УкраїнськаРусскийEnglish
Кам'янець-Подільський
Переказати кошти для допомоги Збройним Силам України з платіжної картки (Національний банк України)
 
Пульс Кам'янця-Подільського на Facebook - група Камянець-Подільський Онлайн
 
У календарі:
Нема подій
Зроби свій сайт доступнішим для відвідувачів.
Автор: Alex Andrushchak   
20.06.08

Кожен сайт розрахований на певну аудиторію відвідувачів, а автори сайту зацікавленні в збільшенні кількості цільових відвідувачів. Більшість веб-ресурсів пов'язаних з Кам'янцем-Подільським в більшій чи меньшій мірі розраховуть на відвідувачів, які або проживають в Кам'янці або ж активно цікавляться життям міста. Що ж можна зробити щоб підвищити кількість таких відвідувачів на своєму сайті?

Рейтинг та каталог веб-ресурсів Кам'янця-Подільського

Що ж таке рейтинг? Всі, напевно, бачили невеликі лічильники розміщенні на сайтах, наприклад такий Рейтинг та каталог веб-ресурсів Кам'янця-Подільського
  Ці лічильники встановлюються на сайт при його реєстрації в тому чи іншому рейтингу. Рейтинги (ТОП-списки) являють собою сервери, на яких розміщенні адреси сайтів у відповідності до їх популярності. Це свого роду хіт-парад. Всякий раз, коли відвідувач заходить на сайт, позиція сайту в рейтингу змінюється, він піднімається угору та обганяя сайти на які були меньше заходів.

Чим вище сайт у рейтингу, тим більша ймовірність, що відвідувач зайде на нього. Іншими словами для інтернет-користувачів рейтинги є своєрідним індикатором популярності сайту. В рейтингу веб-сайтів Кам'янця-Подільського зібрані веб-ресурси, що репрезентують наше місто, сайти розміщенні в ньому мають шанс бути переглянутими в першу чергу відвідувачами, що цікавляться Кам'янцем-Подільським

Банерна система Кам'янця-Подільського

Будь-який власник сайта, пов'язаного з Кам'янцем-Подільським, може підключитись до даної системи та рекламувати свій сайт безплатно. Все відбувається наступним чином.
Ви розміщуєте на своїх сторінках чиїсь банери, а ваші, в свою чергу, показуються на сторінках інших сайтів учасників банерної системи. Кожне відвідування вашої сторінки призводить до показу чужого банера. Скільки ви покажете банерів на своїх сторінках, скільки і ваших буде показано на сторінках сайтів, що входять до банерної системи.

Банерна система Кам'янця-Подільського дозволяє організувати обмін банерами у вигляді картинок розміром 120х90 та 468х60. Наприклад:
Офіційний сайт KPLUG Телефонний довідник Кам'янця-Подільського

Розмістивши свій банер у банерній системі Кам'янця-Подільського ви зможете отримати відвідувачів з інших сайтів що презентують кам'янеччину. З питать розміщення банерів у банерній системі Кам'янця-Подільського звертайтесь до hostmaster at info.kp.km.ua

Каталог підприємств та організацій Кам'янця-Подільського

Навіть якщо у вас немає сайта, то інформацію про ваше підприємство чи установу можна розмістити у каталогу підприємств та організацій Кам'янця-Подільського. В каталогу можна вказати сайт та адресу електроної пошти, класифікувати підриємство за видами діяльності. Також можна залишати відгуки про діяльність тих чи інших підприємств та установ.

Звичайно, це лише дещиця того, що можна зробити для збільшення відвідуваності вашого сайта, але сподіваюсь ця інформація буде корисною для вас.

Інші матеріали розділу все для веб-майстра на сайті Кам'янець-Подільський Онлайн.

 
Обговорення (4 коментарів)
Зроби свій сайт доступнішим для відвідувачів.   24.03.2009 [13:31:54]
** Обговорення статті: Зроби свій сайт доступнішим для відвідувачів. **

В рейтингу вже 50 сайтів
#4805
Зроби свій сайт доступнішим для відвідувачів.   01.12.2023 [08:47:41]
Для розширення аудиторії сайту одним із дієвих способів є його переклад на інші мови. Переклад можна зробити самостійно, або ж звернутися в бюро перекладів - https://aventa.com.ua/empty.html
#116816
Зроби свій сайт доступнішим для відвідувачів.   07.12.2023 [13:41:47]
А де можна замовити якісні послуги хостингу для мого сайту?
#116824
Зроби свій сайт доступнішим для відвідувачів.   10.12.2023 [18:13:54]
Зверніться у компанію Niwox, тут вам допоможуть та підберуть найкращі умови для якісної роботи вашого сайту. Тут дізнаєтесь, ціна хостингу за місяць https://niwox.com/ua/hosting-services/prices/ чи рік та оберете тариф. Незалежно на який період буде замовлена послуга, ви будете користуватись всіма перевагами, просто оплата за рік є вигіднішою по вартості, якщо розділити всю суму помісячно.
#116835

Вам необхідно авторизуватись або зареєструватись, щоб розміщувати коментарі.
< Попер.   Наст. >

Дизайн та розробка Logic Land Ltd.

Меню
Кам'янець-Подільський
Блог
Політика
Комуналка
Статті
Каталог підприємств
Фото
Пошук на сайті
Листівки
Форум
Фестивалі
Карта сайта
Веб-майстру
Групи
Гостьова книга
Бронювання готелів
Партнери сайту
Інформери
Кам'янець-Подільський online
Обмін лінками - отримати код »


Експорт новин
Новини (RSS 1.0)
Новини (RSS 2.0)
Блог (RSS)
Форум (RSS)
Хто на сайті?
сторінку переглядають:
125 гостей