УкраїнськаРусскийEnglish
Кам'янець-Подільський
Переказати кошти для допомоги Збройним Силам України з платіжної картки (Національний банк України)
 
Пульс Кам'янця-Подільського на Facebook - група Камянець-Подільський Онлайн
 
У календарі:
Нема подій


МЕРІТОКРАТІЯ - МОДЕЛЬ СУСПІЛЬСТВА МАЙБУТНЬОГО

 

                         meritokratia

Мерітократія * - це така система суспільних відносин, в якій людина оцінюється та отримує визнання виключно за особисті досягнення, а на владні посади обираються та призначаються виключно чесні та найкомпетентніші люди, незалежно від їхньої партійної належності, статків, зв'язків, релігійних переконань, етнічного чи соціального походження.

За мерітократії країною керують чесні, здібні, компетентні, працьовиті, досвідчені та відповідальні люди, а не «актори», неуки, шахраї та злочинці, яких обирають шляхом введення в оману, підкупу, залякування та інформаційного тероризування людей.


Мерітократія - це ...

 • максимальна свобода особи без шкоди для інших
 • відповідальні громадяни
 • влада достойних: честь, компетентність, служіння
 • відсутність корупції
 • оцінка особи за здібностями та досягненнями
 • рівність пред законом
 • рівні стартові можливості для всіх
 • вільне підприємництво
 • прозорість суспільних відносин
 • продуктивна праця
 • гідне життя для кожного
 • низькі податки
 • справедливе суспільне визнання та винагорода особи
 • справедлива суспільна конкуренція
 • культ здоров'я, знань, іновацій та традицій
 • чисте довкілля

Мерітократичне суспільство - це справедливе суспільство рівних можливостей та гідного життя для всіх, побудоване на принципі - від кожного по здібностях, кожному по заслугам, а нужденним по потребах (не плутати з соціалістичним приципом - від кожного по здібностям, кожному по труду - труд може бути не ефективним, та з комуністичним - кожному по потребам - потреби у всіх різні).


Від кожного по здібностях значить, що кожен громадянин є вільним у виборі свого шляху, але повинен бути максимально ефективним та корисним суспільству, займаючись діяльністю, яка забезпечує матеріально, розкриває потенціал людини та приносить задоволення і радість.

Кожному по заслугах значить, що кожен громадянин повинен займати в суспільстві статус та отримувати справедливу винагороду чи прибуток відповідно до особистої ефективності, досягнень та внеску і розвиток суспільства.

Нужденним по потребах значить, що суспільство турбується про співгромадян, які в силу різних причин мають особливі потреби (діти, молодь, інваліди, сироти, багатодітні родини, одинокі матері, пенсіонери, ветерани та інші), допомагає їм або забезпечує їхні потреби на рівні гідного людини життя.

_________________________________

* Мерітократія - влада достойних або достойновладдя від лат. meritus - достойний та грец. κρατος - влада.

 

Якщо ви підтримуєте мерітократію, розкажіть про це своїм друзям, родичам та колегам.

Обговорення (25 коментарів)
RE: МЕРІТОКРАТІЯ - МОДЕЛЬ СУСПІЛЬСТВА МАЙБУТНЬОГО   10.04.2012 [16:16:35]
Щось схоже що коли всі почали розуміти які процеси відбуваються в Українському суспільстві -все досить справидливо, у нашого гаранта виникла ідея:підтримати соціальну справедливість! Саме в цей час в Україні зявилась якась группа самих грамотних і розумних, яка по всіх містах і селах виступала з пропозицією встановити день справедливості і звернутись з проханням до президента щоб допоміг.
Щось на те схоже що і в нашім місті мав би хтось очолити саме цей процес і скористатись можливістю грамотно звернутись з проханням до гаранта щоб допоміг встановити святковий день!
І ось нарешті ця ініціатива була підтримана В. Януковичем і його указом в Україні встановлено День соціальної справедливості, який відзначатиметься щороку!
Якось з героями подібного вчинку було незрозуміло,і їх і не шукали,а вони скромно мовчали.Довго невіднаходились ті хто скористався тими соціальними несправедливостями і підтримав таку ініціативу до гаранта.
Як ,невже хтось сувнівається що саме з такою інціативою і від нашого міста мала би звернутись- грамотна людина ,а грамотні люди -як ми вже всі знаєм від вас- вони і розумні!
А для таких як я досить важливо не пропутити цей святковий день.
#48935
RE: МЕРІТОКРАТІЯ - МОДЕЛЬ СУСПІЛЬСТВА МАЙБУТНЬОГО   10.04.2012 [17:04:30]
А ви хіба 10 днів тому своє професійне свято не відзначали?
#48937
RE: МЕРІТОКРАТІЯ - МОДЕЛЬ СУСПІЛЬСТВА МАЙБУТНЬОГО   10.04.2012 [17:54:08]
Blacky. написав(ла):
Цитата:
Ланс, от наприклад я, так? Якими соціальними несправедливостями скористалася я, а? :о)

