УкраїнськаРусскийEnglish
Кам'янець-Подільський
Переказати кошти для допомоги Збройним Силам України з платіжної картки (Національний банк України)
 
Пульс Кам'янця-Подільського на Facebook - група Камянець-Подільський Онлайн
 
Отель «Гетьман»

Частная гостиница «Гетьман» расположена в самом центре Старого города.

Уютный интерьер заведения напоминает музей, посвящённый казакам и их атаманам. Особенностью гостиницы является запрет курения в номерах. Также предлагается индивидуальный подход к каждому клиенту, персонал со знанием иностранных языков.

Гостиница «Гетьман» снабжена индивидуальной системой кондиционирования воздуха. Горячая вода и свет подаются без перебоев. Холодная вода фильтрованная и отвечает европейским стандартам. Действует современная система обеспечения безопасности гостей и клиентов.

Предлагаются следующие категории номеров с расценками:

  • «Люкс» (прихожая, зал, спальня, ванная комната) – 600грн./сутки
  • «Полулюкс» (прихожая, зал, спальня, ванная комната) – 450грн./сутки
  • «Звёздный» (номер для молодожёнов состоит из трёх небольших комнат и ванной комнаты, окна с видом на небо) – 500грн./сутки
  • Обычный – 385грн./сутки.

Оплата номеров возможна валютой.

В каждом номере – экологически чистая деревянная мебель, раскладные диваны, которые дают возможность расположиться семьёй, ортопедические матрацы. А также зональное освещение, спутниковое телевидение, магнитофон, телефон, кондиционер, холодильник, ванная комната, набор посуды на четыре персоны и электрочайник.

В услуги гостиницы «Гетьман» входит современно оборудованная сауна (1 час – 80грн., после 23.00 – 100грн.) и стилизованное под древний замок кафе.

Адрес: г.Каменец-Подольский, Польский рынок,8.
Телефон: +380675882215.
Сайт:http://hetman-hotel.com.ua

Все гостиницы Каменца-Подольского Бронирование номеров онлайн

* - для уточнения цен обращайтесь в отель
 
Обсуждение (31 комментариев)
RE: Готель "Гетьман"   08.10.2009 [18:13:25]
В Гетьмані зупинялися на 2 доби під час Терри 2009. І під час Терри 2008. Першого разу сподобалося більше.
Що саме трохи не було зрозумілим останнього разу:
1. Звичайно, розуміючи, що готель в центрі, були морально готові почути все. Але, чули набагато більше - і ходу сусідів по номеру коридором (хоча там коврова доріжка), і зсування ліжок в номерах поверхом нижче (там в станд.номерах ліжка розсунуті окремо. Тож, розумію, кожна пара їх зсуває докупи... для зручності... але, судячі зі звуків, в сусідньому номері меблі розставляли за фен-шуєм...). Вікна, що виходили на паркувальну зону, хотілося чимось затулити, оскільки внутрішній двір був сповнений звуків музики. Спочатку навіть приємно чути фолк, але за 15 хвилин ладен затуляти вікна матрацем....
2. Тиск води - можливо, це проблема не одного Гетьману.
3. Сніданок - дійсно, трохи здивувало, що на яєшню чекали десь хвилин 25... з моменту, коли "засікли" час... в залі на той час близько 16-17 чоловік, з них 3 дітей, і 4 вже насолоджуються сніданком. Причому, що і сніданок, і час для нього були замовлені звечора.
Ще більше здивував рахунок))) за того, що декларується, що сніданок включено до вартості проживання. Виявилося, що то рахунок на каву) з"ясовувати, чи входить кава до вартості сніданку, чесно кажучи, бажання вже просто не було....

