УкраїнськаРусскийEnglish
Кам'янець-Подільський
Переказати кошти для допомоги Збройним Силам України з платіжної картки (Національний банк України)
 
Пульс Кам'янця-Подільського на Facebook - група Камянець-Подільський Онлайн
 

Рекомендуємо! Комунальний кабінет абонента - https://www.abon.com.ua

У календарі:
Нет событий

Автор: alex
avatar Опис:
Cuidado con el perro
Автор: 
avatar

(Billie Eilish) No Time To Die - Gabriella Quevedo

Автор: 
avatar

BankID У функціональному плані BankID це спосіб електронної ідентифікації громадян через українські банки для надання адміністративних послуг через Інтернет.

Технологія також може використовуватись для онлайн індентифікації клієнта на вашому інтернет ресурсі під час реєстрації або замовленні послуг/товарів. Гарантія автентичності досягається завдяки підтвердженню верифікації клієнта в банку, де він обслуговується.

Які дані можна отримати про клієнта з допомогою BankID?

  • П. І. Б., телефон, ІПН, дата народження, стать, email
  • Адреси реєстрації та народження.
  • Скановані копії: паспорт, закордонний паспорт, ІПН, фотографія.
  • Верифікація карти.

Працює усе це так само як “увійти з Facebook чи Google”. При вході чи реєстрацї на сайт ви обираєте банк, який вас обслуговує і будете переадресовані на сайт обраного банку для проходження авторизації (введення логіна, пароля, номера картки тощо). Тим самим ви підтверджуєте свою згоду на передачу банком ваших персональних даних до сайта установи, на якому ви обирали ідентифікацію, верифікацію чи реєстрацію через сервіс BankID

Усе. Сайт знає, що усі ці дані правильні та достовірні.

Чому саме банки надають послуги ідентифікацї? Саме те, як банки ідентифікують своїх клієнтів, регулює держава (в особі НБУ). Держава може, звичайно, відкрити власні реєстраційні центри, роздавати громадянам якісь картки або чіпи, але уявіть собі, скільки на це буде витрачено коштів.

Отже, вже на даному етапі для отримання різних адміністративних послуг від держави набагато зручніше користуватись послугою BankID ніж вистоювати у чергах та робити копію пасторта та ідентифікаційного коду знову і знову. Технології для того і створенні щоб покращувати життя. Готові?

Більше інформації про BankID:
https://id.bank.gov.ua/
http://bankid.org.ua/

Читати повністю »
Автор: 
avatar
Третя промислова революція

Третя промислова революція - це система що змінює традиційну вертикальну організацію, характерну для економічного, суспільного і політичного життя в основі якого лежить викопне паливо. Таке життя поступиться місцем розподіленим і горизонтальним взаємодіям, які народяться в зелену промислову еру. Відбудеться глибока перебудова самого підходу до структурування суспільства, перехід від ієрархічної структури до горизонтальної.

    Третя промислова революція опирається на п’ять стовпів:
  1. перехід на поновлювані джерела енергії;
  2. перетворення всіх будівель в міні-електростанції, що споживають та одночасно виробляють електроенергію;
  3. використання водневої та інших технологій акумулювання електроенергії в кожному будинку;
  4. використання інтернет-технології для перетворення енергосистеми кожного континенту в інтелектуальну електромережу, що забезпечує розподіл енергії, подібно розподілу інформації в Інтернеті (мільйони будинків, що генерують невеликі кількості енергії, можуть віддавати надлишки в електромережу та ділитися енергією з іншими континентальними споживачами);
  5. перехід автомобільного парку на електромобілі з підзарядкою від мережі або автомобілі на паливних елементах, які можуть отримувати енергію від інтелектуальної континентальної електромережі і віддавати надлишки в мережу.

А ви вже готові до життя в нових умовах третьої промислової революції?

Детальніше про це у книзі Джеремі Ріфкіна "Третя промислова революція"

Читати повністю »
Автор: 
avatar

Пам'ятаєте нетбуки? Вони раптово увірвались у наше життя, заполонили полиці магазинів. Легкі, малого розміру, дешеві, призначенні для веб-серфінгу та нескладних задач. Сьогодні їх епоха добігає кінця і на арену виходять хромбуки.

Хромбуки – це ноутбуки, що несуть на своєму борту тільки браузер Chrome. Насправді, вони працюють під управлінням операційної системи Chrome OS, яка являє собою той самий браузер Chrome з кількома надстройками.

