УкраїнськаРусскийEnglish
Кам'янець-Подільський
Переказати кошти для допомоги Збройним Силам України з платіжної картки (Національний банк України)
 
Пульс Кам'янця-Подільського на Facebook - група Камянець-Подільський Онлайн
 
У календарі:
Нема подій
Фестиваль сучасного вуличного мистецтва «Республіка»
Автор: Alex Andrushchak   
25.08.11

16-18 вересня 2011 року на території Старого міста відбудеться фестиваль сучасного вуличного мистецтва «Республіка», організовуваний агенцією «Форт Рок».

Протягом трьох фестивальних днів буде проведено низку цікавих заходів: літературні слеми, вистави живопису, фотографії та хенд-мейду, майстер-класи, кінопокази, вогняні шоу та виступи танцювальних колективів.

Родзинкою фестивалю стане поєднання архітектури, яка увійшла в історію Кам`янця-Подільського та гіперсучасного мистецтва графіті. Художники з Іспанії, Росії, Білорусії та України погодились розписувати визначені будівлі малюнками, що гармонійно впишуться в образ міста над Смотричем.

Музична частина проходитиме протягом 2-х днів і представлятиме концерт , в якому візьмуть участь як відомі, так і молоді гурти України, Росії та Європи («Скай», «Моторолла», «Пропала грамота» та багато інших).

Усі зібрані кошти на фестивалі організатори планують витратити на культурне збагачення міста.

http://kam-pod.gov.ua/?p=13717

 
Обговорення (114 коментарів)
RE: Фестиваль сучасного вуличного мистецтва «Республіка»   22.09.2011 [05:39:54]
#38674
RE: Фестиваль сучасного вуличного мистецтва «Республіка»   22.09.2011 [05:44:25]
це фото зроблено з пiдйомника.
#38675
RE: Фестиваль сучасного вуличного мистецтва «Республіка»   22.09.2011 [13:48:21]
Blacky. написав(ла):
Цитата:

Марі, це з вашої альма-матер такі види?та ні... в нас не видно там нічого, хіба з балкона директора. там дерева і будинки заткляють
#38687
RE: Фестиваль сучасного вуличного мистецтва «Республіка»   23.09.2011 [17:48:25]
величезний звіт з фестивалю від Буковини-Онлайн. купа фоток.
#38731
RE: Фестиваль сучасного вуличного мистецтва «Республіка»   23.09.2011 [19:17:15]
Блін як мені сподобалась перша стаття!! Автор знає про що пише, і питання - як пише!
фото класні, це, я зрозуміла, другого автора!
#38734
RE: Фестиваль сучасного вуличного мистецтва «Республіка»   24.09.2011 [07:53:45]
як на мене автор взагалi не знае про шо пише.Прoдублюю мою вiдповiдь цьому автору тут.
===
"Если автор первой статьи (Сергей Рогов) это тот ребенок на первой фото,то мне понятны его выводы после фестиваля.Только ребенок может думать что такой фестиваль можно сделать без денег(музыканты должны прийти пешком в каменец,сцена,звук и свет должны поставиться сама по щучьему велению,xедлайнеры должны почему то сыграть бесплатно,художники должны украсть краску,а организаторы угнать подьемники(которые стоят 170 гр. в час) и сделать из бамбука леса.Если все это удастся,то тогда это и будет называться антиманифест!
Уважаемый,антиманифест для меня,это когда организаторы фестиваля работают пол года, зарабатывают деньги а потом берут и тратят их все до копейки на покраску домов в Каменец- -Подольском,то чего не может пока сделать ни один фестиваль,то чего пока не можете сделать вы,но мы верим что когда то сможете,сможете написать такую же компетентную статью,а гонорар (или месячную зарплату)перечислить на какую то экологическую или культурную акцию которая сделает лучше ваш родной город.
#38744
RE: Фестиваль сучасного вуличного мистецтва «Республіка»   29.09.2011 [15:00:11]
Російськомовна матюклива молодьож возмущєна і нєгодує.

