УкраїнськаРусскийEnglish
Кам'янець-Подільський
Переказати кошти для допомоги Збройним Силам України з платіжної картки (Національний банк України)
 
Пульс Кам'янця-Подільського на Facebook - група Камянець-Подільський Онлайн
 
У календарі:
Нет событий
Ювілей відомого журналіста Кам’янеччини Анатолія Йосиповича Туровського
Написал Alex Andrushchak   
03.08.11

2 серпня – хвилюючий ювілей відомого журналіста Кам’янеччини Анатолія Йосиповича Туровського. Важко повірити, що цьому стрункому чоловіку з сяючими очима – 80! Від районної державної адміністрації ювіляра привітали заступник голови адміністрації Павло Довгопол та представники відділу з питань внутрішньої політики та зв’язків з грмадськістю Віталій Заклевський та Ольга Вінська. Анатолію Йосиповичу вручили грамоту за високий професіоналізм та подарунок.

Анатолій Йосипович пройшов війну, працював у колгоспі, але знайшов своє покликання і вже більше півстоліття (55 років) в журналістиці! Працював у різних газетах, з 1975 по 1994 рік був відповідальним секретарем редакції газети “Прапор жовтня”, – що теж можна віднести до своєрідного рекорду відданості справі. За трудове життя отримав безліч нагород та відзнак: “Відмінник преси”, “Переможець соціалістичного змагання 1980 року”, отримав відзнаку районної ради “За заслуги”, був занесений на обласну дошку пошани управління преси.

Анатолій Йосипович, хоча і на пенсії, але досі працює в газеті “Край Кам’янецький”. Пише статті, зустічається з людьми і веде активний спосіб життя. Любить природу, але найбільше захоплення – це книги. Він заповнює читанням кожну вільну хвилину і говорить: “Книга зробила мене людиною.” В ювіляра чудова родина – дві доньки, троє онуків і улюблена чотирирічна правнучка Олечка.

З нагоди 80-річного ювілею Національна спілка журналістів України нагородила Анатолія Туровського почесним знаком та дипломом НСЖУ.

http://kprda.gov.ua/?p=5259

 
Обсуждение (1 комментариев)
Ювілей відомого журналіста Кам’янеччини Анатолія Йосиповича Туровського   03.08.2011 [15:35:20]
Обговорення статті: Ювілей відомого журналіста Кам’янеччини Анатолія Йосиповича Туровського

Щиро вітаю шановного ветерана, колегу-журналіста і бажаю всього-всього та ще зпів-століття здоров"я і творчої наснаги у роботі

...Але ось "...Анатолій Йосипович пройшов війну,"... - це круто. Анатолію Йосиповичу на час закінчення війни було неповних 14 років, а на момент визволення України - взагалі 12. Як і моєму татові, до речі, якому також скоро 80. Так не підставляйте шановну людину, не пишіть про нього дурниць
#37198

You need to login or register to post comments.
< Пред.   След. >

Дизайн та розробка Logic Land Ltd.

Меню
Каменец-Подольский
Блог
Политика
Коммуналка
Статьи
Каталог предприятий
Фото
Поиск на сайте
Открытки
Форум
Фестивали
Карта сайта
Веб-мастеру
Группы
Гостевая книга
Бронирование гостиниц
Партнеры сайта
Інформери
Кам'янець-Подільський online
Обмін лінками - отримати код »


Фото
Експорт новин
Новини (RSS 1.0)
Новини (RSS 2.0)
Блог (RSS)
Форум (RSS)
Хто на сайті?
Сейчас на сайте:
Гостей - 6