УкраїнськаРусскийEnglish
Кам'янець-Подільський
Переказати кошти для допомоги Збройним Силам України з платіжної картки (Національний банк України)
 
Пульс Кам'янця-Подільського на Facebook - група Камянець-Подільський Онлайн
 
У календарі:
Нет событий
В Кам'янці-Подільському проводиться Всеукраїнський рейд «Урок»
Написал Alex Andrushchak   
07.09.10

За повідомленням заступника начальника служби у справах дітей міської ради Валентини Поворозник, з метою забезпечення здобуття загальної середньої освіти, надання допомоги дітям, які опинилися у складних життєвих обставинах, відповідно до розпорядження міського голови, традиційно в місті проводиться Всеукраїнський рейд «Урок». У цьому році він розпочався 16 серпня і триватиме протягом навчального року.

Вже в ході рейду проведено акцію “Підготовка дітей до школи”.

80 дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, дітей, що опинилися у складних життєвих обставинах, отримали допомогу у вигляді шкільного канцелярського приладдя на суму 2 300 грн., які були виділені депутатами міської ради на Програму “Діти міста» (2008-2010 рр.) Дітям цієї категорії від спільної українсько-американської організації “Сиротам України” надано гуманітарну допомогу (одяг, взуття).

Службою у справах дітей спільно з працівниками відділу кримінальної міліції у справах дітей міськвідділу міліції, управлінням освіти і науки міської ради обстежено умови проживання 32 дітей, що проживають у сім’ях опікунів, піклувальників, неблагополучних сім’ях та дітей, які опинилися у складних життєвих обставинах. До 10 вересня 2010 року службою у справах дітей спільно з управлінням освіти і науки буде проаналізовано, як діти приступили до занять в школах, коледжах та професійно - технічних училищах. Підсумки проведеної роботи будуть підведені на засіданні комісії з питань захисту прав дитини 23 вересня 2010 р.

  Нет комментариев.
You need to login or register to post comments.
< Пред.   След. >

Дизайн та розробка Logic Land Ltd.

Меню
Каменец-Подольский
Блог
Политика
Коммуналка
Статьи
Каталог предприятий
Фото
Поиск на сайте
Открытки
Форум
Фестивали
Карта сайта
Веб-мастеру
Группы
Гостевая книга
Бронирование гостиниц
Партнеры сайта
Інформери
Кам'янець-Подільський online
Обмін лінками - отримати код »


Фото
Експорт новин
Новини (RSS 1.0)
Новини (RSS 2.0)
Блог (RSS)
Форум (RSS)
Хто на сайті?
Сейчас на сайте:
Гостей - 5