За що почуваюсь незручно - за оплачену каву другого дня: прочекавши яєшню з півгодини, не було бажання чекати на рахунок за каву, випиту на початку. Попросила лишити рахунок на ресепшн - розрахуватись при виїзді. Рахунок не принесли, примусово спитавши дівча з ресторану, виявили, що таки винні 6 грн... Добре, даю гроші... чекаю поки прймуть номер... здачі не несуть, а час піджимає... не жму я ті 4 грн, але добре чую, що такі речі треба ні в якому разі не оплачувати - може, саме ці несплати і допоможуть їм стати кращими набагато швидше

Що змусило повторно замовити номер саме в Гетьмані - антураж.
Що зігріло - дуже ввічливо і турботливо зустріли, незважаючи на пізню годину приїзду. Зустріли з парковки, по ходу до номеру давали коротку інфу по готелю та облаштуванню (картини дружин гетьманів, незакінчена колекція, викопані підвали....), ввічливо, цілком затишна атмосфера.
#12323
RE: Готель "Гетьман"   15.10.2009 [15:39:14]
Дуже Вам вдячні, що для свого відпочинку Ви обрали готельно - туристичний комплекс "Гетьман". В своїй роботі ми намагаємось створити найкращі умови для гарного відпочинку, з турботою та повагою ставимося до наших гостей. Ми вдячні, що Ви нам написали із зазначенням тих можливих незручностей, які відчули. При цьому, ми хотіли би пояснити, що під час Вашого відпочинку в центрі старого міста Камянця - Подільського відбувалося масове свято Терри Героїки під час якого гучно лунала музика і пісні відомих гуртів та естрадних виконавців, тому відповідно їх відлуння доносилося до номерів готелю. Також, під час проведення зазначеного свята в готелі проживало багато гостей, тому можливо дещо було шумно. Крім того, за необхідність є відмітити, що замовлення кави в ресторані готелю до меню сніданку не входить, тому бажання гостей з її приготування, відповідно здійснюється за додаткову оплату. В подальшому ми прикладемо необхідні зусилля для виконання побажань наших гостей.
Завжди Вам раді. З повагою, адміністрація готельно-тугистичного комплексу "Гетьман".
#12524
RE: Готель "Гетьман"   15.10.2009 [18:08:21]
"бажання гостей з її приготування, відповідно здійснюється за додаткову оплату"

Ще б персонал грамоті вивчити і якось вивітрити канцеляризми...
#12532
RE: Готель "Гетьман"   15.10.2009 [18:14:31]
Дуже ввічливо, що адміністрація готелю відгукнулась на форумі, а то зазвичай дописи перетворюються на монологи і в підсумку ніякого конструктиву, від чого, в даному випадку, програють в першу чергу самі готелі.
...а от будуть частіше на форум писати , то може і навчаться;)
#12533
В ответ на: Готель "Гетьман"   17.10.2009 [20:04:33]
Для BLacky, та інших відвідувачів Кам`янець-Подільського форуму та гостей міста, які залишають свої побажання та відгуки!

