УкраїнськаРусскийEnglish
Кам'янець-Подільський
Переказати кошти для допомоги Збройним Силам України з платіжної картки (Національний банк України)
 
Пульс Кам'янця-Подільського на Facebook - група Камянець-Подільський Онлайн
 

Наш Кам'янець-Подільський

        Кам’янець-Подільський належить до найдавніших міст України з майже тисячолітньою історією. Спочатку місто називалось просто Кам’янцем, в імені своєму утверджуючи свою сутність.

        Заповідна його частина - Старе місто - розташована на скелястому острові, висотою 20-30м, утвореному каньйоном річки Смотрич. Петлею, яка нагадує грецьку “омегу”, охоплює Смотрич Старе місто і розходиться по обидва боки від Замкового мосту.

        Замковий міст - міст, що лежить між двома правими берегами однієї річки - міст, який викликав немало суперечок щодо свого походження. За однією з гіпотез, міст було зведено римлянами у II столітті під час походу Траянового війська на Дакію.

        Використавши своєрідні та унікальні властивості ландшафту, для оборони міста, протягом століть військові інженери створили фортифікаційну систему, що немає аналогів у Європі.

        Невід’ємною частиною Старого міста, його перлиною, є Стара фортеця, яка стала візитною карткою Кам’янця-Подільського, його символом. Історія заснування фортеці починається в XII столітті. Немов продовження кам’яних скель височать башти фортеці. Одинадцять башт входять до складу фортеці, кожна має свою назву і свою історію. Так, наприклад, найвища башта названа Папською тому, що була збудована на кошти, виділені папою римським Юлієм II. Ще її називають Кармелюковою, бо в ній тричі був ув’язнений Устим Кармелюк. У Чорній (кутовій) башті знаходиться криниця глибиною 40 м і в діаметрі 5 м видовбана в скалі. Досі в її стінах збереглося величезне дерев’яне колесо з пристроєм для підняття води на поверхню.

Прочитати повністю...

Теги >> NFC
Автор: 
avatar
Безконтактні платежі NFC

NFC (Near Field Communication) – це технологія бездротового обміну даними між пристроями, що знаходяться на відстані до 20 сантиметрів. Для того, щоб пристрої могли обмінюватися даними їх потрібно тільки наблизити один до одного. Технологія NFC це розширення стандарту безконтактних карт ISO 14443, що об'єднує інтерфейс смарткарти та зчитувача смарткарти в один пристрій.

Як це пов'язано з платежами? Гроші вже давно не тільки папір та метал. У якості платіжного засобу широко використовуються пластикові картки. Але в майбутньому місце кредитки готується зайняти мобільний телефон. Саме для обміну даними з іншим платіжним обладнанням і будуть використовуватись NFC-чіпи.

Телефони в майбутньому міститимуть NFC-мікросхему та спеціальне програмне забезпечення для користувацького інтерфейсу “мобільного гаманця”. Для розрахунку за куплені товари досить буде піднести телефон до платіжного терміналу та підтвердити покупку через інтерфейс телефона. Разом з інформацією про платіж на телефон може передаватись повний набір даних про покупки, знижки, тощо.

Розрахунок “мобільним гаманцем” швидкий та безпечний оскільки, на відміну від картки, телефон не потрібно передавати продавцеві. І як правило телефон частіше знаходиться у кишені ніж кредитка.

Коли NFC-платежі стануть реальністю? За прогнозами аналітиків в розвинутих країнах такі платежі наберуть обертів вже в 2011 році. А напкриклад у Японії безконтактні платежі працюють в окремих галузях вже з 2007 року. Локомотивом впровадження NFC-пристроїв в мобільних телефонах мають стати оператори мобільного зв'язку. Відомо, що в Росії МТС вже працює на впровадженням безконтактних платежів для розрахунків з допомогою мобільного телефону у метро.

Чекати лишилось недовго.

Wiki: http://ru.wikipedia.org/wiki/Near_Field_Communication


Дизайн та розробка Logic Land Ltd.

Меню
Кам'янець-Подільський
Блог
Політика
Комуналка
Статті
Каталог підприємств
Фото
Пошук на сайті
Листівки
Форум
Фестивалі
Карта сайта
Веб-майстру
Групи
Гостьова книга
Бронювання готелів
Партнери сайту
Інформери
Кам'янець-Подільський online
Обмін лінками - отримати код »


Місцеві лінки
Експорт новин
Новини (RSS 1.0)
Новини (RSS 2.0)
Блог (RSS)
Форум (RSS)
Хто на сайті?
сторінку переглядають:
14 гостей