УкраїнськаРусскийEnglish
Кам'янець-Подільський
Пульс Кам'янця-Подільського на Facebook - група Камянець-Подільський Онлайн
 

Автор: 
avatar
Рейтинг сайтів Кам'янця-Подільського

У лютому 2012 року усі сайти Кам'янця-Подільського* відвідало 139731 користувачів, при цьому було переглянуто 931194 сторінок

За день, у середньому, відвідуваність складала 8630.31 відвідувачів та 32110.14 переглядів веб-сторінок

Відвідувачі викориcтовували операційні системи:

Windows 95.6 %
Linux 1.7 %
Java Mobile 1.2 %
Unknown 0.6 %
Macintosh 0.5 %

Браузери:

Opera 38.1 %
Firefox 29.6 %
Google Chrome 22.9 %
MS Internet Explorer 8.0 %
Safari 0.8 %
Mozilla 0.1 %
Android browser 0.1 %

На кінець місяця у Рейтингу сайтів Кам'янця-Подільського зареєстровано 146 сайтів-учасників.

* - за даними Рейтинг сайтів Кам'янця-Подільського

Автор: 
avatar
Рейтинг сайтів Кам'янця-Подільського

У січні 2012 року усі сайти Кам'янця-Подільського* відвідало 122737 користувачів, при цьому було переглянуто 938171 сторінок

За день, у середньому, відвідуваність складала 7456.23 відвідувачів та 30263.58 переглядів веб-сторінок

Відвідувачі викориcтовували операційні системи:

Windows 96.1 %
Linux 1.5 %
Java Mobile 1.1 %
Unknown 0.6 %
Macintosh 0.5 %

Браузери:

Opera 38.9 %
Firefox 29.5 %
Google Chrome 21.4 %
MS Internet Explorer 8.7 %
Safari 0.7 %
Mozilla 0.1 %
Android browser 0.1 %
Unknown 0.1 %

На кінець місяця у Рейтингу сайтів Кам'янця-Подільського зареєстровано 142 сайтів-учасників.

* - за даними Рейтинг сайтів Кам'янця-Подільського

Автор: 
avatar

ІНТЕРНЕТ ЯК ІНСТРУМЕНТ МАРКЕТИНГУ

Однозначного визначення маркетингу не існує, відомо, що це мистецтво і наука правильно вибирати цільовий ринок, привертати, зберігати і нарощувати кількість споживачів, а також впорядкований і цілеспрямований процес усвідомлення проблем споживачів і регулювання ринкової діяльності. Для здійснення роботи цього процесу використовуються різні інструменти і методи, частина яких на сьогоднішній день потребує доопрацювання або заміні. Одним з найбільш ефективних інструментів стала мережа Інтернет.

Розвиток інфраструктури глобальної мережі Інтернет і її комерціалізація призвели до змін способів ведення бізнесу і появі електронного ринку. Інтернет став використовуватися як інтерактивний канал взаємодії компаній з бізнес-партнерами і клієнтами, що забезпечило ведення інтерактивного маркетингу і здійснення прямих онлайнових продажів. Відбулося формування Інтернет маркетингу як окремого інструменту управління економічними процесами на підприємстві.<br />Інтернет - маркетинг сьогодні є одним з перспективніших напрямів розвитку компаній в Україні. Незважаючи на фінансову кризу і спад виробництва, саме ця область є найбільш динамічно розвивається в умовах кризи.

Керівники українських компаній і підприємств приділяють недостатню увагу цьому напрямку. Це обумовлено деякою інертністю підприємницької ініціативи, але більшою мірою відбувається через те, що багатьом управлінцям незрозумілі перспективи, особливості та вплив Інтернет - маркетингу на розвиток компанії.

Необхідно розглянути, ніж Інтернет-маркетинг може бути корисний для управління економікою на підприємстві, і які переваги отримують компанії, що активно використовують його у своїй діяльності.

Переваги Інтернет маркетингу на підприємстві

Всесвітня Мережа пропонує комерційним підприємствам багатомільйонну споживчу аудиторію за мінімальною ціною, іншими словами, вартість повноцінної рекламної кампанії з використанням Інтернет на багато порядків нижче, ніж із застосуванням інших рекламних носіїв.
Інтернет дозволяє повністю автоматизувати процес обслуговування потенційних клієнтів.

Інтернет відкриває перед підприємством можливість гнучко змінювати власні маркетингові плани і рекламні проекти відповідно до безупинно мінливої економічної ситуацією.

Інтернет є незамінним інструментом для видобутку свіжої маркетингової інформації, багаторазово перевершуючи в цьому відношенні інші традиційні засоби, такі як преса, телебачення і радіо, а також представляє оптимальний спосіб пошуку потенційних партнерів та інвесторів, зокрема - за кордоном.

Недоліки Інтернет маркетингу

Інтернет-маркетинг має свої обмеження. Одна з найбільш серйозних особливостей українського Інтернету - це обмежена кількість користувачів. Ця особливість може стати обмеженням в маркетинговій кампанії загальнодоступних споживчих продуктів, потенційна аудиторія яких обчислюється десятками мільйонів.

Сучасним недоліком є дефіцит фахівців в області Інтернет маркетингу. Існує дуже мала кількість тематичної літератури в даній галузі знань, що істотно ускладнює отримання необхідної інформації.