Я якби й не сумнівалася, але все одно гидко.
#38909
RE: Фестиваль сучасного вуличного мистецтва «Республіка»   29.09.2011 [15:10:42]
еммм...
я трошки інше уявлення мала про цю людину.
Чи це так самовисловлюються? Так ж спершу треба в тему вникнути а потім писати....
#38912
RE: Фестиваль сучасного вуличного мистецтва «Республіка»   29.09.2011 [15:31:31]
дитина яка вивчила 10 лiтер не може читати i розумiти скажiмо Достоевського,так i в цьому випадку ,людина яка нiчого не знала i не цiкавилась сучасним мистецтвом ,не може зрозумiти шо й до чого,але дивно шо береться судити))Але так було задумано, у цьому й полягае сенс,зараз вiн напевно може i погуглить шось,побачить,прикусить язика,подивиться шо взагалi роблять у свiтi,вiдкрие муралiзм,поп-арт,гiперреалiзм т.д.
#38915
RE: Фестиваль сучасного вуличного мистецтва «Республіка»   29.09.2011 [15:44:03]
Цікаво,а яка була б реакція у Рейди на таку картину
ну і ідеал напевне Горбачов з бородою;)
#38917
RE: Фестиваль сучасного вуличного мистецтва «Республіка»   29.09.2011 [15:47:44]
#38918
RE: Фестиваль сучасного вуличного мистецтва «Республіка»   29.09.2011 [17:03:39]
І де Блека нарила той "схрончик"?;) Може його дустом прокурити?...Зоін, яке сучасне мистецтво, це ж продукт загниваючого капіталізму, а ми тут кубло українського буржуазного націоналізму, на нас отаких от комісарчіків треба - це вони сплять і бачать увісні та й зубами скрегочуть, а може то і від глистів, таке буває в підлітковому віці;)
Да, Зоін, є до вас одна темка, як зберусь з думкою, то в приват закину, поглядайте там
#38924
RE: Фестиваль сучасного вуличного мистецтва «Республіка»   29.09.2011 [17:33:48]
Приклоняюсь перед творами вуличних митців без іронії і упереджень.Колосальна робота ,що тут ще скажеш.По суті- це твори монументального мистецтва.Чомусь вважаю , що подібне має бути принаймі довговічним як і класика .Хоча...техніки-технології зараз інші.Жаль , але наприклад,робота на тому ж райунівермазі зникне як сніжинка на сонці .Руїни на деякий час оживуть,але з райунівермагу мають створити за задумом чиновників, здається, черговий готель.Отже залишеться лише фото.
#38931
RE: Фестиваль сучасного вуличного мистецтва «Республіка»   29.09.2011 [19:47:19]
так згоден,але багато сучасних митцiв сповiдують iдею тут i зараз,тобто зробили,вразили,заставили когось задуматися,а потiм це знищуеться або водою,або дощем,або людьми,наприклад вiдомий кубинський митец Геррада,малюэ величезнi портрети простих перехожих на будинках у рiзних краiнах свiту,але малюе вугiллям,до першого дощу,незважаючи на це твори його живуть i вражають людей у нтернетi
Прикріплений файл:
Ім`я файлу: _______-f490aca1e48c7a252a9e0e8df1ab9e0b.jpg
Розмір файлу: 163909 пїЅпїЅпїЅпїЅ

#38943
RE: Фестиваль сучасного вуличного мистецтва «Республіка»   07.10.2011 [17:48:35]
Зукклаб нарешті вивісив пояснення своєї роботи на райунівемарзі:


В данной работе, следуя стратегии стрит-арта, мы вдохновлялись образом, данным нам окружающей средой. Таким объектом послужил торец разрушенного дома, имеющий некую историческую ценность, но разрушенный временем и отсутствием внимания со стороны своих создателей. Это естественное пренебрежение к архитектуре и в частности к дому, со всеми смыслам которые вкладывает в это понятие человечество (дом, как Земля) -- очень показательный процесс, характеризующий сущность нашего отношения к среде. Наверное, не самую приятную для нас, которую мы пытаемся завуалировать и ухватиться за своё прошлое, словно доказывая самим себе, что способны к заботе и сохранению всего наследия, оставленного прошлыми поколениями. Но, как известно, память - избирательна. Также избирательны и памятники архитектуры прошлого, которое мы пытаемся сохранить.
Этот процесс следует воспринимать с точки зрения развития, органического продолжения обновления и достижения новых результатов. Такой угол зрения позволяет взглянуть на этот объект как на манифест сущности человека. Как его внутренняя, постоянная борьба со своими желаниями и страстями, из которой рождаются поразительные вещи и где, как в природе, на смену одному приходит другое, использующее прошлое как отправную точку для нового развития.

Зеркало являет отражение нашей действительности и во многих смыслах может восприниматься ею же. Сюжет изображения рассказывает об "исчезающей реальности" нашего времени. Руки пытаются ухватить улетающие осколки зеркал. Но так как каждая рука принадлежит только своему собственному фрагменту, их попытки остаются только во внешнем проявлении стремления и мнимой успешности действий.

Автор эскиза и описания:
Степан Лещенко
#39333
Показана лише частина коментарів. Всі пости дивіться на форумі.
Вам необхідно авторизуватись або зареєструватись, щоб розміщувати коментарі.
< Попер.   Наст. >

Дизайн та розробка Logic Land Ltd.

Меню
Кам'янець-Подільський
Блог
Політика
Комуналка
Статті
Каталог підприємств
Фото
Пошук на сайті
Листівки
Форум
Фестивалі
Карта сайта
Веб-майстру
Групи
Гостьова книга
Бронювання готелів
Партнери сайту
Інформери
Кам'янець-Подільський online
Обмін лінками - отримати код »


Фото
Експорт новин
Новини (RSS 1.0)
Новини (RSS 2.0)
Блог (RSS)
Форум (RSS)
Хто на сайті?
сторінку переглядають:
22 гостей