УкраїнськаРусскийEnglish
Кам'янець-Подільський
Пульс Кам'янця-Подільського на Facebook - група Камянець-Подільський Онлайн
 
У календарі:
Нема подій
Формула 1. Гран-Прі Монако, Монте-Карло.
Автор: Alex Andrushchak   
18.06.08

Привіт з Гран-Прі Монако в Монте-Карло. Ця траса вважається однією з самих складних в сучасній Формулі 1, а тому це завжди викликає підвищений інтерес. Вчора в класифікації несподівано для себе поул завоював Філіпе Маса. Другий на стартовій решітці Кімі Райконен, також з Ферарі.
Зважаючи на бліді результати минулих років видається, що Ферарі вдалось знайти настройки, які дозволять їм боротись за перемогу в сьогоднішній гонці. Другий ряд - за пілотами Макларена: Хемільтоном та Ковалайненом. П’ятий - Кубіца, шостий - Росберг, сьомий - Алонсо, восьмий Трулі.
Кваліфікація не обійшлася без аварії, в другій сесії на виході з тунелю свій болід розбив Девід Кулхард. До того йому вдалося показати час, що дозволив йому пройти в фінал класифікації. Але на машині ДіСі довелося міняти коробку передач, отже гонку він прийматиме з 15-ї позиції.
В Монако сьогодні дощ, це може змішати всі карти. Пілоти йдуть на прогрівочний коло, але машина Ковалайнена стоїть. Болідо доправляють до піт-лейн. Хейкі стартуватиме з піт-лейн, якщо це видасться можливим. Гонка розпочалася, в першому повороті - Маса, Хемільтон, Райконен, Кубіца, Алонсо. Без інцедентів. Хоча ні, на повторі видно, що Росберг допускає зіткнення з Алонсо в шпильці.
2-ге коло, Батон в піті, на повторі видно, що Батон в’їзджає в БМВ Хайфельда. Довга зупинка з заміною носа і Батон повертається в гонку на останій позиції. Маса випержає Хемільтона більше ніж на секунду. Умови зараз значно ближче до сухих ніж дощові. Росберг в піті на 4-му колі, на його боліді міняють ніс. Глок їде сьомим, але без переднього крила.
Типова стратегія піт-стопів для Монако - 2. Але погода може все змінити. Відрив Маси складає вже 2.5 сек. Глок в піті для заміни носа, на повторі видно, що його розвернуло в останьому повороті внаслідок чого він і втратив ніс.
На 6-му колі Хемільтон допускає контакт з барьєром, як наслідок прокол заднього правого колеса. Він в піті але швидко повертається. Команда вважає, що пошкоджень немає.
Тим часом Кубіца розпочинає боротьбу з Райконеном за 2-гу позицію. На трасі надзвичайно мокро, гонка сповільнюється. Час міняти гуму? Бюрдє проходить Сутіля і виходить на 12-ту позицію. Прокол заднього правого колеса в Алонсо. Інцедент відбувся в повороті Казино. Сейфіті кар на трасі.
Алонсо відправляється в піт і повертається в гонку на екстра дощовій гумі. На повторі показують що сталось. Спочатку ДіСі втрачає керування болідом і врізається в бар’єр, в тому з місті контроль втрачає і Бюрдє та врізається в болід шотландця. Обидва сходять. Батон в піті, а Райконен попадає під рослідування стюардів, але за що саме, невідомо.
Сейфіті-кар з’їзджає в піт-лейн і гонка в Монако продовжується. Райконена покарано проїздом через піт-лейн за недотримання регламенту щодо гуми. Згідно прогнозу погода покращиться, тому гонщики залишаються на стандартній гумі. Райконен відбуває своє покарання та повертається в гонку четвертим відразу позаду Хемільтона.
Алонсо допускає зіткнення з Хайфельдом, що призводить до розвороту але обом вдається продовжити гонку. Вебер також злегка піддав Алонсо в цьому інциденті але здається ніяких пошкоджень немає. Алонсо в піті, значить все-таки йому необхідний ремонт.
Росберг в піті з 17-ї позиції плюс без переднього крила. Росберг залишивя на стандартній гумі а Алонсо на екстра дощовій. Маса вилітає в повороді Девот, але йому вдається повернутись. Цим скористався Кубіца і захопив лідерство. Вебер проходить Хайфельда та виходить на 5-ту позицію. Сутіль також проходить БМВ.
Проблеми в Хайфельда, його проходять Накаджіма і Трулі. Барікело проходить Накаджіму. Хайфельд в піті, заміна носового конуса і він повертається в гонку на стандартній дощовій гумі.
На боліді Хайфельда було проколоте заднє колесо, тому він не міг підтримувати темп гонки а тим часом Кубіца найшвидший пілот в пелетоні.
Гаряча боротьба за 11-ту позицію між Ковалайненом та Піке. Маса та Кубіца один по одному встановлються кращий час кола. На повторі видно, що Піке блокує колеса в Мірабо і Ковалаейнену та Фетелю вдається пройти бразильця. Кубіца на першому плановому піт-стопі він залишається на стандартній дощовій гумі і повертається в гонку відразу позаду Райконена. Райконен допускає помилку і Кубіці вдається пройти його.