Важлива проблема перенасиченості інформацією робить негативний вплив на розвиток маркетингу в Інтернеті. Виникає ефект Інтернет - «звалища», в якій знайти необхідну інформацію буває дуже важко. Часто цей фактор відлякує потенційного клієнта від здійснення операції в Інтернеті.

Інтернет-маркетинг на сьогоднішній день є найбільш динамічним видом просування товарів або послуг компанії.

Володіючи значними перевагами і перспективами, цей інструмент управління економічними процесами дає можливість дрібним і середнім фірмам проводити повноцінну маркетингову кампанію з незначними витратами, швидко адаптуватися до ринкових умов, охоплюючи значну аудиторію, а також спілкуватися з потенційними покупцями в реальному режимі часу, отримуючи при цьому додаткову інформацію про їх потреби і потребах. Будучи відносно новим явищем в економіці, Інтернет маркетинг потребує вивчення і систематизації з метою оптимізації бізнес процесів і усунення недоліків.  
Читати повністю »
Автор: 
avatar
Акредитований центр сертифікації ключів (АЦСК) Masterkey

Кам'янець-Подільський, 1 січня 2012 року - Компанія «Логік Ленд» уклала угоду про співпрацю з акредитованим центром сертифікації ключів (АЦСК) Masterkey щодо надання послуг оформлення електронного цифрового підпису (ЕЦП) для фізичних та юридичних осіб. Кожен бажаючий може оформити документи, необхідні для використання електронно-цифрового підпису, в офісі, який розташований за адресою м. Кам'янець-Подільський, вул. Уральська, буд. 8.

Тарифи на послуги з оформлення ЕЦП у Кам'янці-Подільському не відрізняються від тарифів Masterkey: вартість генерації ключа та посвідчення сертифікату ЕЦП складає всього 78 гривень на рік.

ЕЦП призначений для використання фізичними та юридичними особами як аналог власноручного підпису з метою надання електронному документові юридичної сили, рівноцінної юридичній силі документа на паперовому носії, який підписано власноручним підписом уповноваженої особи.

Використовуючи систему електронного документообігу із застосуванням Електронного цифрового підпису (ЕЦП), ви істотно скорочуєте об'єми паперової бухгалтерської документації, економите час співробітників і витрати підприємства, пов'язані з поданням звітності в контролюючі органи.

Крім того, фахівці компанії «Логік Ленд», м. Кам' янець-Подільський, встановлять на комп'ютер клієнта безкоштовне програмне забезпечення «Арт-звіт» від Masterkey, яке дає змогу вводити документи, підписувати їх електронним цифровим підписом та надсилати в ДПІ, ПФУ та ДССУ. Програмне забезпечення «Арт-звіт» також дозволяє вводити податкові накладні, підписувати їх електронним цифровим підписом та надсилати для реєстрації в Єдиному реєстрі податкових накладних, отримувати відповідні квитанції та зберігати надіслані документи та квитанції в єдиній інформаційній базі.

Скористайтесь послугами компанії «Логік Ленд» у Кам'янці-Подільському та отримайте переваги безпаперової технології подання звітності в електронній формі з допомогою засобів ЕЦП від АЦСК Masterkey, що реально заощаджує час та витрати підприємців та організацій на звітування до контролюючих органів.

Додаткову інформацію та консультації можна отримати за номером 03849 3-63-80 або електронною поштою: office@logicland.com.ua

Читати повністю »
Автор: 
avatar
Каталог підприємств та організацій Кам'янця-Подільського

Компанія Logic Land пропонує до вашої уваги нові рекламні пропозиції для сайту Каталог підприємств та організацій Кам'янця-Подільського

Кожен користувач, що розмістив інформацію про своє підприємство чи організацію на сайті Каталог підприємств та організацій Кам'янця-Подільського, може почати просування своєї компанії на сайтах мережі Кам'янець-Подільський Онлайн.

Пропозиція участі у банерній ротації на сайтах мережі Кам'янець-Подільський Онлайн передбачає ротацію банерів на сайтах http://forum.kp.km.ua, http://rating.kp.km.ua, http://map.kp.km.ua, http://catalog.kp.km.ua.
Учасник ротації отримує можливість самостійно завантажити банери відповідних розмірів на сторінці підприємства. У разі, якщо банери не завантаженні, то система згенерує їх автоматично на основі інформації зі сторінки організації.

Друга пропозиція - це закріплення інформації про підприємство на перших позиціях у категоріях каталогу та на головній сторінці сайту.

Ознайомитись з рекламними пропозиціями та цінами


Дизайн та розробка Logic Land Ltd.

Меню
Каменец-Подольский
Блог
Политика
Коммуналка
Статьи
Каталог сайтов
Каталог предприятий
Фото
Поиск на сайте
Открытки
Форум
Фестивали
Карта сайта
Веб-мастеру
Группы
Гостевая книга
Бронирование гостиниц
Партнеры сайта
Інформери
Кам'янець-Подільський online
Обмін лінками - отримати код »


Original Xiaomi Mi Band 4 Smart Bracelet Heart Rate Monitor Xiaomi Mi Band 4 Global version with NFC Smart Watch -->
Експорт новин
Новини (RSS 1.0)
Новини (RSS 2.0)
Блог (RSS)
Форум (RSS)
Хто на сайті?
Сейчас на сайте:
Гостей - 79
и пользователей - 2
bahar Саша Варин