УкраїнськаРусскийEnglish
Кам'янець-Подільський
Пульс Кам'янця-Подільського на Facebook - група Камянець-Подільський Онлайн
 
У календарі:
Нет событий
Кам'янець-Подільський запрошує на відкриття туристичного сезону!
Написал Alex Andrushchak   
12.04.12

Програма заходів, з якою ви можете ознайомитися на нашому офіційному сайті перш за все спрямована на організацію дозвілля мешканців та популяризацію міста Кам’янця-Подільського.

Загалом на 2012 рік заплановано близько 460 масових заходів, серед яких міжнародні, всеукраїнські, регіональні, обласні, загальноміські заходи, державні, професійні та традиційні народні свята, фестивалі. За словами директора Департаменту гуманітарної політики Олени Куземи, при складанні річного плану, вони намагалися заповнити кожен місяць певними заходами для того, щоб турист, який приїжджає в Кам’янець, незалежно від пори року мав можливість побачити щось цікаве.

Вперше розроблено концепцію, за якою щомісяця переплітаються етнотури та фестивалі, які крім того, підсилюються спортивними, науковими, історико-краєзнавчими заходами.

Якщо більш конкретно, цьогорічний Кам’янець хизуватиметься 10 потужними фестивалями:

міжнародний фестиваль «Острів семи скарбів», весільний фестиваль «Весільна фортеця», фестиваль середньовічної культури «Форпост», історичні фестивалі «Брама часу», «Остання столиця», дитячий хореографічний фестиваль «RADEYA», фестиваль вуличного мистецтва «Республіка» «фестиваль розваг Аквадром», «Кубок Поділля з повітроплавання», «Лютневі пригоди» та ін.. Роблячи внесок у розмірі 20-30%, міська влада стимулювала бізнес до співфінансування, що вимірювалося не десятками, а сотнями тисяч гривень щороку.

Якщо ж говорити про саме відкриття – старт туристичного сезону, яке заплановано на 20 -22 квітня, то цього річ приїхати до Кам’янця, насправді варто. Адже, на відміну від минулорічних стартів, цей дещо відрізнятиметься за своєю концепцією. «Ми вирішили “дістати кота з мішка» та надати можливість любителям активного відпочинку самим обирати, на яке дійство чи фестиваль планувати свій приїзд протягом року. Відвідавши цими днями наше місто, турист матиме нагоду стати свідком анімаційних перфоменсів фестивалів 2012-го року»- розповідає Олена Кузема. Зокрема, цими днями ви:

- Побачите Грандіозне танцювальне шоу PLAZA DANCE «Ратуша»! (на кшталт київського Майдансу)

- Почуєте сучасну поезію і музику від фестивалю MERIDIAN CZERNOWITZ!

Це насправді буде культурний прорив. Ще один приклад того, як працює Подільсько-Буковинський кластер. Протягом трьох днів люди зможуть насолоджуватися поетичними читаннями відвідавши наших сусідів, Хотин та Чернівці. Організатори обіцяють порадувати такими постаттями як: Юрій Андрухович, Іван Малкович, Оксана Забужко та ін.. Цей фестиваль – це спроба пробудження у людей духовного їства, про яке вони інколи забувають поміж щоденними турботами.

- Візмете креатив і запал від фестивалю сучасного мистецтва «РЕСПУБЛІКА»!

Відомий фестиваль стріт-арту, який успішно стартанув минулого року, саме на теренах нашого міста. Проведення фестивалю заплановано в 20-х числах вересня, але його представлення зацікавлені уже зможуть побачити на відкритті тур сезону!

- Скуштуєте середньовічну їжу від фестивалю середньовічної культури «ФОРПОСТ»!

Фестиваль відбудеться на території Старої фортеції – одної з найвидатніших фортифікаційних споруд України. Учасники фестивалю, клуби військово-історичної реконструкції, проживатимуть у відтвореному середньовічному поселенні 14-15ст.

- І, нарешті:станете свідками одруження двох веж Старої фортеці!

Це абсолютно новий формат фестивалю для Кам’янця-Подільського. Лише тут мешканці міста та його гості зможуть побачити, як відбувалося традиційне українське, єврейське, вірменське весілля з усіма необхідними для них атрибутами. Настав час і самій фортеці похизуватися найдовшою в Україні фатою та найбільшою краваткою-метеликом!

Також, маєме унікальну нагоду стати свідками рекорду «Книги Гінеса » на «Весільній фортеці»!

Ну і ще однією родзинкою цьогорічного відкриття стане безумовно історичний фестиваль «Брама часу»(PORTA TEMPORIS). Міська влада сьогодні активно долучається до його підготовки. Проходитиме він під патронатом двох мерів - Михайла Сімашкевича та мера Вільнюса (Литва. Загалом, наше місто з Литвою єднає давня історія і наступного року плануємо провести в Кам’янці спільно литовсько-український фестиваль.

Отож, 20-22 квітня гостинно запрошуємо жителів та гостей міста та феєричне та незабутнє відкриття туристичного сезону у Кам’янці-Подільському.

Завідувач організаційного відділу В. Клименко.

 
Обсуждение (1 комментариев)
Кам'янець-Подільський запрошує на відкриття туристичного сезону!   12.04.2012 [07:48:20]
Обговорення статті: Кам'янець-Подільський запрошує на відкриття туристичного сезону!

щоб були фестивалі і приїзжали туристи нада зробити зручне пересування до міста, а в нас по ходу лишиться тільки автобуси (які дорогі порівняно з поїздами)
#49090

You need to login or register to post comments.
< Пред.   След. >
Останні надходження

Дизайн та розробка Logic Land Ltd.

Меню
Каменец-Подольский
Блог
Политика
Коммуналка
Статьи
Каталог предприятий
Фото
Поиск на сайте
Открытки
Форум
Фестивали
Карта сайта
Веб-мастеру
Группы
Гостевая книга
Бронирование гостиниц
Партнеры сайта
Інформери
Кам'янець-Подільський online
Обмін лінками - отримати код »


Original Xiaomi Mi Band 4 Smart Bracelet Heart Rate Monitor Xiaomi Mi Band 4 Global version with NFC Smart Watch -->
Фото
Експорт новин
Новини (RSS 1.0)
Новини (RSS 2.0)
Блог (RSS)
Форум (RSS)
Хто на сайті?
Сейчас на сайте:
Гостей - 406