На боліді Кімі пошкоджено переднє крило і він зрізає Девот. Райконен в піті, заміна носа та заправка зайняли 16 сек, дуже тривалий піт-стоп. Фін повернувся в гонку шостим. Є підозра, що це єдиний піт-стоп. 32-коло, кращий час кола від Хемільтона а за Трулі зібралась ціла верениця пілотів. Маса пробивається крізь трафік та заїзджає в піт. 11 сек. зупинка і він повертається в гонку попереду Кубіци!
Ковалайнен в піті з 10-ї позиції а Вебер та Хемільтон встановлються кращий час кола. Трулі в піті, екстра дощову гуму міняють на звичайну дощову. За прогнозом дощ розпочнеться за 15 хвилин. Розворот Глока, він продовжує з розбитим носом. Глок в піті а Макларен лідирує. Росберг проходить Батона і виходить на 11-ту позицію. Дощ очікується за 6 хвилин, Алонсо в піті і йому ставлять суху м’яку гуму! А Росберг вже пресує Піке в боротьбі за 10 позицію. Піке в піті. Йому також ставлять суху гуму.
На повторі відно наскільки важко Алонсо на цій гумі. Вебер в піті і йому також ставлять суху гуму. Кращий час кола від Росберга. Піке вилітає на сухій гумі, зрізає Девот, його гонку закінчено. Батон та Глок в піті. Ковалайнен в піті з 11-ї позиції. Сутіль ще не робив щодної зупинки. Ковалайнен переходить на суху гуму. Певно для експерименту, щоб вирішити чи варто ставити суху гуму Хемільтону. Кубіца вже висить на задньому антикрилі в Маси. Вебер на сухій гумі втрачає 3 позиції і відкочується на 9-ту. Накаджіма та Фетелі в піті з 7 та 8-ї позицій.
Третій розворот від Глока він на екстра дощовій гумі. Кубіца та Сутіль в піті а Алонсо показує новий кращий час на сухій гумі. Хемільтон в піті, швидка зупинка, сухий тип і він залишається лідером. Трулі та Росберг в піті. Барікело в піті. Розворот Батона в шпильці після тунелю. Все це після атак Ковалайнена але обидва продовжуть гонку. Кращий час кола від Накаджіми.
Ферарі готова до зупинки, обидва гонщики все ще на дощовій гумі. Маса в піті, сухий тип але без дозаправки. Маса повертається позаду Кубіци. Друга зупинка від Хайфельда. Кращий час кола від Ковалайнена. Сутіль з тактикою одного піт-стопу може принести індійській команді перші залікові бали. Райконен в піті, суха жорстка гума.
Ковалайнен клепає кращі кола. Що було би, якби не старт з піт-лейн. Батон та Алонсо ведуть боротьбу за 12-ту позицію. Трек підсихає але все ще є кілька мокрих місць на трасі. Аварія Росберга в Басейні. Він покидає болід, машина безпеки на трасі. Весь перед Вільямса розтрощено і обломки валяються по трасі.
На повторі видно, що Росберг просто пропустив точку гальмування перед поворотом і врізався в стіну. Болід вивозять з траси, здається що з нього виливається пальне чи мастило. Хайфельд в піті а піт-лейн відкрито? Буде дуже дивно якщо ніхто не постраждає від проколів після такої кількості обломків. Кругові можуть пройти машину безпеки.
До закінчення гонки ще далеко. Ковалайнен проходить сейфіті кар та повертається в одне коло з лідерами. Хайфельд робить те ж саме. В чому ж затримка для рестарта? Сейфіті кар покидає трасу - гонка продовжується!
Обгонів в чільній групі на рестарті не сталося. Райконен в’їзджає в бік Сутіля в шикані після тунеля. В нього зламане переднє крило. Обидва в піті.
Новий ніс для Райконена а механіки Форс Індія здається шоковані. Новий кращий час кола від Хемільтона, він на 3 секунди випереджає Кубіцу. Тим часом Торо Росо Фетеля на 5-й позиції. Ковалайнен зараз в очковій зоні після його старту з піт-лейн. Райконен 9-ий після 4-х піт-стопів а Сутіль - 15-й.
Можливо сьогодні Барікело вперше з 2006 року зможе набрати очки. Він йде шостим. Ми швидко наближаємось до 2-х часового ліміту гонки. Повну дистанцію гран-прі не буде пройдено. Кращий час кола від Райконена але не він святкуватиме перемогу в Монако.
Останє коло. Хемільтон першим пересікає фінішну лінію і разом з перемогою в гран-прі стає лідером чемпіонату. Кубіца здобуває друге місце для БМВ, Маса - тільки третє для Ферарі. Вебер - четвертий, Торо Росо та Фетель - п’яті, Барікело - шостий. Накаджіма - сьомий, Ковалайнен - восьмий. Райконен поза очковою зоною.

До зустрічі за два тиждні в Монреалі на Гран-Прі Канади!

Всі коментарі до гонок Формули 1 на сайті Кам'янець-Подільський Онлайн

Кам'янець-Подільський клуб вболівальників Формули 1.

  Коментарі відсутні.
Вам необхідно авторизуватись або зареєструватись, щоб розміщувати коментарі.
< Попер.   Наст. >

Дизайн та розробка Logic Land Ltd.

Меню
Кам'янець-Подільський
Блог
Політика
Комуналка
Статті
Каталог підприємств
Фото
Пошук на сайті
Листівки
Форум
Фестивалі
Карта сайта
Веб-майстру
Групи
Гостьова книга
Бронювання готелів
Партнери сайту
Інформери
Кам'янець-Подільський online
Обмін лінками - отримати код »


Фото
Експорт новин
Новини (RSS 1.0)
Новини (RSS 2.0)
Блог (RSS)
Форум (RSS)
Хто на сайті?
сторінку переглядають:
270 гостей та 2 користувачів
AlexNag AngeliaLed