УкраїнськаРусскийEnglish
Кам'янець-Подільський
Переказати кошти для допомоги Збройним Силам України з платіжної картки (Національний банк України)
 
Пульс Кам'янця-Подільського на Facebook - група Камянець-Подільський Онлайн
 

Наш Кам'янець-Подільський

        Кам’янець-Подільський належить до найдавніших міст України з майже тисячолітньою історією. Спочатку місто називалось просто Кам’янцем, в імені своєму утверджуючи свою сутність.

        Заповідна його частина - Старе місто - розташована на скелястому острові, висотою 20-30м, утвореному каньйоном річки Смотрич. Петлею, яка нагадує грецьку “омегу”, охоплює Смотрич Старе місто і розходиться по обидва боки від Замкового мосту.

        Замковий міст - міст, що лежить між двома правими берегами однієї річки - міст, який викликав немало суперечок щодо свого походження. За однією з гіпотез, міст було зведено римлянами у II столітті під час походу Траянового війська на Дакію.

        Використавши своєрідні та унікальні властивості ландшафту, для оборони міста, протягом століть військові інженери створили фортифікаційну систему, що немає аналогів у Європі.

        Невід’ємною частиною Старого міста, його перлиною, є Стара фортеця, яка стала візитною карткою Кам’янця-Подільського, його символом. Історія заснування фортеці починається в XII столітті. Немов продовження кам’яних скель височать башти фортеці. Одинадцять башт входять до складу фортеці, кожна має свою назву і свою історію. Так, наприклад, найвища башта названа Папською тому, що була збудована на кошти, виділені папою римським Юлієм II. Ще її називають Кармелюковою, бо в ній тричі був ув’язнений Устим Кармелюк. У Чорній (кутовій) башті знаходиться криниця глибиною 40 м і в діаметрі 5 м видовбана в скалі. Досі в її стінах збереглося величезне дерев’яне колесо з пристроєм для підняття води на поверхню.

Прочитати повністю...
Комітет виборців України презентував результати кампанії «Право на вибір 2010»
Автор: Alex Andrushchak   
29.10.10

22 жовтня 2010 року відбулася прес-конференція Хмельницького обласного Комітету виборців України, присвячена результатам спостереження за місцевими виборами 2010 року в Хмельницькій області.У прес-конференції взяли участь голова Хмельницької обласної організації КВУ Юрій Ануфрієв та голова Хмельницької міської організації КВУ Тетяна Зеленко.

Під час прес-конференції учасники презентували результати довготермінового моніторингу за місцевими виборами 2010, який було проведено в рамках комплексної інформаційно-просвітницької кампанії «Право на вибір 2010», здійснюється за підтримки Міжнародного фонду «Відродження».

На адресу КВУ надходило багато нарікань на несвоєчасне інформування виборців про роботу ТВК та рішення, які нею приймалися.

При формуванні ДВК для «дрібних» партій виявилося проблемним делегувати на всі дільниці своїх представників.

За попереднім аналізом близько половини членів комісій мають певний досвід роботи.

Політичні позиції кандидатів – учасників виборчого процесу, базуються на програмах їх партій, які використовувалися на минулих виборах. Більшість програмних положень подібні і стосуються, в основному, проблем ремонту доріг, реформування ЖКГ, соціально – економічного розвитку, екології і т.п.

Масові агітаційні заходи в області відбуваються лише, коли з візитом прибуває столичний лідер тієї чи іншої партії і можна використати його ім’я та обличчя, а не представника місцевої політичної сили. Хоча у м. Хмельницькому варто виділити Партію малого та середнього бізнесу, яким вдається організовувати масові заходи.

Можливим є “непрямий підкуп” виборців напередодні дня голосування, утворення т.зв. «соціальних магазинів» (згідно закону, підкупом можна вважати в тому числі і надання безоплатних товарів чи послуг, або за заниженими цінами, що супроводжується закликом голосувати, чи не голосувати за кандидата).

Короткі агітаційні терміни унеможливлюють новим обличчям місцевої політики провести повноцінну кампанію, що вже призвело до порушення ними строків ведення агітації.

Внаслідок недоліків прийнятого виборчого Закону є небезпека кількаразового голосування. Занепокоєння також викликають зміни до Закону України “Про державний реєстр виборців”, що спрощують процедуру зміни виборчої адреси і як наслідок дати можливість голосування виборців як за місцем реєстрації, так і за заново отриманою виборчою адресою.

Прес-служба Хмельницького ОО КВУ

http://kam-pod.gov.ua/?p=6253

 
Обговорення (1 коментарів)
Комітет виборців України презентував результати кампанії «Право на вибір 2010»   29.10.2010 [18:06:46]
** Обговорення статті: Комітет виборців України презентував результати кампанії «Право на вибір 2010» **

ай... Наскільки я знаю про виборчу комісію у себе в селі, у мами в селі, то там ставили 99,9 процентів проспіртованих "спостерігачів".
Янукович переможе полюбому, незвежаючи на те, що згідно соц.опитувань набрав усього 29 процентів.
А весною, мабуть, буде бунт після того, як Яник покаже свою "любов" до України та народу.
#24723

Вам необхідно авторизуватись або зареєструватись, щоб розміщувати коментарі.
< Попер.   Наст. >

Дизайн та розробка Logic Land Ltd.

Меню
Кам'янець-Подільський
Блог
Політика
Комуналка
Статті
Каталог підприємств
Фото
Пошук на сайті
Листівки
Форум
Фестивалі
Карта сайта
Веб-майстру
Групи
Гостьова книга
Бронювання готелів
Партнери сайту
Інформери
Кам'янець-Подільський online
Обмін лінками - отримати код »


Місцеві лінки
Експорт новин
Новини (RSS 1.0)
Новини (RSS 2.0)
Блог (RSS)
Форум (RSS)
Хто на сайті?
сторінку переглядають:
126 гостей та 1 користувач
Kamela