Як і у нетбуків основна перевага ціна. Вартість хромбуків стартує від $199. Типовим хромбуком є лептоп компанії Acer, 11.6-дюймовий ноутбук на Chrome OS, C720P з сенсорним екраном. Роздільна здатність екрана 1366х768, процесор двоядерний Intel Celeron 2955U, 1.4 ГГц. Об'єм оперативної пам'яті - 2 ГБ, SSD - 32 ГБ. Цей chromebook має інтерфейси: Wi-Fi 802.11a/b/g/n, HDMI, USB 2.0, USB 3.0 та слот для карт пам'яті SD. Також в наявності стереодинаміки та веб-камера 720p. Вага апарата - 1.35 кг, товщина - 19.8 мм. Час автономної роботи близько 8 годин.

На CES 2015, що зараз проходить у Лас-Вегасі, відразу кілька виробників представило нові моделі хромбуків, серед яких і моделі з екраном 15 дюймів. Веб-термінал, для споживання хмарних сервісів, ось що таке хромбук. Якщо ваша модель використання ноутбука передбачає більше споживання контенту, але в той самий час і активну роботу з веб-сервісами, то варто приглянутись до хромбуків. Дуже ймовірно, що у моєму зоопарку гаджетів цей звір знайде собі місце.

Читати повністю »
Автор: 
avatar
Корпоративна електронна пошта vs безкоштовний e-mail

Корпоративна електронна пошта — це система електронних поштових адрес підприємства, що об'єднана спільним доменним іменем.Про те як правильно обирати доменне ім'я читайте у статті Чи має значення домене ім’я? В якості доменного імені найчастіше використовують назву підприємства.

Корпоративна пошта це незамінний помічник для бізнесу та лице компанії. Вона допомагає приваблювати клієнтів, вести листування з контрагентами та партнерами, моментально обмінюватись важливими документами та файлами, виконує функцію архіву листування, автовідповідача.

З різних причин компанії ігнорують створення та використання корпоративної електронної пошти навіть при наявності власного домену та сайту. Дуже часто керівники просто заводять для себе та працівників скриньки на безплатних поштових серверах, таких як mail.ru, gmail.com, ukr.net, i.ua та багатьох інших. Ну і що ж у цьому поганого? Якщо ви заводите таку поштову адресу для приватної переписки — жодних проблем, але якщо використовуєте таку адресу для бізнесу, то втрачаєте масу можливостей.

Очевидно, що безкоштовна поштова адреса створює не дуже серйозне враження про компанію. В моїй уяві відразу вимальовується образ бізнесмена, що прийшов на ділові переговори у костюмі з краваткою та дорогим годинником але у домашніх пантофлях. Поштова адреса впливає на враження про вас і про вашу компанію - а отже, на рівень продажів та лояльність партнерів та клієнтів. Через безликість така адреса також погано запам'ятовується та викликає скептичне ставлення у ділових колах.

На відміну від безкоштовної адреси, корпоративна адреса рекламує ваш бренд, сайт та компанію, навіть якщо працівники ведуть особисте листування. З корпоративною поштовою системою можна працювати, як через web-інтерфейс, так і з допомогою поштових клієнтів TheBat, Outlook, Mozilla ThunderBird. Ще один плюс – можливість налаштування переадресацій. На серверах корпоративної пошти можна встановити антиспам фільтри, керувати квотами розмірів скриньок. Централізоване керування поштовими адресами компанії, особливо актуальне при зміні персоналу адже адреса належить саме вашому підприємству.

    З технічної точки зору корпоративна поштова система має наступні основні можливості:
  • Робота по протоколах SMTP, POP3, IMAP4 з підтримкою шифрування.
  • Підтримка веб-інтерфейсу по проколу HTTP/HTTPS
  • Фільтрація та переадресація пошти.
  • Доступ до переписки з будь-якого пристрою, що має доступ до інтернет.
  • Обробка листування для фільтрації спаму.
  • Антивірусна обробка поштових повідомлень.
    • Отже, якщо ваше підприємство ще не використовує корпоративну електронну пошту, то варто серйозно задуматись над впровадженням такої системи у вашій компанії.

Читати повністю »
<< В начало < Предыдущая 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Следующая > В конец >>

Дизайн та розробка Logic Land Ltd.

Меню
Каменец-Подольский
Блог
Политика
Коммуналка
Статьи
Каталог предприятий
Фото
Поиск на сайте
Открытки
Форум
Фестивали
Карта сайта
Веб-мастеру
Группы
Гостевая книга
Бронирование гостиниц
Партнеры сайта
Інформери
Кам'янець-Подільський online
Обмін лінками - отримати код »


Експорт новин
Новини (RSS 1.0)
Новини (RSS 2.0)
Блог (RSS)
Форум (RSS)
Хто на сайті?
Сейчас на сайте:
Гостей - 15