цієї проблеми: час від часу проводяться засідання спеціальної комісії, створеної саме з цього питання. Результатів поки що не багато, але зрушення все ж є. Завтра,

15 червня, відбудеться акція біля спиртзаводу та спільне виїзне засідання депутатів міської та районної рад.

 

З цього приводу тиждень тому відбулось засідання фракції ВО «Батьківщина», на яке запросили нового директора ДП «Довжоцький спиртовий завод» Олександра Мельника, міського голову Михайла Сімашкевича, секретаря міської ради Василя Сенюка, представників району. Директор підприємства повідомив, що концерн «Укрспирт», у який входить це підприємство, надав нарешті гарантійного листа, який потрібен інвесторам, що планують будувати біогазову установку, яка перероблятиме барду, щодо постачання сировини протягом тривалого терміну. Цей факт і справді допоможе знайти підприємців, які б вклали власні кошти у проект. Наразі стало відомо, що голландська фірма має такі наміри.

Депутати не дуже повірили у реальність такого проекту, адже за 5 разів, що засідала комісія, окрім самих її членів та мешканців міста, у змінах на підприємстві більше ніхто не був зацікавлений: ні колишній директор, ні представники «Укрспирту». Саме тому виникла ще одна пропозиція: звернутись з цього питання до екологічної прокуратури.

Та недарма кажуть, що коли хочеш вдарити собаку, то палку завжди знайдеш. Ось так і в цій ситуації: жахливий сморід, що літає над містом майже щодня, призвів до того, що виникла ще одна цікава ідея, як його позбутись – очищати післяспиртову барду через міські очисні споруди. Саме для обговорення такої можливості і зібрались за одним столом представники влади, санстанції, спиртзаводу та КП «Міськтепловоденергії».

Звичайно, щоб прийняти таке рішення потрібні поради фахівців та лабораторні дослідження барди. Директор підприємства Олександр Мельник повідомив, що щодня на бардополя ДП «Довжоцький спиртовий завод» скидає 400 кубометрів барди. Та Валерій Гордійчук, директор комунального підприємства, запевнив, що такі обсяги для міських очисних споруд є більш ніж реальними, питання лише в хімічному складі цих промислових відходів, у рівні їхнього кислотно-лужного балансу. Згідно з попередніми даними, до їхнього складу входить досить багато хімічних речовин, що може стати на перешкоді такого, здавалось би, найпростішого вирішення проблеми. Причому директор спиртзаводу підтвердив, що, наприклад, сірчана кислота, яка використовується у виробництві дріжджів, і справді входить до складу барди. Окрім того, Анатолій Яснило, колишній працівник підприємства, відомий у місті постійною боротьбою із діяльністю спиртзаводу, навів факти, що в барді розчинялись кістки тварин, які туди свого часу скидали. Це в черговий раз змушує замислитись, випарами яких хімічних елементів насичене повітря міста, і як це впливає на наше із вами здоров’я.

Питання переробки барди на міських очисних спорудах нове – подібне, як стало відомо, практикується на аналогічному заводі в Лужанах. Єдина різниця в тому, що там також працює біогазова установка, і післяспиртова барда, перед тим, як потрапити на чернівецькі очисні споруди використовується для виробництва біогазу. Тому під час засідання було вирішено поїхати на згадане підприємство та вивчити питання, як то кажуть, зсередини, а також обов’язково провести хімічний аналіз відходів нашого спиртзаводу, який, виявляється, періодично повинен проводитися.

Звертаємо вашу увагу, що завтра, у п’ятницю, 15 червня, об 11.00 відбудеться акція проти забруднення ДП «Довжоцьким спиртовим заводом» довкілля. Запрошуємо усіх охочих дихати чистим повітрям, адже чим більше нас буде, тим ймовірніше, що питання таки зрушить із мертвої точки.

Читати повністю »
Автор: 
avatar

Уже другий тиждень поспіль початок літнього сезону радує нас не лише пекучим сонцем, а й рясними опадами, які для деяких мешканців нашого міста встигли стати справжньою катастрофою. У вівторок, після чергової зливи, дощ застав мешканку будинку, що на вул. Пушкінській, 14, вдома. Уся вода з дороги та тротуару опинилась у квартирі кам’янчанки, на декілька сантиметрів затопивши помешкання та речі жінки.

Через раптовий дощ та великий наплив води, стічна система не впоралась із своєю функцією, в результаті чого на дорозі та тротуарі біля одноповерхового будинку утворилось справжнісіньке озеро, яке згодом просочилось і в помешкання. «Допоміг» і транспорт, який повсякчас рухається Пушкінською в напрямку Польських фільварок: об’їжджаючи калюжі, паркуючи чи просто розвертаючи власне авто, водії не гребують порушенням правил і частенько виїздять на тротуар, при цьому піднімаючи колесами високу хвилю води з утвореного там дощового озера. Саме такі «хвилі» і накрили будинок бідолашної жінки, якій довелось власноруч боротись зі стихією.

Проблеми з надмірним скупченням води під будинком, кажуть його мешканці, були завжди, однак до самих квартир вода не доходила ще жодного разу. Погіршилась же ситуація після того, як при в’їзді на сусідню з будинком вул. Збарського з’явився заасфальтований насип, що перешкоджає дощовій воді потрапляти на вулицю, і тепер вона стікає не вниз дорогою, а у квартири будинку на Пушкінській. Саме ця штучна загорожа і є, на думку мешканців будинку, причиною їхніх бід.

