УкраїнськаРусскийEnglish
Кам'янець-Подільський
Переказати кошти для допомоги Збройним Силам України з платіжної картки (Національний банк України)
 
Пульс Кам'янця-Подільського на Facebook - група Камянець-Подільський Онлайн
 
У календарі:
Нема подій
Знайди свій скарб у Кам’янці-Подільському
Автор: Alex Andrushchak   
23.07.10

Незалежна Українська держава, спираючись на вікові традиції співжиття на її території представників різних національностей етносів, дбає про вирішення національно-культурних і мовних потреб усіх національних спільнот.

Поділля, як складова частина України, здавна приваблювало людей різних національностей. Багаті чорноземи, гарні природні умови, помірний клімат, вигідне географічне положення не давали спокою ні завойовникам, ні переселенцям, ні купцям.

За багато століть на Поділлі склалося унікальне соціокультурне середовище. І в рукотворній красі краю, його величі і досягненнях сплелися руки, душі і розум подолян – українців, росіян, білорусів, поляків, євреїв, німців, вірмен – щирих, лагідних, доброзичливих, гарних людей, великих працелюбів і патріотів рідної землі.

Кам'янець-Подільська міська рада запрошує фольклорні колективи міст (країн) взяти участь в ІV Міжнародному фестивалі національних культур «Острів скарбів», який відбудеться 30 вересня – 04 жовтня 2010 року в м. Кам'янці-Подільському.

Історія фестивалю розпочалась з 2001 року, поступово набуваючи популярності серед мешканців міста та іноземних гостей. Цього року програма фестивалю включає в себе ряд культурно-мистецьких заходів, серед яких презентація творчих колективів, святковий карнавал, урочисте відкриття фестивалю, екскурсійні програми, вечори дружби тощо.

Проживання та харчування учасників колективу забезпечує організаційний комітет фестивалю. Проїзд учасників за власний рахунок або за рахунок відряджуючої сторони. Вступні внески за участь у фестивалі не передбачаються.

Будемо раді бачити Вас в древньому Кам'янці-Подільському на Міжнародному фестивалі національних культур «Острів скарбів».

За довідками звертатись: відділ культури Кам'янець-Подільської міської ради, майдан Відродження 1, м. Кам'янець-Подільський, Хмельницька область, Україна, 32300, тел./факс (03849) 5-12-30, (097) 289-71-36, e-mail: Ця адреса ел. пошти приховується від різних спамерських пошукових роботів. Щоб побачити її потрібно активувати Яваскрипт.

  Коментарі відсутні.
Вам необхідно авторизуватись або зареєструватись, щоб розміщувати коментарі.
< Попер.   Наст. >

Дизайн та розробка Logic Land Ltd.

Меню
Кам'янець-Подільський
Блог
Політика
Комуналка
Статті
Каталог підприємств
Фото
Пошук на сайті
Листівки
Форум
Фестивалі
Карта сайта
Веб-майстру
Групи
Гостьова книга
Бронювання готелів
Партнери сайту
Інформери
Кам'янець-Подільський online
Обмін лінками - отримати код »


Експорт новин
Новини (RSS 1.0)
Новини (RSS 2.0)
Блог (RSS)
Форум (RSS)
Хто на сайті?
сторінку переглядають:
10 гостей