УкраїнськаРусскийEnglish
Кам'янець-Подільський
Пульс Кам'янця-Подільського на Facebook - група Камянець-Подільський Онлайн
 
У календарі:
Нема подій
Формула 1. Гран-прі Бахрейну, Сакхір.
Автор: Alex Andrushchak   
13.06.08

На цьому етапі поул вперше для себе та для команди БМВ виборов поляк Роберт Кубіца. Другу позицію на стартовій решітці займає Маса, третій Хемільтон. Лише з четвертої позиції стартуватиме діючий чемпіон Кімі Райконен.

Старт гонки, і вже в першому повороті Маса проходить Кубіцу а Ковалайнен проходить Райконена. Невдалий старт для Хемільтона, зараз він тільки на 10-ій позиції. І вже закінчилась гонка для Бюрдє, він покидає болід. Хайфельд проходить Трулі і виходить на 5-ту позиції. На боліді Хемільтона зламано антикрило. Хемільтон в’їхав в бік Алонсо. Перепрошую, гонку покинув Фетель а не Бюрдє.

Райконен проходить Кубіцу і виходить на 2-гу позицію. Хемельтон в піті, йому замінили ніс та поставили свіжу гуму. Кулхард також в піті а Хайфельд проходить Ковалайнена і виходить на 4-ту позицію. Макларен виглядає дійсно блідо на цьому етапі. Трулі і Росберг борються за 6 позицію. Батон встановлює кращий час кола - він 20-ий. Кращий час кола Кубіци. Він на півсекунди позаду Райконена. Батон, як і Хемільтон, також стартував жахливо, він тільки 20-ий.

Відповідь Райконена Кубіці - кращий час кола. Барікело переслідує Фізікелу - це бортьба за 11-ту позицію. Піке наблизивзя до Бюрдє - це боротьба за 13-ту позицію. Накаджіма проходить Сато і виходить на 15-те місце. Лідери вже наближаються до кругових. Фізікела виходить на 11-ту позицію. Прекрасна гонка для Force India. Нічого не змінилось в боротьбі за 6-ту позицію - Росберг переслідує Трулі. Піке проходить Бюрдє і виходить на 13-ту позицію а Сато проходить партнера по команді Девідсона.

Відрив Маси від Райконена вже складає 5.1 сек. Кращий час кола від Маси. Хемільтон 18-ий, в десяти секундах позаду Девідсона. Кубіці вдається підтримувати темп Ферарі, він лише в 2 секундах позаду Райконена. Кращий час кола від Райконена, він дещо скорочує відставання від Маси - 4.5 сек. Наближається час першого піт-стопу і ми побачимо хто класифікувався з меньшою кількістю палива. Кубіца в піті з 3 позиції, він залишається на софті а Райконен покращує час кола.

Росберг в піті, переходить з жорсткого типу гуми на м’який. Піке в піті. Зіткнення Батона і Кулхарда, Батон втрачає переднє антикрило, Кулхард залишається попереду - це боротьба за 19-ту позицію. Батон в піті для ремонту, заміна носа, дозаправка і він залишається на м’якому типі.

А Ферарі готова до піту. Першим в піт відправляється Райконен. Він залишається на м’якому типі, піт тривав 9.6 сек. Трулі та Алонсо в піті. Батон все ще залишається в піті, більше пошкоджень ніж ми думали. Піт Маси тривав 8.5 сек. Хайфельд і Ковалайнен роблять свою першу зупинку. Кулхард також в піті. Вебер відправляється в піт. Ситуація з лідерами після піт-стопу не змінилась. Попереду Ферарі, слідом БМВ.

Хемльтон пройшов тільки Девідсона. Він легко проходить Сато. Глок та Бюрдє в піті. Майже всі залишили жорсткий тип гуми на останій відрізок. Веберу вдалось вклинитись між Трулі та Росбергом - він сьомий. Перша зупинка Сато. Батон покидає свій болід, його гонку завершено. Допоки тілька два сходи - Фетель та Батон.

