УкраїнськаРусскийEnglish
Кам'янець-Подільський
Переказати кошти для допомоги Збройним Силам України з платіжної картки (Національний банк України)
 
Пульс Кам'янця-Подільського на Facebook - група Камянець-Подільський Онлайн
 
Візит у «Прозорий офіс» Вінницької міської ради
Written by Alex Andrushchak   
sereda, 12 serpen` 2009

Нещодавно працівники сектору «Дозвільний центр» Кам’янець-Подільської міської ради ознайомились з досвідом роботи Центру адміністративних послуг «Прозорий офіс» Вінницької міської ради.

За словами завідувача сектору «Дозвільний центр» Остафійчук Ірини Володимирівни організація роботи сектору «Дозвільний центр» відділу з обслуговування міської ради м. Кам'янець-Подільський мало чим відрізняється від організації роботи Відділу дозвільних процедур, який входить до складу Центру адміністративних послуг «Прозорий офіс» Вінницької міської ради.

    Основні шляхи удосконалення роботи ЄДЦ:
  1. Зобов'язати керівників управління містобудування і архітектури, управління комунального майна, управління економіки, управління житлово-комунального господарства безумовно виконувати п. рішення МВК № 949 від 04 червня 2009р.
  2. На виконання принципу організаційної єдності, щодо прийому пакету вхідних документів, надання консультацій, видачі ДДХ в приміщенні ЄДЦ ініціювати участь у роботі представників таких місцевих дозвільних органів як: управління Держкомзему у м. Кам'янець-Подільський, ОНПС, міської СЕС, МВ УМВСУ, МРЕМ, МУ ГУ МНС У м. Кам'янець-Подільський Хмельницької області.
  3. Створити умови для можливості доступу в приміщення ЄДЦ людей з обмеженими фізичними можливостями. Біля входу в ЄДЦ облаштований пандус, але в приміщенні є три сходинки, які необхідно переобладнати для нормального підйому таких людей.
  4. На першому поверсі МВК та в приміщенні ЄДЦ встановити термінали системи «Інформаційний центр», в т. ч. і спеціально облаштовані для людей з обмеженими фізичними можливостями.
  No Comments.
You need to login or register to post comments.
< Prev   Next >

Дизайн та розробка Logic Land Ltd.

Меню
Кам'янець-Подільський
Блог
Політика
Комуналка
Статті
Каталог підприємств
Фото
Пошук на сайті
Листівки
Форум
Фестивалі
Карта сайта
Веб-майстру
Групи
Гостьова книга
Бронювання готелів
Партнери сайту
Інформери
Кам'янець-Подільський online
Обмін лінками - отримати код »


Експорт новин
Новини (RSS 1.0)
Новини (RSS 2.0)
Блог (RSS)
Форум (RSS)
Хто на сайті?
We have
19 guests online