Я звичайно не оракул, але якщо вам кортить послухати незалежну думку ,то скажу.Отже вашою заслугою стало запровадження форумного жертвоприношення.Таким чином ви перевищили свої права ,піднімаючи рейтинг за рахунок сумнівних методів.Це і є соціальна несправедливість,яка припустима в племені майя або племені мумба-юмба , але не дуже гармонує з МЕРІТОКРАТІЄЮ.
#48940
RE: МЕРиТОКРАТІЯ - МОДЕЛЬ СУСПІЛЬСТВА МАЙБУТНЬОГО   10.04.2012 [17:57:30]
рейтинги я переважно опускаю - для цього і є система плюсів і мінусів. Подобається - плюсуєш, ні - мінусуєш. Гайдук чи Ліна молодці - плюс їм, ідіотів розвелося - мінус-мінус-мінус. Якщо вираз власного відношення до когось для вас - перевищення прав, в вас щось не те з картиною світу :о)
і я якось пропустила момент коли наша форумна монархія прийняла меритократію в якості офіційної релігії, ще й в російській транскрипції (мерІІІІІІто ) :о)
#48941
RE: МЕРиТОКРАТІЯ - МОДЕЛЬ СУСПІЛЬСТВА МАЙБУТНЬОГО   10.04.2012 [18:19:39]
Та ні з картиною світу у мене все в порядку . У кожного в голові своя власна картина .Але вживання деяких медично -психологічних термінів вами наводить на думку ,що картина світу увас в якомусь смислі спрощена.Молодці ідіоти - це не дуже широкий спектр пізнання світу.А може ви читали "Моя боротьба"і звідси такі контрасти.Біле -чорне ,чорне-біле..А світ кольоровий,а не примітивний.Він складний і не пізнаний.
А кого це ви призначили форумною монархією? ну просто цікаво.
#48945
RE: МЕРиТОКРАТІЯ - МОДЕЛЬ СУСПІЛЬСТВА МАЙБУТНЬОГО   10.04.2012 [18:23:43]
*пошепки* мені теж. Про монархію ж ви весь час торочите, а хто в нас на царствії - не називаєте. Секрет, напевно.
Щодо кольорів між білим і чорним - тут складність в тому, що важелів у нас лише два. Плюс і мінус. Немає "трішечки плюса" і "потрійного мінуса" (хоча я б не відмовилася:о)), тому весь той сірий спектр між полюсами лишається, бідний, без оцінок :о)
#48948
RE: МЕРиТОКРАТІЯ - МОДЕЛЬ СУСПІЛЬСТВА МАЙБУТНЬОГО   10.04.2012 [18:28:46]
А якщо повернутися до обговорення пропонованої статті?;)
Щось таке собі утопічно-ідеалістичне.
А критерії відбору до такої влади які? А відбиратиме/призначатиме/наділятиме до цієї влади хто?
Недавно щось таке-от прочитала, здається, це з тієї ж опери... http://uk.wikipedia.org/wiki/%D0%A2%D1%80%D0%B0%D0%BD%D1%81%D1%86%D0%B5%D0%BD%D0%B4%D0%B5%D0%BD%D1%82%D0%B0%D0%BB%D1%96%D0%B7%D0%BC
#48950
RE: МЕРиТОКРАТІЯ - МОДЕЛЬ СУСПІЛЬСТВА МАЙБУТНЬОГО   10.04.2012 [18:33:25]
Брендо, тому я й писала: хочете меритократію - піднімайте культурний рівень суспільства. А то навибирають...
#48952
RE: МЕРиТОКРАТІЯ - МОДЕЛЬ СУСПІЛЬСТВА МАЙБУТНЬОГО   10.04.2012 [18:43:51]
Гарна порада тільки невиразна адресація.Хто ж його буде піднімати як не ви?
#48954
RE: МЕРиТОКРАТІЯ - МОДЕЛЬ СУСПІЛЬСТВА МАЙБУТНЬОГО   10.04.2012 [19:47:42]
Або ви.
#48957
RE: МЕРІТОКРАТІЯ - МОДЕЛЬ СУСПІЛЬСТВА МАЙБУТНЬОГО   10.04.2012 [20:56:19]
ПРИКЛАДИ ЯК СТАРАЮТЬСЯ МЕНІ ДОПОМОГТИ ЗРОЗУМІТИ ТУ МАЙБУТНЮ МЕРІТОКРАТІЮ! ОТАКЕBlacky. написав(ла): :
Цитата:
А ви хіба 10 днів тому своє професійне свято не відзначали?

