УкраїнськаРусскийEnglish
Кам'янець-Подільський
Пульс Кам'янця-Подільського на Facebook - група Камянець-Подільський Онлайн
 
У календарі:
Нема подій
«Посидимо рядком - поговоримо ладком»
Автор: Alex Andrushchak   
14.07.09

В останній час завдання гуманізації бібліотечного обслуговування стало надзвичайно важливим. Особливо, коли мова заходить про користування бібліотекою читачів особливої категорії – інвалідів та людей похилого віку.

Пріоритетними напрямками роботи Кам’янець – Подільської міської центральної бібліотеки є: психологічна підтримка, організація культурного дозвілля, поліпшення якості життя людей похилого віку, а також створення умов для більш широкого доступу до культурних цінностей, інформаційних ресурсів.

Працівники відділів обслуговування постійно спілкуються з незахищеними групами населення, інвалідами, що перебувають тільки в стінах свого будинку; обслуговують книгою на дому. Щомісячно проводять масові заходи для людей похилого віку з соціального центру „Надія” та медико – реабілітаційного центру „Довголіття”.

8 липня 2009 року працівники абонементу Кам’янець – Подільської міської центральної бібліотеки провели бесіду: ”Посидимо рядком – поговоримо ладком” для людей похилого віку з медико – реабілітаційного центру „Довголіття”. На їх прохання мова велась про лікарські трави, які допомагають в лікуванні. На заході було представлено книжкову виставку – аптеку „Запах зілля з бабусиних долонь”. Книжкову експозицію доповнювали зразки лікарських рослин. Також проведено огляд нових надходжень до центральної міської бібліотеки: „ Дари природи – лікарські рослини”. Захід проведено у формі дискусії. Всі присутні спілкувались між собою, ділились рецептами трав’яних ліків.

На завершення було подаровано ксерокопії книг, що містять інформацію про найпоширеніші лікарські рослини нашого краю.

  Коментарі відсутні.
Вам необхідно авторизуватись або зареєструватись, щоб розміщувати коментарі.
< Попер.   Наст. >

Дизайн та розробка Logic Land Ltd.

Меню
Кам'янець-Подільський
Блог
Політика
Комуналка
Статті
Каталог підприємств
Фото
Пошук на сайті
Листівки
Форум
Фестивалі
Карта сайта
Веб-майстру
Групи
Гостьова книга
Бронювання готелів
Партнери сайту
Інформери
Кам'янець-Подільський online
Обмін лінками - отримати код »


Фото
Експорт новин
Новини (RSS 1.0)
Новини (RSS 2.0)
Блог (RSS)
Форум (RSS)
Хто на сайті?
сторінку переглядають:
235 гостей