УкраїнськаРусскийEnglish
Кам'янець-Подільський
Переказати кошти для допомоги Збройним Силам України з платіжної картки (Національний банк України)
 
Пульс Кам'янця-Подільського на Facebook - група Камянець-Подільський Онлайн
 

Наш Кам'янець-Подільський

        Кам’янець-Подільський належить до найдавніших міст України з майже тисячолітньою історією. Спочатку місто називалось просто Кам’янцем, в імені своєму утверджуючи свою сутність.

        Заповідна його частина - Старе місто - розташована на скелястому острові, висотою 20-30м, утвореному каньйоном річки Смотрич. Петлею, яка нагадує грецьку “омегу”, охоплює Смотрич Старе місто і розходиться по обидва боки від Замкового мосту.

        Замковий міст - міст, що лежить між двома правими берегами однієї річки - міст, який викликав немало суперечок щодо свого походження. За однією з гіпотез, міст було зведено римлянами у II столітті під час походу Траянового війська на Дакію.

        Використавши своєрідні та унікальні властивості ландшафту, для оборони міста, протягом століть військові інженери створили фортифікаційну систему, що немає аналогів у Європі.

        Невід’ємною частиною Старого міста, його перлиною, є Стара фортеця, яка стала візитною карткою Кам’янця-Подільського, його символом. Історія заснування фортеці починається в XII столітті. Немов продовження кам’яних скель височать башти фортеці. Одинадцять башт входять до складу фортеці, кожна має свою назву і свою історію. Так, наприклад, найвища башта названа Папською тому, що була збудована на кошти, виділені папою римським Юлієм II. Ще її називають Кармелюковою, бо в ній тричі був ув’язнений Устим Кармелюк. У Чорній (кутовій) башті знаходиться криниця глибиною 40 м і в діаметрі 5 м видовбана в скалі. Досі в її стінах збереглося величезне дерев’яне колесо з пристроєм для підняття води на поверхню.

Прочитати повністю...
Підприємства, установи та організації Кам'янця-Подільського!
Автор: Ruslan Nazarets   
17.02.10

Відповідно до ПОСТАНОВИ КАБІНЕТУ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ від 3 серпня 1998 р. №1218 «Про затвердження Порядку розроблення, затвердження і перегляду лімітів на утворення та розміщення відходів», підприємства, установи та організації повинні отримати дозвіл на експлуатацію об’єкта поводження з небезпечними відходами на відповідній території, виданий органом місцевого самоврядування, з метою запобігання або зменшення обсягів утворення відходів. Власники відходів, які здійснюють лише їх розміщення, до 1 квітня, а власники відходів, які утворюють та розміщують їх на своїй території, до 1 червня поточного року подають до органів Мінекоресурсів на місцях заяви на одержання дозволу на розміщення відходів у наступному році.

До переліку об’єктів, які повинні отримати дозвіл на експлуатацію об’єкта поводження з небезпечними відходами в обов’язковому порядку входять підприємства, установи та організації, на яких утворюються небезпечні відходи (лікарські відходи, відпрацьовані люмінесцентні лампи, відпрацьовані мастила та акумулятори, хімічні розчини, відпрацьовані кислоти, гальванічні шлами та ін.), об’єкти, на яких утворюються відходи, що є вторинною сировиною (відходи тари, упаковки, скло), та об’єкти на яких утворюються рідкі відходи (стічні води), проте їх очистка самими об’єктами не здійснюється. До таких об’єктів відносяться медичні та навчальні заклади, банківські установи, заклади торгівлі, промиславі, транспортні підприємства та інші.

Незважаючи на те що процедура спрощена для отримання дозволів та видається органом місцевого самоврядування на безкоштовній основі керівники підприємств, установ та організацій ігнорують проведення заходів щодо отримання дозволу на поводження з відходами.

Управління з питань надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення Кам’янець-Подільської міської ради неодноразово звертає увагу керівників підприємств, установ та організацій щодо необхідності отримання дозволу на поводження з відходами у наступному році на території міста. До підприємств, установ та організацій які не отримають дозволів на поводження з відходами на наступний рік, будуть застосовані засоби адміністративного впливу.

 
Обговорення (1 коментарів)
Підприємства, установи та організації Кам'янця-Подільського!   18.02.2010 [05:35:39]
Обговорення статті: Підприємства, установи та організації Кам'янця-Подільського!

ничего не понял. что же нужно делать с люминисцентными лампами?? нужно спец разрешение на использование?
#16085

Вам необхідно авторизуватись або зареєструватись, щоб розміщувати коментарі.
< Попер.   Наст. >

Дизайн та розробка Logic Land Ltd.

Меню
Кам'янець-Подільський
Блог
Політика
Комуналка
Статті
Каталог підприємств
Фото
Пошук на сайті
Листівки
Форум
Фестивалі
Карта сайта
Веб-майстру
Групи
Гостьова книга
Бронювання готелів
Партнери сайту
Інформери
Кам'янець-Подільський online
Обмін лінками - отримати код »


Місцеві лінки
Експорт новин
Новини (RSS 1.0)
Новини (RSS 2.0)
Блог (RSS)
Форум (RSS)
Хто на сайті?
сторінку переглядають:
16 гостей