УкраїнськаРусскийEnglish
Кам'янець-Подільський
Пульс Кам'янця-Подільського на Facebook - група Камянець-Подільський Онлайн
 
У календарі:
Нема подій
Зроби свій внесок у інновацію освіти міста!
Автор: Schoolinfo   
14.01.10

З вересня 2009 р. У нашому місті запущена і нестримно розвивається система сповіщення батьків SCHOOLINFO, яка повідомляє Вас про успіхи Вашого дитяти в школі за поточний учбовий день (отримані оцінки, зауваження або пропуски занять). Дане повідомлення приходить у вигляді SMS-повідомлень на Ваш мобільний телефон і листів на адресу електронної пошти в кінці кожного учбового дня. А наш сайт, доступ до якого надається  всім підключившимся, також містить електронну версію шкільного журналу, шкільні рейтинги, розклад занять і багато іншого.

Хочемо відповісти на запитання, що найчастіше задають батьки та вчителі нашого міста.

1)       Яким чином ведеться база даних та надсилаються СМС?

-          база даних ведеться щодня, відповідальним працівником школи. Розсилка СМС повідомлень відбувається після перевірки даних, та здійснюється через швидкісний шлюз одного з операторів мобільного зв’язку України.

2)       Які гарантії конфіденційності?

-          система розташована на надійних серверах. Розголошення будь-якої конфіденційної інформації з боку адміністрації проекту карається згідно чинного Законодавства України.

3)       Що потрібно для того, щоб користуватись послугою?

-          для користування послугою потрібно укласти договір про надання сервісу та сплатити вартість послуги згідно діючих тарифів. Для укладення договору потрібен паспорт одного з батьків.

4)       Де можна заплатити за користування послугою?

-          оплату можна здійснити в нашому офісі готівкою, або у касі  відділенні АКБ «Укрсоцбанк» по вул.. Соборній, вказавши номер договору (ID-__) та прізвище абонента, з ким підписано договір..

5)       Якщо кошти заплачені, а завтра,починаються канікули?

-          у такому разі, надання послуги припиняється, а термін  переноситься чи продовжується на кількість днів канікул, платіж залишається в силі, кошти не використовуються. Теж саме стосується і карантину. Виключенням є лише річний платіж, де вартість прорахована з урахуванням канікул.

6)       Чи не покладає даний сервіс додаткового навантаження на вчителів?

-          абсолютно ніякого навантаження на вчителів даний сервіс не здійснює. Навпаки у чомусь полегшує роботу педагога.

7)       Чи планується доопрацювання системи та певні нововведення?

-          система цілком надійна та готова до використання. Згодом плануємо  розробляти нові підсистеми та функції, що приємно дивуватимуть наших абонентів та розширюватимуть можливості.

З  радістю повідомляємо Вам, що 2-4 грудня 2009 р. у м. Києві, за ініціативи Міністерства освіти і науки України та Академії педагогічних наук України, проводилась виставка «Інноватика в освіті України», де SCHOOLINFO (СМС Щоденник) нагороджено дипломом за розробку і упровадження інноваційних освітніх технологій. Диплом виданий за підписом організаторів виставки, заступника міністра освіти і науки М. Стріха та президентом Академії педагогічних наук України В. Кремінь.

Інновація освіти — цілеспрямований процес часткових змін, що ведуть до модифікацій мети, змісту, методів, форм навчання й виховання, адаптації процесу навчання до нових вимог.

                Тож скориставшись послугою – Ви зробите свій внесок у інновацію освіти міста, покращивши її загальну якість та престиж.

Якщо у Вас є питання та/або пропозиції, стосовно роботи сервісу, будь-ласка надсилайте їх на адресу нашої електронної пошти: kamenets@schoolinfo.com.ua,

Також за допомогою листа на електронну адресу, Ви можете подати заявку на користування послугою, вказавши номер школи та Ваш контактний телефон, або відправивши СМС із словом «Згоден» на один з мобільних номерів телефону, що вказані нижче.


моб.: +38 (097) 276-62-54 (Київстар)
моб.: +38 (091) 927-60-57 (UTEL - дзвінки зі стаціонарних номерів оплачуються по тарифу 25 коп./хв.)
e-mail: Ця адреса ел. пошти приховується від різних спамерських пошукових роботів. Щоб побачити її потрібно активувати Яваскрипт.
icq: 268-831-902

Адреса офісу:

м. Кам'янець-Подільський, вул. Князів Коріатовичів, 25 "А"  (другий поверх).

www.schoolinfo.com.ua/kamenecpodolskiЗа матеріалами газети "Ділове Місто" від 06.01.2010 р.


 

  Коментарі відсутні.
Вам необхідно авторизуватись або зареєструватись, щоб розміщувати коментарі.
< Попер.   Наст. >

Дизайн та розробка Logic Land Ltd.

Меню
Кам'янець-Подільський
Блог
Політика
Комуналка
Статті
Каталог підприємств
Фото
Пошук на сайті
Листівки
Форум
Фестивалі
Карта сайта
Веб-майстру
Групи
Гостьова книга
Бронювання готелів
Партнери сайту
Інформери
Кам'янець-Подільський online
Обмін лінками - отримати код »


Original Xiaomi Mi Band 4 Smart Bracelet Heart Rate Monitor Xiaomi Mi Band 4 Global version with NFC Smart Watch -->
Фото
Експорт новин
Новини (RSS 1.0)
Новини (RSS 2.0)
Блог (RSS)
Форум (RSS)
Хто на сайті?
сторінку переглядають:
109 гостей та 1 користувач
pitertow