УкраїнськаРусскийEnglish
Кам'янець-Подільський
Переказати кошти для допомоги Збройним Силам України з платіжної картки (Національний банк України)
 
Пульс Кам'янця-Подільського на Facebook - група Камянець-Подільський Онлайн
 
У календарі:
Нет событий
Активізація інвестиційної та зовнішньоекономічної діяльності в Кам'янці-Подільському
Написал Alex Andrushchak   
15.07.10

Одним з пріоритетних напрямків роботи Хмельницької облдержадміністрації є забезпечення високих темпів економічного зростання в регіоні через впровадження інвестиційно-інноваційної моделі розвитку, активізацію зовнішньоекономічної діяльності.

З цією метою облдержадміністрацією запроваджується комплекс заходів та механізм їх реалізації для досягнення прагматичного результату - високої конкурентоспроможності регіону.

На виконання завдань, поставлених головою Хмельницької облдержадміністрації В.Ядухою на нараді з питань активізації інвестиційної та зовнішньоекономічної діяльності та дотримання вимог законодавства у сфері зовнішніх зносин в Хмельницькій області, у місті Кам’янець-Подільський 7 липня 2010 року проведено другий обласний кущовий навчально-практичний семінар з практичних навичок підготовки інвестиційних пропозицій для відповідальних працівників міста та 7-ми районів південної частини області.

Семінар проведено Головним управлінням економіки облдержадміністрації у співпраці з Кам’янець-Подільською міською радою за сприянням її голови та участі його першого заступника, спеціалістів управління економіки.

Перший заступник голови Кам’янець-Подільської міської ради Валерій Андрухович підкреслив важливість налагодження системної роботи щодо залучення ефективних інвестицій у економіку міста, поділився позитивним досвідом у залученні інвестицій в економіку міста та повідомив, що міською владою розпочато роботу з підготовки проекту нового Стратегічного плану на 2011-2020 рр., де «залучення інвестицій» залишатиметься пріоритетом.

Запрошеним до участі у семінарі також був голова правління одного із основних бюджетоутворюючих підприємств міста ВАТ “Гіпсовик” Володимир Постовий, який поінформував присутніх про набутий досвід підприємства у залученні інвестицій.

Практичні навички формування інвестиційних пропозицій для вирішення конкретних проблем соціально-економічного розвитку територій, які вони представляють, кожен з учасників опановував при допомозі ведучих семінару: першого заступника начальника Головного управління економіки М.Хоменко, заступника начальника (О.Новодон) та головного спеціаліста (В.Баранецький) відділу зовнішньоекономічної діяльності та інвестицій цього управління.

У ході семінару, навички залучення інвестицій на прикладі та практичному досвіді Кам’янець-Подільської міської ради, приводилися начальником відділу економічного розвитку та інвестиційної діяльності управління економіки О.Крижанівським.

Знання, отримані учасниками семінару, будуть застосовані ними для розроблення інвестиційних пропозицій територій - інструменту залучення ефективних інвестицій.

Цей захід став дієвим кроком у системній роботі виконавчої влади щодо підвищення конкурентоспроможності регіону та створені надійної бази для економічного зростання в регіоні.

  Нет комментариев.
You need to login or register to post comments.
< Пред.   След. >

Дизайн та розробка Logic Land Ltd.

Меню
Каменец-Подольский
Блог
Политика
Коммуналка
Статьи
Каталог предприятий
Фото
Поиск на сайте
Открытки
Форум
Фестивали
Карта сайта
Веб-мастеру
Группы
Гостевая книга
Бронирование гостиниц
Партнеры сайта
Інформери
Кам'янець-Подільський online
Обмін лінками - отримати код »


Фото
Експорт новин
Новини (RSS 1.0)
Новини (RSS 2.0)
Блог (RSS)
Форум (RSS)
Хто на сайті?
Сейчас на сайте:
Гостей - 2