УкраїнськаРусскийEnglish
Кам'янець-Подільський
Переказати кошти для допомоги Збройним Силам України з платіжної картки (Національний банк України)
 
Пульс Кам'янця-Подільського на Facebook - група Камянець-Подільський Онлайн
 
У календарі:
Нема подій
Формула 1. Гран-прі Канади, Монреаль.
Автор: Alex Andrushchak   
09.06.08

За результатами вчорашньої кваліфікації поул виграв Льюіс Хемільтон, Макларен. Поряд з ним на першій лінії стартової решітки Роберт Кубіца, БМВ. Друга лінія - діючий чемпіон світу Кімі Райконен з Ферарі, Фернандо Алонсо, Рено. Результат останього це сюрприз, адже Рено в цьому сезоні знаходиться в не найкращій формі. Слідом за ними ще одна несподіванка кваліфікації в Монреалі - Ніко Росберг, Вільямс. Тільки на шостій позиції Філіпе Маса, Ферарі. Сьомий - Ковалайнен, восьмий - Хайфельд. Рубенс Барікело з Хонди також зміг пробитись в топ-10, він дев’ятий. Вже традиційно в найращу десятку попав Марк Уебер, Ред Бул.

Відразу ж декілька пілотів пожалілись на те що в деяких місцях під час кваліфікації траса почала руйнуватись. Серед них і Кімі Райконен якому, за його словами, погане зчеплення з дорогою в 10-му повороті завадило показати кращий результат в кваліфікації.

Пілоти займають свої місця на стартовій решітці і вирушають на формовочне коло. За прогнозом погоди дощу в Монреалі не очікується. Старт гонки! В першому повороті Росберг проходить Алонсо і виходить на 4-ту позиції, в стані лідерів без змін - Хемільтон, Кубіца, Райконен. Барікело виграє відразу дві позиції і виходить на сьоме місце. Також дві позиції здобуває Накаджіма - він десятий.

Хайфельд майже зіштовхується з Барікело в шпильці. На наступному колі йому все таки вдається пройти Барікело і здобути 8-му позицію. А Барікело вже атакує Накаджіма в той час як його самого переслідує Вебер. Фетель проходить свого напарника Бюрдє і виходить на 18-ту позицію. Відрив Хемільтона від Кубіци вже складає 3 секунди.

Трулі, Глок та Піке йдуть тісною групою та займають місця з 13-го по 15-те. Маса зміщається всередину і пробує пройти Алонсо але невдало. На гонці в Канаді можливі тактики як одного так і двох піт-стопів. Як правило лідери використовують два піт-стопи. Ті хто стартує з кінця пелетону можуть використовувати і один.

Піке проходить Глока і виходить на 14-ту позицію. Він опиняється в сендвічі між пілотами Тойоти. Піке атакує Трулі в першому повороті але переможцем з боротьби виходить Трулі. Піке проходить Трулі, між ними відбувся контакт але здається обидва без пошкоджень. Хайфельд вже на хвості в Ковалайнена - це боротьба за 7-му позицію. Покриття траси в шпильці починає руйнуватись і це може спричинити до значних проблем адже трекшен-контролю більше немає.

Сутіль припаркував свій болід у зоні безпеки між третім та четвертим поворотами. Райконен вже знаходиться на відстані атаки від Кубіци. Кращий час кола від Кімі - 1:17.387. Здається сейфіті кара через зупинку Сутіля не буде але його болід горить! Маршали стараються погасити двигун. Сейфіті-кар на трасі!

Батон в піті. Можливо це пенальті. Піт-лейн відкрито і всі семеро лідерів заїзджають в піт. Червоне світло на піт-лейн. Райконен зупинився але Хемільтон в’їзджає йому в зад. Його Макларен сильно пошкоджено і Хемільтон покидає болід. Для Райконена ця гонка також закінчилась, він не може продовжувати. На повторі видно, що спочатку в Хемільтона в’їхав Росберг. На повторі видно, що Кубіца і Райконен заїхали в піт на червоний. Росберг продовжує гонку але змушений знову заїхати на піт-лейн за новим носом.

Сейфіті-кар покидає трасу і Хайфельд лідирує після відновлення гонки. Маса ві піті з 12-ї позиції. Жодено з дев’яти гонщиків, що лідирують ще не зупинялись. Питання чому Маса зупинявся двіччі, спочатку під сейфіті-каром, згодом вже після. Піке втрачає болід в 3-му повороті і тільки чудом розминається зі стіною.

Хайфельд в піті, Вебер в піті. Хайфельд повертається прямо попереду Кубіци. Барікело лідирує а Фізікела в піті. Кубіца проходить Хайфельда в першому повороті. Алонсо спробував також але невдало. Здається Хайфельда заправили до кінця гонки. Райконен, Хемільтон та Росберг під рослідуванням за інцедент на піт-лейн. На повторі видно, що Хайфельд не захищав свою позицію при обгоні зі сторони Кубіци.