Керівництво готелю "Гетьман" запрошує 20 жовтня на 10 годину дня відвідати наш готель.
Мета - ознайомитись з діяльністю готелю та ресторану, його інфраструктурою, роботою персоналу та проблемними питаннями, які виникають.
Конструктивні критичні зауваження приймаються позитивно.
Зробіть крок та переконайтеся.
З повагою, адміністрація готелю.
#12694
В ответ на: Готель "Гетьман"   20.10.2009 [10:31:50]
Thank you...
for a wonderful stay this past weekend, special thanks to Katya for
her kind assistance
#12796
В ответ на: Готель "Гетьман"   21.10.2009 [07:25:16]
Доброго дня!
Для тих, хто замислюється над запитанням де зупинитися у м. Кам`янець-Подільський. Я з сім`єю приїжджали у минулі вихідні (16-18 жовтня) у м. К-П на повітроплавання і так на відпочинок. В`їхавши у місто (з чернівецької траси) одразу почали роздивлятися реклами готелів. Спочатку заїхали в Гала готель. Там нас зустріли не дуже ввічливо, та й розташування чесно кажучи не дуже вдале! Вирішили їхати далі. Заїхали у «Старе місто» - так його називають кам`янчани. Там ми зустріли велике різноманіття готелів. Усі з вигляду та й номери пристойні, тому вирішили зробити свій вибір опираючись на те, як зустріли та на обслуговування. Увійшовши у готель «Гетьман» і побачивши теплу усмішку адміністратора рішення було 100%, що ми зупиняємось у цьому готелі, а коли адміністратор провела нам екскурсію по готелю, і ми побачили усю красу українського стилю, ми зрозуміли, що наш вибір був правильний. Цих два дні, які ми провели у готелі «Гетьман» були незабутніми. Ми познайомились з сім’єю, яка жила з нами на одному поверсі і досі підтримуємо теплі, дружні стосунки і навіть плануємо зустріти новий рік у «Гетьмані» разом.
#12815
RE: Готель "Гетьман"   10.01.2010 [13:14:50]
Я Б ПОРАДИЛА НЕ ЗУПИНЯТИСЯ В ЦЬОМУ ГОТЕЛІ ТОМУ ЩО НИЗЬКИЙ РІВЕНЬ ОБСЛУГОВУВАННЯ.А ЩЕ ЇДАЛЬНЯ В ПІДВАЛІ І ДУЖЕ ВАЖКЕ ПОВІТРЯ ТА ЩЕ ЗАСТАВЛЕНО СТАРИМИ МЕБЛЯМИ ВІД ЯКИХ ЙДЕ ЗАПАХ...НЕ ПРИЄМНИЙ\.А ЦІНИ НА РІВНІ 4*.ДУРЯТЬ ЛЮДЕЙ І ВСЕ.Є КРАЩІ ГОТЕЛІ В ЦЬОМУ МІСТІ
#14906
В ответ на: RE: Готель "Гетьман"   16.01.2010 [14:03:25]
Когда возник вопрос, в какой гостинице остановиться в Каменец-Подольском, то нам посоветовали отель "Гетман". Мы очень рады, что последовали этому совету, ведь отель, действительно, очень и даже очень! Очень стильный, очень гостеприимный, очень уютный, очень радушный! С самыми теплыми чувствами мы вспоминаем свой отдых там и особенно хозяев, которые в нас видели не источник заработка, а принимали, как самых дорогих гостей. Поэтому отзывы и впечатления об отеле Гетман самые-самые хорошие.

Предлагаю посмотреть некоторые фото отеля с моими небольшими комментариями.

http://www.bankreceptov.ru/photo/photo-0062.shtml
#15190
В ответ на: RE: Готель "Гетьман"   28.01.2010 [12:50:23]
Доброго дня, НАТА!
Адміністрація готелю ознайомилася з Вашим відгуком. Якщо Ви дійсно зупинялися у нашому готелі, скажіть, будь-ласка, чим саме Вам не сподобався рівень обслуговування? Щодо ресторану, то він знаходиться не у підвалі, а на першому поверсі готельного комплексу, є хіба-що різні зали. Наш ресторан зроблений в українському старовинному стилі. А старовинними речами, які є в нашому ресторані ми пишаємося, тому, що їх збирали і відтворювали дуже багато людей!
#15543
RE: В ответ на: RE: Готель "Гетьман"   28.01.2010 [23:52:48]
Бачу вже стільки всілякого різного написано що пора зайти і переконатись по скільки наливають і що чим пахне;) Одно знаю, дівчата на ресепшині дуже гарні і привітні
#15570
RE: Готель "Гетьман"   19.05.2010 [08:46:51]
Сообщение заглавными буквами про запахи - явно происки недобросовестных конкурентов. Была в этом отеле 4 раза проездом в Карпаты - ничего подобного не замечала, в отеле даже неа курение запрет.Какие запахи? Может это под носом пахнет?
Всё на высоком уровне.Особый респект - сауна+бассейн.Просто зверская.
#18600
RE: Готель "Гетьман"   19.05.2010 [09:29:17]
Цитата:
Творча група архітекторів та проектантів готелю «Гетьман», що в Старому місті по вул. Польський ринок, 8 включена як номінант на одержання Державної премії України в галузі архітектури.

18 травня в місті працюватимуть представники комітету з визначення переможців. Від Хмельницької області це єдиний претендент на отримання такої високої державної нагороди.


http://kam-pod.gov.ua/?p=1632
#18603
RE: Готель "Гетьман"   19.05.2010 [11:30:32]
а де можна ознайомитись з переліком критеріїв за якими висувають на дану премію в цій галузі
#18607
RE: Готель "Гетьман"   25.06.2011 [08:14:51]
Поскольку администратор сайта отеля размещает на сайте только хорошие отзывы, то пришлось писать здесь и не в такой мягкой форме.

