УкраїнськаРусскийEnglish
Кам'янець-Подільський
Пульс Кам'янця-Подільського на Facebook - група Камянець-Подільський Онлайн
 
У календарі:
Нема подій
Звірка платежів, які отримані за тепловодопостачання станом на 20 березня
Автор: Alex Andrushchak   
29.03.10

Багатьох кам’янчан продовжує хвилювати питання щодо оплати послуг з тепло- водопостачання та водовідведення. Напередодні повідомлялося, що 18 березня 2010 року підписано Меморандум між міською владою, ЗАТ «Тепловоденергія» та КП «Міськтепловоденергія», в якому визначено, що борги за комунальні послуги, які виникли у період до 1 лютого, повинні бути оплачені ЗАТ «Тепловоденергія», а комунальне підприємство «Міськтепловоденергія» приймає оплату за лютий, березень та наступні місяці. Також у Меморандумі зазначено, що до 5 числа місяця, наступного за звітним, буде проводитися звірка платежів, які прийняті абонентськими службами обох підприємств. Такі звірки необхідні, щоб уникнути ситуацій, коли людина сплатила за отримані послуги, а її кошти потрапили на інший рахунок.

26 березня КП «Міськтепловоденергія» та ЗАТ «Тепловоденергія» провели звірку платежів, які отримані станом на 20 березня. ЗАТ «Тепловоденергія» передає КП «Міськтепловоденергія» реєстр платежів 13 тис. 275 абонентів на суму 916 340,81. У свою чергу КП «Міськтепловоденергія» передає ЗАТ «Тепловоденергія» реєстр 6 тис. 595 абонентів на суму 707839,92 (сімсот сім тисяч вісімсот тридцять дев’ять гривень 92 копійки). Залишок заборгованості у сумі двісті вісім тисяч п’ятсот гривень 89 копійок) будуть перераховані на рахунок КП «Міськтепловоденергія».

Таким чином, платежі, які помилково сплачені на інший рахунок, не пропадають, а зараховуються абоненту. Такі звірки будуть проводитися періодично, про їх результати ми будемо інформувати населення. При виникненні проблем із розрахунком, просимо в індивідуальному порядку із заявами звертатися в абонентські служби КП «Міськтепловоденергія» та ЗАТ «Тепловоденергія».

  Коментарі відсутні.
Вам необхідно авторизуватись або зареєструватись, щоб розміщувати коментарі.
< Попер.   Наст. >

Дизайн та розробка Logic Land Ltd.

Меню
Кам'янець-Подільський
Блог
Політика
Комуналка
Статті
Каталог підприємств
Фото
Пошук на сайті
Листівки
Форум
Фестивалі
Карта сайта
Веб-майстру
Групи
Гостьова книга
Бронювання готелів
Партнери сайту
Інформери
Кам'янець-Подільський online
Обмін лінками - отримати код »


Original Xiaomi Mi Band 4 Smart Bracelet Heart Rate Monitor Xiaomi Mi Band 4 Global version with NFC Smart Watch -->
Експорт новин
Новини (RSS 1.0)
Новини (RSS 2.0)
Блог (RSS)
Форум (RSS)
Хто на сайті?
сторінку переглядають:
107 гостей та 2 користувачів
pitertow Ингиборга