УкраїнськаРусскийEnglish
Кам'янець-Подільський
Пульс Кам'янця-Подільського на Facebook - група Камянець-Подільський Онлайн
 
Список зареєстрованих кандидатів у депутати від Української республіканської партії «Собор»
Автор: Administrator   
15.10.10

ВІДОМОСТІ про зареєстрованих кандидатів у депутати Кам’янець-Подільської міської ради включених до виборчого списку Кам’янець-Подільської міської організації Української республіканської партії «Собор»


Прізвище, власне ім’я

Дата народження

Освіта

Партійність

Місце роботи

(заняття)

Посада

Місце проживання та адреса житла

Контактний телефон

1.

Сосула Микола Іванович

2.08.1964

вища

Українська республіканська партія «Собор»

Мале Приватне Підприємство «Гермес – С»

Директор

Місто Кам’янець – Подільський Хмельницької області, вулиця Гагаріна,

будинок 43, корпус 1, квартира 36

3-05-81

2.

Прус Микола Миколайович

6.08.1973

вища

Українська республіканська партія «Собор»

Товариство з обмеженою відповідальністю

«Укр-Євро»

Директор

Місто Кам’янець – Подільський Хмельницької області, вулиця Жукова будинок 17 квартира 64

(067)3822685

3.

Нестеренко Валерій

Анатольович

2.10.1966

вища

Українська республіканська партія «Собор»

Подільський Державний Аграрно-Технічний Університет

Доцент

Місто Кам’янець – Подільський Хмельницької області, вулиця Пушкінська, будинок 37, квартира 93

(097)5403966

4.

Байдюк Дмитро Михайлович

18.06.1977

вища

Українська республіканська партія «Собор»

Дитячо – юнацька спортивна школа №2

Тренер-викладач

Місто Кам’янець – Подільський Хмельницької області, вулиця Червоноармійська, будинок 4, квартира 43

4-09-76

5.

Щепанська

Людмила

Станіславівна

17.09.1973

вища

Українська республіканська партія «Собор»

Товариство з обмеженою відповідальністю

«Укр-Євро»

Заступник директора

Місто Кам’янець – Подільський Хмельницької області, вулиця Дружби Народів, будинок 2, квартира 52

(097)9043233

6.

Говоровський Валерій Сергійович

5.11.1946

вища

Українська республіканська партія «Собор»

пенсіонер

пенсіонер

Місто Кам’янець – Подільський Хмельницької області, вулиця Годованця, будинок 5, квартира 11

(098)8832404

7.

Тютюник

Катерина

Дмитрівна

25.10.1984

вища

Українська республіканська партія «Собор»

Дитячо – юнацька спортивна школа №2

Тренер-викладач

Місто Кам’янець – Подільський Хмельницької області, вулиця Фрунзе, будинок 9, квартира 9

3-97-67

8.

Поляк Борис

Володимирович

1.05.1980

вища

Українська республіканська партія «Собор»

Товариство з обмеженою відповідальністю

«Укр-Євро»

менеджер

Місто Кам’янець – Подільський Хмельницької області, вулиця Космонавтів, будинок 3, квартира54

(067)3838242

9.

Чесановська

Наталія

Василівна


1.01.1978

вища

Українська республіканська партія «Собор»

Товариство з обмеженою відповідальністю

«Укркомплект»

Головний бухгалтер

Хмельницької область, Кам’янець – Подільський район, село Довжок, вулиця Кармелюка, будинок 37.

(098)5781825

10.

Савчук Оксана

Володимірівна


14.12.1976

вища

Українська республіканська партія «Собор»

Товариство з обмеженою відповідальністю

«Укр-Євро»

Головний бухгалтер

Місто Кам’янець – Подільський Хмельницької області, вулиця Панівецька, будинок 14-а, квартира 12

(096)9663677

11.

Суржко Михайло Станіславович


21.11.1979

вища

Українська республіканська партія «Собор»

Приватний підприємець

Приватний підприємець

Місто Кам’янець – Подільський Хмельницької області, вулиця Васильева, будинок 13-а, квартира 5

(067)9230883

12.

Матвєйцов Юрій Євгенович

12.01.1973

вища

безпартійний

Українська православна церква Київського Патріархату

священник

Місто Кам’янець – Подільський Хмельницької області, вулиця Драгоманова будинок 16 квартира 8

(097)3400611

13.

Кролик Олег

Миколайович

13.09.1983

вища

Українська республіканська партія «Собор»

Мале Приватне Підприємство «Гермес – С»

верхолаз

Місто Кам’янець – Подільський Хмельницької області, вулиця Предтечинська, будинок 4, квартира 1

(097)8450160

14.

Цішковский Марат Володимирович

11.03.1970

вища

безпартійний

Українська православна церква Київського Патріархату

священник

Місто Кам’янець – Подільський Хмельницької області, Оринінське шоссе, будинок 25

(067)4374399

15.

Бугера Лариса Юрьевна

20.03.1991

середня

Українська республіканська партія «Собор»»

Подільський Державний Аграрно-Технічний Університет

студен тка

Місто Кам’янець – Подільський Хмельницької області, вулиця Шевченка, будинок 12-б, квартира 220

(096)1735181

 
Обговорення (6 коментарів)
Список зареєстрованих кандидатів у депутати від Української республіканської партії «Собор»   17.10.2010 [11:40:37]
#23337
Список зареєстрованих кандидатів у депутати від Української республіканської партії «Собор»   21.10.2010 [04:46:09]
А що власне кажучи не подобається? Представлені різні соціальні групи: бізнесмени, науковці, викладачі, студенти, священики, робітники, приватні підприємці, пенсіонери.
#23666
Список зареєстрованих кандидатів у депутати від Української республіканської партії «Собор»   25.10.2010 [14:54:17]
#24132
Список зареєстрованих кандидатів у депутати від Української республіканської партії «Собор»   26.10.2010 [22:38:59]
А хто голова осередку?
#24333
Список зареєстрованих кандидатів у депутати від Української республіканської партії «Собор»   27.10.2010 [04:56:00]
Беньковський Борис Броніславович. Він балотується в обласну раду по одному із мажоритарних округів Дунаєвецького району.
#24339
RE: Список зареєстрованих кандидатів у депутати від Української республіканської партії «Собор»   29.10.2010 [11:40:06]
#24634

Вам необхідно авторизуватись або зареєструватись, щоб розміщувати коментарі.
< Попер.   Наст. >

Дизайн та розробка Logic Land Ltd.

Меню
Кам'янець-Подільський
Блог
Політика
Комуналка
Статті
Каталог сайтів
Каталог підприємств
Фото
Пошук на сайті
Листівки
Форум
Фестивалі
Карта сайта
Веб-майстру
Групи
Гостьова книга
Бронювання готелів
Партнери сайту
Інформери
Кам'янець-Подільський online
Обмін лінками - отримати код »


Експорт новин
Новини (RSS 1.0)
Новини (RSS 2.0)
Блог (RSS)
Форум (RSS)
Хто на сайті?
сторінку переглядають:
19 гостей