Приехали с друзьями на выходные в Каменец, поселились в Гетьмане. Отель не дешевый, потому расчитывали на определённый уровень отеля.
В холле как раз управляющий кому-то проводил экскурсию, красиво рассказывал об отеле, рассказывал что тут останавливалась Юля, Бенюк и другие знаменитости. Мы аж порадовались и за себя и за отель. ....преждевременно.

Номера хорошие, отель хороший и приятный внутри. Ресепшен тоже порадовал.

Но: абсурдно решение администрации о том, что кровати должны стоять раздельно, а за сдвигание штраф. Если хозин отеля спит со своей женой на разных кроватях, то это не значит что все остальные дложны поступать так же.
В первый же вечер пришли в ресторан отеля и стали свидетелем выяснения отношений одного из жильцов на предмет того, что ему не давали виски на разлив а предлагали купить бутылку. Еще один абсурд!
Мы сделали заказ, прождали 30 минут. Пришла девочка и сказала что у отеля закончилась лицензия на алкоголь, и они нам не смогут поставить на стол заказаную водку и вино.
(странно что лицензия на алкоголь так внезапно закончилась и никто этого не ожидал). Пришлось нам идти искать ужин в другом месте. Уже выходя из отеля, на ресепшене нам сказали что в порядке исключения можно прийти со своим алкоголем (спасибо. с честью вышли из ситуации).
Не найдя в старом городе заведения где есть желаемые блюда, мы купили алкоголь и вернулись в отель ужинать. По пути из города в отель, позвонили в отель и попросили возобновить наш заказ. В общей сумме (от звонка) рервое прождали 1 час 10 минут. Второе принесли через 40 минут после подачи первого.

Второй, и самый неприятный "сюрприз" был на следующий день.
Захотелось пива. Взял в холодильнике бутылку пива и начал попивать. Потм мя жена, мой друг со своей женой взяли пиво и спустились на уличку. Допивая пиво, я обратил внимание на конечный срок употребления пива. КОНЕЧНЫЙ СРОК УПОТРЕБЛЕНИЯ ЗАКОНЧИЛСЯ ЗА 6 МЕСЯЦЕВ ДО ДНЯ РАСПИТИЯ! И это за мои 380 грн за номер и 25 грн за бутылку пива. Друзья проверели пиво - оно оказалось ПРОСРОЧЕНЫМ У ВСЕХ! на срок от 3 до 6 месяцев.
Высказав не ресепшене своё недовольство, мы ушли по номерам.
Ради интереса проверил остальные продукты в холодильнике: вротое пиво было просроченым на 3 мес., третье пиво было еще нормлаьным.
Печенье было просроченым, вода просроченая, рулетики КОНТИ были просроченые на 1.5 (ПОЛТОРА!!!!) ГОДА!!! Зашёл к друзьям в номер - такая же ситуация: 90% продуктов просроченые.
Очень обидно что такое отношение к посетителям отеля.
Уже когда съезжали, нам сказали что за пиво мы платить не будем. (Еще бы нам сказали по другому).

Вобщем двоякие чувства. С одной стороны интересный отель, хорошее убранство, уютные номера, приветливый персонал.
С другой просроченые продукты в холодильниках, медленная кухня, протекающая душевая кабина (13 номер), отсутствие лицензии на алкоголь, раздвинутые кровати.
#36198
Показана только часть комментариев. Смотрите все комментарии в форуме.
You need to login or register to post comments.
< Пред.

Дизайн та розробка Logic Land Ltd.

Меню
Каменец-Подольский
Блог
Политика
Коммуналка
Статьи
Каталог предприятий
Фото
Поиск на сайте
Открытки
Форум
Фестивали
Карта сайта
Веб-мастеру
Группы
Гостевая книга
Бронирование гостиниц
Партнеры сайта
Інформери
Кам'янець-Подільський online
Обмін лінками - отримати код »


Експорт новин
Новини (RSS 1.0)
Новини (RSS 2.0)
Блог (RSS)
Форум (RSS)
Хто на сайті?
Сейчас на сайте:
Гостей - 15