УкраїнськаРусскийEnglish
Кам'янець-Подільський
Пульс Кам'янця-Подільського на Facebook - група Камянець-Подільський Онлайн
 
Завтра, 1 червня 2008 року, вибори міського голови Кам'янця-Подільського
Written by Alex Andrushchak   
subota, 31 traven` 2008

Як відомо завтра відбудуться позачергові вибори мера Кам'янця-Подільського. Вибори було призначено Верховною Радою України після того як Олександр Мазурчак обійняв посаду заступника міністра житлово-комунального госоподарства України.

На посаду міського голови претендуються чотири кандидати: Анатолій Нестерук, Анатолій Дубовий, Віталій Полотнянко, Віктор Гончарук.

Надія Мазурик, голова ТВК повідомила, що передвиборча кампанія у Кам'янці-Подільському йде без особливих проблем, зареєстровано тільки кілька скарг від Дубового та Гончарука, як ТВК обов'язково розгляне. Голосування вібудеться на 47 дільницях (43 - звичайні, 4 спеціальні). За словами Надії Мазурик всі дільниці проінспектовано і вони повністю готові то виборів міського голови Кам'янця-Подільського.

Списками виборців напередодні цих виборів опікувались працівники відділу ведення Державного реєстру виборців міськради. Як повідомила Наталія Ніколаєва, завідувач відділу ведення Державного реєстру виборців міської ради, список виборців Кам'янця-Подільського налічує 72900 осіб. Формування списку виборців на вибори міського голови Кам'янця-Подільського вже завершено і жодних змін в день виборів зробити вже неможливо.

Міська рада Кам'янця-Подільського зібралась 29 травня на 30-ту сесію. Це остання сесія міської ради перед виборами нового голови. На сесію винесено 23 загальни питання та 64 земельних. Попри заяви про те, що всі питання робочі, така активність ради перед передачею влади у нові руки здається дещо підозрілою. Наступна сесія міської ради Кам'янця-Подільського буде присвячена набуттю повноважень новим міським головою.

Завтра виборчі дільниці відкриють для вас двері о сьомій ранку, будемо інформувати про перебіг виборів міського голови Кам'янця-Подільського впродовж дня.

  No Comments.
You need to login or register to post comments.
< Prev   Next >

Дизайн та розробка Logic Land Ltd.

Меню
Кам'янець-Подільський
Блог
Політика
Комуналка
Статті
Каталог підприємств
Фото
Пошук на сайті
Листівки
Форум
Фестивалі
Карта сайта
Веб-майстру
Групи
Гостьова книга
Бронювання готелів
Партнери сайту
Інформери
Кам'янець-Подільський online
Обмін лінками - отримати код »


Експорт новин
Новини (RSS 1.0)
Новини (RSS 2.0)
Блог (RSS)
Форум (RSS)
Хто на сайті?
We have
25 guests online