УкраїнськаРусскийEnglish
Кам'янець-Подільський
Переказати кошти для допомоги Збройним Силам України з платіжної картки (Національний банк України)
 
Пульс Кам'янця-Подільського на Facebook - група Камянець-Подільський Онлайн
 
У календарі:
Нет событий
Кам'янець-Подільський відділ торгівлі і захисту прав споживачів управління економіки інформує
Написал Ruslan Nazarets   
08.06.10

На виконання розпорядження міського голови від 14 травня 2009 року № 343-р „Про затвердження складу комісії з перевірки умов реалізації продуктів харчування на ринках міста”, 3 червня 2010 року працівниками відділу торгівлі та захисту прав споживачів управління економіки спільно з фахівцями міської СЕС, управління ветеринарної медицини, дільничним інспекторами міськвідділу УМВСУ проведено перевірки з дотримання умов реалізації продуктів харчування, правил торгівлі та вимог санітарного законодавства суб’єктами підприємницької діяльності м’ясного павільйону ринку ТзОВ «Династія».

Виявлено:

  • підприємець Х. реалізовув м’ясний фарш в кількості 6.0 кг. на суму 105.0 грн. без наявності документів, що засвідчують якість та безпеку продукції. Вказану продукцію вилучено з продажу, на підприємця накладено штраф у сумі 102.00 грн.
  • підприємець Т. реалізовував хлібобулочні вироби в асортименті на суму 50.0 грн. без відповідних умов зберігання з порушенням вимог санітарних норм та правил. Хлібобулочні вироби знаходились у картонних ящиках, які не відповідають вимогам санітарних норм та правил для зберігання хліба. Працівниками міської СЕС винесено постанову про заборону реалізації хліба у м’ясному павільйоні та накладено штраф у сумі 102.00 грн.
  • продавець П. допустила до продажу 1.6 кг млинців з яблуками ( напівфабрикат) на суму 30.00 грн. з вичерпним терміном придатності ( дата виготовлення 19.04.2009 року, термін придатності до 18.10.2009 року). Продукцію вилучено з продажу, на продавця накладено штраф у сумі 102.00 грн.
  • підприємець К. реалізовувала ковбасу «Шинка» масою 1,5 кг. на суму 37.50 грн. з вичерпним терміном реалізації ( дата виготовлення 29.05. 2010 року, термін придатності до 01.06.2010 року). Продукцію вилучено з реалізації, на підприємця накладено штраф у сумі 102.0 грн.

За порушення вимог санітарних норм та правил у м’ясному павільйоні (неналежні умови для миття рук та інвентаря, відсутність засобів особистої гігієни ) завідувача м’ясного павільйону П. попереджено та накладено штраф у сумі 102.00 грн.

Загалом, перевіркою охоплено 15 підприємців м’ясного павільйону ринку ТзОВ «Династія». Виявлено порушення у 5 підприємців, сума штрафних санкцій становить 510.00 грн.

Комісія продовжує роботу по виконанню розпорядження міського голови.

  Нет комментариев.
You need to login or register to post comments.
< Пред.   След. >

Дизайн та розробка Logic Land Ltd.

Меню
Каменец-Подольский
Блог
Политика
Коммуналка
Статьи
Каталог предприятий
Фото
Поиск на сайте
Открытки
Форум
Фестивали
Карта сайта
Веб-мастеру
Группы
Гостевая книга
Бронирование гостиниц
Партнеры сайта
Інформери
Кам'янець-Подільський online
Обмін лінками - отримати код »


Фото
Експорт новин
Новини (RSS 1.0)
Новини (RSS 2.0)
Блог (RSS)
Форум (RSS)
Хто на сайті?
Сейчас на сайте:
Гостей - 14