УкраїнськаРусскийEnglish
Кам'янець-Подільський
Пульс Кам'янця-Подільського на Facebook - група Камянець-Подільський Онлайн
 
У календарі:
Нема подій
Створення підприємств на Хмельниччині
Автор: Ruslan Nazarets   
13.11.09

Незважаючи на кризу, яка охопила всі сфери діяльності, за січень¬–вересень п.р. в області зареєстровано 670 нових юридичних осіб-суб’єктів господарської діяльності. Процес створення підприємств найактивніше відбувався у 6 регіонах області: у м. Хмельницькому (38,2% від усіх заснованих в області), м.Кам’янець-Подільському (8,5%), Дунаєвецькому (4,2%), Кам’янець-Подільському (3,6%), Волочиському (3,4%), Хмельницькому (3,1%) районах.

Разом з тим за цей період ліквідовано 477 підприємств, з них найбільше у м.Хмельницькому – 26,0% від загальної кількості ліквідованих та Волочиському районі (5,9%).

Станом на 1 жовтня в ЄДРПОУ налічується 26,6 тис. підприємств, організацій та їх відокремлених підрозділів. Найбільша кількість суб’єктів господарської діяльності розташована у містах Хмельницькому (33,9% від загальної кількості), Кам’янці-Подільському (9,6%) та Хмельницькому районі (6,1%).

За галузевою структурою переважна кількість підприємств заснована у сфері торгівлі та послуг. Так, серед суб’єктів включених до ЄДРПОУ, 21,3% це торговельні підприємства, 17,1% – підприємства з надання комунальних та індивідуальних послуг, діяльності у сфері культури і спорту, 9,2% – з надання послуг по операціях з нерухомістю, оренді, інжинірингу та з надання послуг підприємцям. Майже третина суб’єктів відноситься до виробничої сфери (11,8% – сільськогосподарські, 11,1% – промислові підприємства, 5,8% – будівельні організації).

Найпоширенішими організаційно-правовими формами господарювання залишаються: приватне підприємство, товариство з обмеженою відповідальністю, які у загальній сукупності суб’єктів ЄДРПОУ складають 40,4%.

  Коментарі відсутні.
Вам необхідно авторизуватись або зареєструватись, щоб розміщувати коментарі.
< Попер.   Наст. >

Дизайн та розробка Logic Land Ltd.

Меню
Кам'янець-Подільський
Блог
Політика
Комуналка
Статті
Каталог підприємств
Фото
Пошук на сайті
Листівки
Форум
Фестивалі
Карта сайта
Веб-майстру
Групи
Гостьова книга
Бронювання готелів
Партнери сайту
Інформери
Кам'янець-Подільський online
Обмін лінками - отримати код »


Original Xiaomi Mi Band 4 Smart Bracelet Heart Rate Monitor Xiaomi Mi Band 4 Global version with NFC Smart Watch -->
Фото
Експорт новин
Новини (RSS 1.0)
Новини (RSS 2.0)
Блог (RSS)
Форум (RSS)
Хто на сайті?
сторінку переглядають:
124 гостей