ПРИХОДИТЬСЯ ЗГАДУВАТИ??:
Сонце форуму,ви мабудь забули,розумію,і десь навіть співчуваю бо ви ще за сутки до
згаданного свята почали святкування.
Blacky. написав(ла):
Цитата:
тому задам адмінам питання: від кого (і де) ховається Люба_58?

А ПОТІМ ЗРАНКУ:Blacky. написав(ла):
Цитата:
Лансе, я про те, що - як і на кам-под.неті - в нас з'явилися ПРИХОВАНІ юзери (яких все одно видно).
А далі ви ще кнопку якусь шукали, ще просили перевірити і вам навіть відповідали:
alex написав(ла):
Цитата:
А я не можу знайти "кнопку", щоб себе приховати.
,а далі там ще когось ви бачили, хтось зявився,чи явився..щось таке. Вас тоді ще довго заспокоювали. Так,так,, такі було.. ви тоді ще повертались з відти куда не відбували.Точно було! Святкували ви тоді на славу ,а потім як пішли в Баварське підпілля, довгенько ви там протримались ,пока хтось про маланкування і не згадав.Тому і не ображаюсь і не дивуюсь що перепутали своє професійне з моїм,навіть якось і співчуваю.
І щось схоже на те що і в цій темі подібними діями ви якось всіма силами стараєтесь ,або як умієте так і розяснюєте що то за МЕРІТОКРАТІЯ або як формується МОДЕЛЬ МАЙБУТНЬОГО СУСПІЛЬСТВА
#48965
RE: МЕРІТОКРАТІЯ - МОДЕЛЬ СУСПІЛЬСТВА МАЙБУТНЬОГО   11.04.2012 [07:11:16]
Ех ,швдише б та МЕРІТОКРАТІЯ розпочиналась , а та олігархія всіх дістала. Я вже йне знаю як одному піднімати культурний рівень держави . Ідея , то непогана і я її підтримую.Жаль лише, що ініціатор вважає за краще спостерігати за процесом з кущів . яЯвже й не знаю , як можна одному справитись з титанічним завданням.Блека , а ви ще подумайте.Щиро надіюсь на ваш культурний рівень і бажання поліпшити стан хоча подільської мекки туризму.Приєдуйтесь до великої справи,тільки на вас надія!
#49023
RE: МЕРиТОКРАТІЯ - МОДЕЛЬ СУСПІЛЬСТВА МАЙБУТНЬОГО   11.04.2012 [07:15:01]
Лансе, мерІтократія не розпочнеться вже хоча б тому, що такого терміну в природі не існує. Українською - мерИтократія, не повторюйте чужі помилки. А сподіватися на мене не варто, до вчителів і батьків звертайтеся. Я можу лише ходити за ВІКовою спиною і мантрою буркотіти: "Викиньте телевізор, викиньте телевізор, викиньте телевізор..." :о)
#49024
RE: МЕРиТОКРАТІЯ - МОДЕЛЬ СУСПІЛЬСТВА МАЙБУТНЬОГО   11.04.2012 [07:33:38]
Ви жорстоко розбили мрії мільйонів.
#49027
RE: МЕРиТОКРАТІЯ - МОДЕЛЬ СУСПІЛЬСТВА МАЙБУТНЬОГО   11.04.2012 [07:44:19]
Ланс ,Ланс невже ви не зрозуміли.Призначення Blacky значно вище вона і так спустилась до нас з омріяного майбутнього,нас би грамоти навчити ,а то звідкілля той розум візьметься що до майбутнього.Ось для нас сформували суспільство в якому ми сьогодні і живем ,десь неополітичность в цьому і прослідковується ,і краще вже наступило сьогодні ,а завтра взагалі нас очікує поза політикою.Ми будем радіти що накінець усідомили весь зміст неополітичності, але за то розумніші станем,а ви ще бажаєте щоб нас культури навчали?

Повернувся дописати:Blacky вашу культуру поведінки у форумі стосовно себе буду старатись зі всіх сил не помічати. І навіть в передодні Пасхальних днів прошу вибачення у вас якщо я вас образив чи словом ,чи дією,бо таки визнаю що останнім часом нерви таки здавали від ваших "культурних" слів.
#49031
Показана лише частина коментарів. Всі пости дивіться на форумі.
Вам необхідно авторизуватись або зареєструватись, щоб розміщувати коментарі.

Дизайн та розробка Logic Land Ltd.

Меню
Кам'янець-Подільський
Блог
Політика
Комуналка
Статті
Каталог підприємств
Фото
Пошук на сайті
Листівки
Форум
Фестивалі
Карта сайта
Веб-майстру
Групи
Гостьова книга
Бронювання готелів
Партнери сайту
Інформери
Кам'янець-Подільський online
Обмін лінками - отримати код »


Експорт новин
Новини (RSS 1.0)
Новини (RSS 2.0)
Блог (RSS)
Форум (RSS)
Хто на сайті?
сторінку переглядають:
15 гостей