Накаджіма в піті з 2-ї позиції. Маса заходить широко в поворот але йому вдається втримати болід. Росберг в піті з 11-ї позиції. Кубіца стрімко віддаляється від Хайфельда, поляку треба ще раз зупинятись, німцю - ні. Барікело в піті з 1-ї позиції. Маса бореться з Накаджімою за 11-ту позицію. Кулхард в піті з 1-ї позиції. Фетель в піті а Кулхард повертається позаду Хайфельда і Алонсо. Кубіца вже переслідує Глока а Трулі в піті з 1-ї позиції. Накаджіма спробував пройти Батона в 1-му повороті але виїхав поза межі траси і його місце здобув Маса.

Піке в піті з 15-ї позиції. Його болід закачують в гараж і він виходить з машини, для нього гонку закінчено. Глок в піті і Кубіца виходить на 1-шу позицію. Алонсо спробува пройти Хайфельда але помилився. Але він не облишає спроб пройти німця. Бюрдє в піті і чергова невдала спроба атаки Алонсо на Хайфельда. Кубіца їде на дві секунди на колі швидше від Хайфельда, який займає другу позицію. Алонсо допускає зіткнення зі стіною в сьомому повороті. Накаджіма в піті, його Вільямс мав контакт з Хондою. При в’їзді на піт-лейн він переїхав через власне переднє крило і вдарився об стіну.

Кубіца в піті, 7.5 сек і він повертається во гонку попереду Хайфельда! Схоже, що так твориться історія і Кубіца сьогодні привезе першу перемогу для БМВ-Заубер. Ковалайнен проходить Барікело. Маса творить чудеса і проходить Ковалайнена в тій же шпильці! Фізікела вилітає в четвертому повороті в врізається в бар’єр - гонку закінчено. Маса та Ковалайнен в піті, Батон та Вебер також. Машину Фізікели вже забрали.

Барікело та Глок ведуть боротьбу за 4-ту позицію. Барікело заходить широко і обидві Тойоти проходять його. Відрив Кубіци від партнера по команді вже 10 сек. До кінця гонки залишилось 10 кіл. Маса на хвості Барікело. Росберг спробував пройти Фетеля але невдало. Цим скористався Ковалайнен і пройшов Росберга, він займає 9-ту позицію. Маса проходить Барікело і виходить на 6-ту позицію. Чи зможе бразилець наздогнати і пройти Трулі? Здається якісь проблеми з тормозами в Кулхарда. А Барікелу вже атакує Фетель! А з їх боротьби хоче отримати вигоду Ковалайнен але поки без результату.

5 кіл до закінчення гонки. Маса скоротив відставання від Трулі до 1.6 сек. Тільки 0.3 секунди між ними. Боротьба за 5-ту позицію накаляється. Маса проходить Трулі і вже на хвості у Глока! Останнє коло, чи вистачить його бразильцю?

Фініш! Перша перемога БМВ і відразу дубль! Кубіца перемагає на гран-прі Канади, на тому самому гран-прі де в минулому році в нього була важка аварія. Хайфельд другий. І перші очки здобуває Кулхард але це не просто очки а подіум для Редбула! Глоку вдається втриматись на 4-ій позиції. 5-й - Маса, 6-й - Трулі. Барікело та Фетель замикають очкову зону.

Кубіца стає лідером чемпіонату, другу позицію ділять Маса та Хемільтон, четвертий Кімі. В кубку конструкторів Ферарі все ще попереду але БМВ відстає тільки на 3 пункти.

До зустрічі через два тиждні на гран-прі Франції в Маньї-Курі, 22 червня!

Всі коментарі до гонок Формули 1 на сайті Кам'янець-Подільський Онлайн

 
Обговорення (1 коментарів)
Формула 1. Гран-прі Канади, Монреаль.   19.06.2008 [13:23:02]
Обговорення статті: Формула 1. Гран-прі Канади, Монреаль.

Історична гонка для БМВ-Заубер та Кубіци! Прогрес БМВ очевидний, в формулі 1 вони всього кілька років і їм вдається ставити собі реальну планку та досягати її.
#200

Вам необхідно авторизуватись або зареєструватись, щоб розміщувати коментарі.
< Попер.

Дизайн та розробка Logic Land Ltd.

Меню
Кам'янець-Подільський
Блог
Політика
Комуналка
Статті
Каталог підприємств
Фото
Пошук на сайті
Листівки
Форум
Фестивалі
Карта сайта
Веб-майстру
Групи
Гостьова книга
Бронювання готелів
Партнери сайту
Інформери
Кам'янець-Подільський online
Обмін лінками - отримати код »


Фото
Експорт новин
Новини (RSS 1.0)
Новини (RSS 2.0)
Блог (RSS)
Форум (RSS)
Хто на сайті?
сторінку переглядають:
14 гостей