УкраїнськаРусскийEnglish
Кам'янець-Подільський
Пульс Кам'янця-Подільського на Facebook - група Камянець-Подільський Онлайн
 
У календарі:
Нема подій
Хмельницька «Свобода» ініціює проведення Всеукраїнського референдуму щодо недопущення продажу землі
24.05.11

23 травня 2011 року Хмельницька міська організації ВО "Свобода" на майдані Незалежності в обласному центрі провела збори громадян зі створення ініціативної групи з підготовки проведення Всеукраїнського референдуму для ухвалення Закону України "Про землю".

Ініціаторами зборів стали депутати Хмельницької міської ради від ВО "Свобода" Володимир Гончарук, Віталій Діденко, Олександр Симчишин. Для участі у зборах зареєструвалося 206 осіб.

Учасники зборів одноголосно підтримали ініціативу свободівців щодо проведення Всеукраїнського референдуму для ухвалення Закону України "Про землю" .
На зборах також було затверджено питання, яке виноситься на Всеукраїнський референдум: "Чи схвалюєте (приймаєте) Ви Закон України "Про землю", проект якого опублікований в газеті Всеукраїнське об'єднання "Свобода" № 96 (19 у цьому році), 12 - 18 травня 2011 року, індекс видання 37619, яким, зокрема, передбачено заборону продажу земель сільськогосподарського призначення, у тому числі іноземцям?". Учасники зборів підтримали таке трактування питання для референдуму одноголосно.

В ході зборів було обрано ініціативну групу для підготовки проведення Всеукраїнського референдуму, яка буде збирати підписи громадян. До її складу увійшло 29 осіб з числа учасників зборів.

У своїх виступах промовці наголошували, що навколо питання продажу землі українці єдині. Вони не допустять торгівлі цією святою для кожного цінністю.

"Окупаційна влада, олігархи, які грабують українців щодня і щохвилини, хочуть забрати святу українську землю. Українська Нація повинна зупинити земельну вакханалію, використавши для цього наше Конституційне право – право на народовладдя, право на проведення референдумів. Ми повинні вберегти нашу землю для наших нащадків і не дозволити залишитися їм злидарями і наймитами в грошових мішків, які нагострили зуби на Богом дану нам цінність. Вони хочуть скупити її за безцінь. Не дамо обікрасти себе. Я більш, ніж переконаний, що на референдумі українці ствердно скажуть: "Ні торгівлі Українською Землею!" - наголосив свободівець Мечислав Гринкевич.

  Коментарі відсутні.
Вам необхідно авторизуватись або зареєструватись, щоб розміщувати коментарі.
< Попер.   Наст. >

Дизайн та розробка Logic Land Ltd.

Меню
Кам'янець-Подільський
Блог
Політика
Комуналка
Статті
Каталог підприємств
Фото
Пошук на сайті
Листівки
Форум
Фестивалі
Карта сайта
Веб-майстру
Групи
Гостьова книга
Бронювання готелів
Партнери сайту
Інформери
Кам'янець-Подільський online
Обмін лінками - отримати код »


Original Xiaomi Mi Band 4 Smart Bracelet Heart Rate Monitor Xiaomi Mi Band 4 Global version with NFC Smart Watch -->
Фото
Експорт новин
Новини (RSS 1.0)
Новини (RSS 2.0)
Блог (RSS)
Форум (RSS)
Хто на сайті?
сторінку переглядають:
157 гостей