Сутіль в піті з 20-ї позиції, останьої в пелетоні. Хемільтон на 14-й позиції, він на хвості у Фізікели. Схоже, що Накаджіма з Вільямса їде з тактикою одного піт-стопу. Хемільтон насідає все більше на Фізікелу і проходить його в першому повороті. Кращий час кола від Райконена 1:34.068.

Хемільтон в піті з 14-ї позиції. Гуму змінили на жорстку, піт тривав 9.9 сек. Накаджіма в піті - це його перша зупинка. 2 Ферарі йдуть в майже однаковому темпі. Хемільтон круговий по відношенню до Райконена. Кращий час кола від Маси - 1:33.852. Відповідь Райконена не забарилась - 1:33.709. Схоже, що другий піт-стоп Ферарі буде вирішальним.

Піке на другому піт-стопі. Боротьба Глока та Алонсо за 9-ту позицію. Перможцем залишається Глок. Піке сповільнився, технічні проблеми на його Рено. Алонсо в піті з 10-ї позиції. Райконен в піті - 9 сек. Маса покращує рекорд кола 1:33.600. Райконен виходить на 4-ій позиції а команда готова прийняти Масу. Маса, Сутіль та Бюрдє в піті. Чистий піт-стоп Маси і він залишається попереду Райконена.

Кубіца стає лідером. Росберг в піті. Друга зупинка Кубіци, 3-тя зупинка Кулхарда. Машина Піке попадає в гараж Рено. Схід? Вебер та Барікело в піті. Кубіца показує кращий час першого сектора а Фізікела відправляється на піт. Трулі в піті з 5-ї позиції. Хайфельд та Ковалайнен все ще не робили 2-ї зупинки. Кращий час 2-го сектора у Хайфельда. Девідсон та Глок в піті. Хайфельд в піті з 1-ї позиції, він повертається в гонку 5-им. Сато в піті.

Ковалайнен переслідує Райконена але він ще не робив другої зупинки. Ковалайнен в піті, чи вдасться йому покращити позицію? Ні, він повертається в гонку 5-им. Кращий час кола від Хайфельда - 1:33.565. Зараз БМВ їде швидше ніж Ферарі. Новий кращий час кола від Ковалайнена - 1:33.193. Тісна боротьба за 10-ту позицію між Алонсо та Барікело. Хемільтон проходить Накаджіму і виходить на 13-ту позицію. Кубіца відграв 0.5 сек. на колі у Райконена, між ними 2.5 сек. Схоже що Девідсон перемагає свого напарника Сато.

Фінальне коло - і Маса перемагає, другий рік поспіль у Бахрейні. Райконен фінішує 3-ім та стає лідером чемпіонату. 3-ій та четвертий результати Кубіци та Хайфельда дозволяють БМВ стати на чолі чемпіонату. Ковалайнен завершує невдалий для Макларен етап на 5-ій позиції. 6-ий -Трулі, 7-ий - Вебер. Останій хто набирає очки - Росберг. Прекрасна гонка для Ферарі, не менша вдала для БМВ.

До зустріччі на гран-прі Іспанії, що відбудеться 27 квітня.

Всі коментарі до гонок Формули 1 на сайті Кам'янець-Подільський Онлайн

Кам'янець-Подільський клуб вболівальників Формули 1.

  Коментарі відсутні.
Вам необхідно авторизуватись або зареєструватись, щоб розміщувати коментарі.
< Попер.   Наст. >

Дизайн та розробка Logic Land Ltd.

Меню
Кам'янець-Подільський
Блог
Політика
Комуналка
Статті
Каталог підприємств
Фото
Пошук на сайті
Листівки
Форум
Фестивалі
Карта сайта
Веб-майстру
Групи
Гостьова книга
Бронювання готелів
Партнери сайту
Інформери
Кам'янець-Подільський online
Обмін лінками - отримати код »


Фото
Експорт новин
Новини (RSS 1.0)
Новини (RSS 2.0)
Блог (RSS)
Форум (RSS)
Хто на сайті?
сторінку переглядають:
277 гостей