УкраїнськаРусскийEnglish
Кам'янець-Подільський
Переказати кошти для допомоги Збройним Силам України з платіжної картки (Національний банк України)
 
Пульс Кам'янця-Подільського на Facebook - група Камянець-Подільський Онлайн
 
У календарі:
Нет событий
Перевірка умов реалізації продуктів харчування
Написал Alex Andrushchak   
24.07.09

На виконання розпорядження міського голови від 14 травня 2009 року № 343-р „Про затвердження складу комісії з перевірки умов реалізації продуктів харчування на ринках міста”, 14 липня 2009 комісією проведено перевірку дотримання суб’єктами підприємницької діяльності умов реалізації продуктів харчування, правил торгівлі та вимог санітарного законодавства на ринку КВЗП «Кам’янець-Подільський» та “Династія».

Виявлено, що на ринку КВЗП «Кам’янець-Подільський» з порушенням температурного режиму зберігання продуктів харчування. На ринку «Династія» перевірено реалізацію кавунів з автомашин.

На сьогоднішній день склалася критична ситуація з реалізації продукції на ринках міста, яка швидко псується, зокрема м’ясопродукції, молокопродукції, риби та інших продуктів харчування. Такий стан справ несе загрозу здоров’ю кам’янчан. Однак, вирішити питання щодо заборони цієї торгівлі неможливо через дію постанови КМУ від 21 травня 2009 року № 502 « Про тимчасові обмеження щодо здійснення заходів державного нагляду ( контролю) у сфері господарської діяльності на період до 31 грудня 2010 року». Працівники міської СЕС не мають права навіть виписати протокол про адмінпорушення, не кажучи про більш серйозні дії.

Враховуючи зазначене, управління економіки міської ради 17.07.09 р. при заступнику міського голови з керівниками міської СЕС, управління ветеринарної медицини міста, міського відділу УМВСУ в Хмельницькій області провело нараду з метою подальших дій стосовно вирішення питання реалізації продуктів харчування на ринках міста.

  Нет комментариев.
You need to login or register to post comments.
< Пред.   След. >

Дизайн та розробка Logic Land Ltd.

Меню
Каменец-Подольский
Блог
Политика
Коммуналка
Статьи
Каталог предприятий
Фото
Поиск на сайте
Открытки
Форум
Фестивали
Карта сайта
Веб-мастеру
Группы
Гостевая книга
Бронирование гостиниц
Партнеры сайта
Інформери
Кам'янець-Подільський online
Обмін лінками - отримати код »


Фото
Експорт новин
Новини (RSS 1.0)
Новини (RSS 2.0)
Блог (RSS)
Форум (RSS)
Хто на сайті?
Сейчас на сайте:
Гостей - 13