З цією проблемою господарка постраждалого будинку зверталась і до влади, проте все, на що спромоглись комунальні служби – прочистити каналізацію. Однак, як показав досвід, допомогло це мало, адже вузька каналізаційна труба виявилась не в силах пропустити такі об’єми води, які виникли після раптових рясних опадів. Якби ж вода мала альтернативний шлях відступу, помешканню жінки, можливо, і вдалось би уникнути потопу. Пропонують мешканці будинку, що невдоволені ще й постійним гуркотом автомобілів під їхніми вікнами, владнати проблему і більш радикально – заборонити рух транспорту на цьому відрізку вулиці. Однак, як пояснили нам у департаменті житлової політики, доріг та інфраструктури, робити цього ніхто не збирається, адже Пушкінська є однією з основних вулиць міста, що зв’язує Польські фільварки з центром міста. Тому мрії про вулицю без авто мешканцям, напевно, все ж доведеться відкласти.

Також у своєму коментарі щодо вирішення питання начальник сказаного департаменту Сергій Середюк пояснив, що оскільки цей будинок – приватна власність його господаря, то єдине, чим може наразі допомогти влада у вирішенні проблеми – це реконструювати наявну каналізаційну систему водовідведення. Адже зараз вона, хоча й перебуває у робочому стані і нормально функціонує, у випадку надмірних опадів уже не в змозі впоратись із значним об’ємом води під час сильної зливи. Саме тому решта води, яка не потрапляє до каналізації, залишається на проїжджій та пішохідній частині, що, до речі, і є переднім двором проблемного будинку.  Насип при в’їзді на вулицю Збарського, на який скаржаться мешканці сусідніх будинків, ліквідовувати не будуть, адже власники приватних будинків, що розташовані на вулиці, мають повне право дбати про безпеку своїх помешкань, яким також може загрожувати підтоплення.

Комісія, що виїхала на місце у вівторок, оглянула проблемну ділянку і тепер працюватиме над винесенням на сесію міської ради пропозиції щодо реконструкції каналізації поблизу будинку на вул. Пушкінській, 14 та її фінансування. Якщо колективне рішення місцевих депутатів буде позитивним, влада обіцяє провести відновлення мереж і врегулювати проблему вже цього року.

Однак виникає ще одне питання – на цей раз до водіїв, яким чомусь не вистачає місця на дорозі, і вони виїздять прямісінько на тротуар, брудна вода з якого і потрапляє до помешкань через вікна і двері. Саме через транспорт, що, ігноруючи правила, рухається пішохідною зоною, і страждають старі будинки, стіни яких ризикують не витримати щоденних маневрів маршрутних «Газелей» .  До того ж погода, що вже другий тиждень поспіль «радує» нас рясними дощами, лише додає клопотів людям, яким окрім боротьби з недобросовісними водіями доводиться боротись ще й з водою у власному будинку.

Читати повністю »
Автор: 
avatar
Рейтинг сайтів Кам'янця-Подільського

У березні 2012 року усі сайти Кам'янця-Подільського* відвідало 187693 користувачів, при цьому було переглянуто 975910 сторінок

За день, у середньому, відвідуваність складала 9725.90 відвідувачів та 31480.97 переглядів веб-сторінок

Відвідувачі викориcтовували операційні системи:

Windows 95.6 %
Linux 1.6 %
Java Mobile 1.1 %
Unknown 0.7 %
Macintosh 0.6 %

Браузери:

Opera 36.0 %
Firefox 28.6 %
Google Chrome 24.0 %
MS Internet Explorer 9.6 %
Safari 0.8 %
Mozilla 0.2 %
Android browser 0.2 %

На кінець місяця у Рейтингу сайтів Кам'янця-Подільського зареєстровано 150 сайтів-учасників.

* - за даними Рейтинг сайтів Кам'янця-Подільського


Дизайн та розробка Logic Land Ltd.

Меню
Кам'янець-Подільський
Блог
Політика
Комуналка
Статті
Каталог підприємств
Фото
Пошук на сайті
Листівки
Форум
Фестивалі
Карта сайта
Веб-майстру
Групи
Гостьова книга
Бронювання готелів
Партнери сайту
Інформери
Кам'янець-Подільський online
Обмін лінками - отримати код »

12/1 Вс
день
Облачно0..+2 °C
742 мм
ЮЗ, 2-4 м/с
12/1 Вс
вечер
Облачно0..-2 °C
745 мм
Зап, 2-4 м/с
13/1 Пн
ночь
Облачно0..-2 °C
748 мм
Зап, 2-4 м/с
13/1 Пн
утро
Пасмурно-1..-3 °C
752 мм
СЗ, 2-4 м/с
  GISMETEO.RU  

Місцеві лінки

Встречаются два медведя, один говорит другому:

– Знаешь, друг, я вчера зверька странного съел: спинка черная, пузо белое, лапки грязные.

<
Експорт новин
Новини (RSS 1.0)
Новини (RSS 2.0)
Блог (RSS)
Форум (RSS)
Хто на сайті?
сторінку переглядають:
10 гостей