УкраїнськаРусскийEnglish
Кам'янець-Подільський
Переказати кошти для допомоги Збройним Силам України з платіжної картки (Національний банк України)
 
Пульс Кам'янця-Подільського на Facebook - група Камянець-Подільський Онлайн
 
У календарі:
Нема подій
Чергове засідання виконкому Кам’янець-Подільської міської ради
Written by Alex Andrushchak   
chetver, 25 cherven` 2009

18 червня 2009 року відбулося чергове засідання виконкому Кам’янець-Подільської міської ради. На порядок денний виносилось 54 питання. Серед інших – про затвердження середньої ціни відшкодування ритуальних послуг для забезпечення безоплатного поховання осіб, які мають особливі заслуги та особливі трудові заслуги перед Батьківщиною і учасників бойових дій; про надання дозволу громадянам на виготовлення проектної документації на виконання будівельно-монтажних робіт з відключення квартир від мереж центрального опалення та гарячого водопостачання і влаштування альтернативного опалення, інше.

19 червня о 10 годині в приміщенні міської ради відбулось засідання Конкурсного комітету з визначення операторів паркування автотранспорту та проведення конкурсу щодо цього питання. Розглядались питання минулого засідання, зокрема: визначення плати ПДВ операторами паркування; зняття парковки по проспекту Грушевського на період ремонту об’їзної дороги; відмова від системи конусів; щодо запровадження розміру орендної плати за парковку; розгляд питання щодо встановлення паркоматів.

На засіданні обговорювались питання щодо якості роботи комунальних та приватних паркувальників. Проведено конкурс операторів щодо ділянок паркування по вулиці Л. Українки, 30 років Перемоги, Червоноармійській: оскільки після останнього конкурсу не було визначено бажаючих операторів працювати на цих паркувальних зонах, то вирішено зменшити плановий збір на 30%. Зменшення планових зборів з операторів паркування буде запроваджено і на інших паркувальних зонах. Біля супермаркету «Фуршет» паркувальна зона знову винесена на конкурс. При завершенні засідання члени комісії дійшли висновку, що за час їхньої роботи за останні місяці досягнуто значних успіхів в організації діяльності паркувальних зон в місті, хоча залишається ще чимало проблемних питань, які потребують негайного вирішення.

Інформація офіційного сайту міської ради Кам'янця-Подільського - http://city.kp.km.ua

  No Comments.
You need to login or register to post comments.
< Prev   Next >

Дизайн та розробка Logic Land Ltd.

Меню
Кам'янець-Подільський
Блог
Політика
Комуналка
Статті
Каталог підприємств
Фото
Пошук на сайті
Листівки
Форум
Фестивалі
Карта сайта
Веб-майстру
Групи
Гостьова книга
Бронювання готелів
Партнери сайту
Інформери
Кам'янець-Подільський online
Обмін лінками - отримати код »


Фото
Експорт новин
Новини (RSS 1.0)
Новини (RSS 2.0)
Блог (RSS)
Форум (RSS)
Хто на сайті?
We have
12 guests online