УкраїнськаРусскийEnglish
Кам'янець-Подільський
Переказати кошти для допомоги Збройним Силам України з платіжної картки (Національний банк України)
 
Пульс Кам'янця-Подільського на Facebook - група Камянець-Подільський Онлайн
 
У календарі:
Нема подій
«Кам'янець-Подільському - здорове і чисте довкілля!», звернення до мера Кам'янця-Подільського.
Автор: Administrator   
07.06.08

Голові
Кам'янець-Подільської
міської ради
Нестеруку А.М.

ЗВЕРНЕННЯ УЧАСНИКІВ МІТИНГУ
«Кам'янець-Подільському - здорове і чисте довкілля!»

Присвячене Всесвітньому Дню охорони навколишнього природного середовища

 1. Розробити генеральний план розвитку міста з урахуванням економічних, соціальних та екологічних складових.
 2. Запроектувати та побудувати завод з переробки та утилізації сміття.
 3. Розробити проект будівництва об'їздної дороги та реалізувати його.
 4. Впровадити екологічно чистий транспорт - тролейбус. Припинити паркування машин по центральних вулицях та біля ринку, виділивши для цього спеціальну територію.
 5. Впроваджувати Концепцію розвитку Смотрицького каньйону із дотриманням природоохоронного законодавства та винесенням меж в натуру згідно зонування.
 6. Створити незалежну міську лабораторію (центр) екологічного моніторингу стану навколишнього середовища.
 7. Надавати щомісячну екоінформацію в мас-медіа та встановити інформаційний стенд в центрі міста.
 8. Не надавати дозволу на розміщення на території міста та прилеглих територіях екологічно небезпечних підприємств 1, 2, 3 класу небезпеки та об'єктів підвищеної небезпеки 1, 2 класу які можуть завдавати шкоду навколишньому природному середовищу, життю та здоров'ю людей.
 9. Надавати дозволи на розміщення ( нових, реконструйованих, перепро-фільованих підприємств та окремих виробництв, тільки після проведення громадської незалежної екологічної експертизи.
 10. Розгляд проектів будівництва, переоснащення, перепрофілювання підприємств широко обговорювати з громадою у газеті міської ради (що фінансується з податків громадян міста), на місцевому радіо, на зібраннях громади.
 11. Провести спільно з екологічними службами перевірку стану існуючих підприємств та довести інформацію про результати до громадськості міста. Скласти кадастр екологічно небезпечних підприємств та оприлюднити його.
 12. Припинити некваліфіковану, безграмотну обрізку зелених насаджень міста, неоправдане вирубування дерев. Організувати комісію з числа фахівців ( ботанічного саду , К-ПНУ, ПДАТУ, дерпжлісгоспу, НПП «Подільські Товтри» ) з метою перевірки діяльності підприємства КП «Кам'янець- Подільський парк», щодо виконання «Правил утримання зелених насаджень у населених пунктах України». При необхідності, провести курси для правильного поводженння із зеленими насадженннями для персоналу КП "Кам'янець- Подільський парк".
 13. Розробити план реконструкції зелених насаджень та створення нових зелених зон міста за участю фахових архітекторів та спеціалістів наукових та природоохоронних установ міста. Провести, громадські слухання з цього приводу. Продовжити заповідання цінних об'єктів: дерев, біологічних груп рослин.
 14. Провести реконструкцію парків, призупинити та заборонити їх забудову. Реконструювати природні джерела «Гунські криниці», «Під орлом», артезіанські свердловини та встановити бювети з природною питною водою.
 15. Встановити інформаційний стенд про заборону реалізації рідкісних декоративних та лікарських рослин, що занесені до Списку рідкісних видів світу, Європи, Червоної книги України, Переліку охоронюваних видів Хмельниччини на території міських ринків.
 16. Організувати обов'язкові курси підвищення екологічної грамотності всіх керівних структур різного рівня, представників бізнесу, населення із залученням фахівців-екологів відповідно до ст.. 7 Закону України «Про охорону навколишнього природного середовища»

Учасники мітингу 4 червня 2008 р. «Кам'янець-Подільському - здорове і чисте довкілля!"

  Коментарі відсутні.
Вам необхідно авторизуватись або зареєструватись, щоб розміщувати коментарі.
< Попер.   Наст. >

Дизайн та розробка Logic Land Ltd.

Меню
Кам'янець-Подільський
Блог
Політика
Комуналка
Статті
Каталог підприємств
Фото
Пошук на сайті
Листівки
Форум
Фестивалі
Карта сайта
Веб-майстру
Групи
Гостьова книга
Бронювання готелів
Партнери сайту
Інформери
Кам'янець-Подільський online
Обмін лінками - отримати код »


Фото
Експорт новин
Новини (RSS 1.0)
Новини (RSS 2.0)
Блог (RSS)
Форум (RSS)
Хто на сайті?
сторінку переглядають:
12 гостей