УкраїнськаРусскийEnglish
Кам'янець-Подільський
Переказати кошти для допомоги Збройним Силам України з платіжної картки (Національний банк України)
 
Пульс Кам'янця-Подільського на Facebook - група Камянець-Подільський Онлайн
 
У календарі:
Нет событий
Гостиница «Старый Банк»

Гостиница «Старый Банк» занимает помещение старинного дома с современными комфортабельными условиями. Расположена гостиница в тихой части города, рядом с парком и сквером с водоёмом. На территории есть охраняемая автостоянка, по желанию действуют 20% скидки на мойку автомобиля. Номера оснащены индивидуальной системой отопления, в наличие круглосуточно горячая вода.

Двух- и трёхкомнатные апартаменты, которые состоят их меблированных спален, зала и кухни. В каждом номере деревянная мебель ручного изготовления (дуб), холодильник, телевизор (спутниковое телевидение), санузел и душевая кабинка, чайник.

Предлагаются следующие категории номеров:

  • Одноместный эконом (односпальная кровать и раскладушка по необходимости) – 80грн.
  • Одноместный стандарт (двуспальная кровать) – 150грн.
  • Одноместный стандарт (двуспальная кровать, балкон) – 200грн.
  • Одноместный стандарт (двуспальная кровать) – 180грн.
  • Двухместный полулюкс (двуспальная кровать, диван, балкон) – 270-300грн.
  • Трёхместный люкс (двуспальная кровать, диван, балкон) -480-500грн.

По желанию клиентов организовываются экскурсии по историческим памяткам города и его околицам разной продолжительности и насыщенности с привлечением экскурсоводов. Продолжительность экскурсии и маршрут разрабатываются с расчётом пожеланий клиента.

К услугам гостей и клиентов также русская баня на дровах и оздоровительные процедуры водолечебницы.

Предлагается встреча или доставка с железнодорожного и автовокзалов. Возможно бронирование железнодорожных или автобусных билетов и доставка на вокзал.

Адрес: г.Каменец-Подольский, ул.Уральская,4.
Телефон:8(067) 384-48-00, 8(096) 204-46-08
Сайт:http://www.oldbank.com.ua/

* - обращайтесь в гостиницу для уточнения цен
 
Обсуждение (35 комментариев)
RE: Готель "Старий Банк"   24.05.2010 [12:03:10]
Да бороться очень просто. Просто разместите как можно больше ссылок в интернете на этой гостиницы на нашем сайте, и все увидят Ваш отзыв, форум с отзывами транслируется на страницу гостиницы Гостиница Старый банк.
Собственно именно для этого эти страницы и сделаны.
#18777
RE: Готель   24.05.2010 [16:21:08]
taras написав(ла):
Цитата:
Да бороться очень просто. Просто разместите как можно больше ссылок в интернете на этой гостиницы на нашем сайте, и все увидят Ваш отзыв, форум с отзывами транслируется на страницу гостиницы Гостиница Старый банк.
Собственно именно для этого эти страницы и сделаны.

Наверное ты прав... Впрочем почему "наверное"? Ты точно прав. Именно потому я и появился на форуме, именно потому я написал ругательное письмо. Вообще-то я человек не склочный ( мне так кажется;) ), но просто был шокирован хамством и откровенным желанием нас "кинуть", которые продемонстрировал хозяин "Старого Банка". Я уже давно не сталкивался с подобным. Уже успел привыкнуть к тому, что если человек приходит в бизнес, то он играет по правилам. А тут - реальное "кидалово"... Очень не хочется, чтобы кто-то оказался в ситуации, в которой оказались мы и, судя по тому, что я наблюдал в гостиннице ( и читаю в форуме ), не только мы. Мы конечно же неправы, что не почитали предварительно отклики в инете по поводу "Старого Банка", иначе не рискнули бы верить обещаниям по ТЛФ, но желание поехать возникло спонтанно да и разговор предварительный был вполне доброжелательный... Вот и попались... Наука на будущее.
А вообще Каменец понравился. После четырёхлетнего перерыва увидели, что город строится, чистится, молодеет, становится европейским и это откровенно порадовало.
#18791
RE: Готель "Старий Банк"   24.05.2010 [16:40:29]
Доброго дня!
Я теж жертва "Старого Банку!"
Загалом я людина спокійна та толератна.
Сама працюю керівником, сама розумію, що бувають різні ситуації, що "людський фактор" річ непередбачувана.
Та в ситуації з цим отелем..
По-перше, "Старий Банк" взагалі не має права рекламувати себе як отель. Не відповідає стандартам!!
По-друге, коли я прочитала в неті, що він ("Стаорий банк")позиціонує себе як місце "віп відпочинку"...та ще й з догогими меблями ручної роботи..
Вибачте...Але міжкімнатні фільончасті двері, що вже розвалюються,і частини яких лежать на столику в коридорі..Стандартні ліжка...А в двох із трьох кімнат цих, вибачте на слові, "АПАРТАМЕТІВ",котрі ми бачили на ці свята, взагалі стоять розкладні дивани..Жодний замок в кімнатах не зачиняється без страшного гуркоту..Те ж саме можна сказати про замок у ванну (туалет та ванна суміжні!! і це на три "номери"!!!)
А по-третє, і це те, мене особисто вразило,мабуть,найбільше: це хамство та брехня САМОГО ВЛАСНИКА!!!
Не очікувала, чесно кажучи, що людина, яка мала би дбати про власний бізнес якнайбільше, дозволяє собі ТАКИЙ спосіб спілкування!
Можливо він збирається згортати бізнес і найголовніше для нього зараз гроші будь-якою ціною!
Буду дуже рада, якщо це так. Не повинні такі людини працювати ані в туристичному, ана в готельному, ані в ресторанному бізнесі. Вони не мають права за наші гроші псувати
наше життя! Тому мій вердикт - ГАНЬБА ВЛАСНИКУ "СТАРОГО БАНКУ".
А ті сайти, які дбають про репутацію міста Кам"янця, про свою власну репутаці., мали би зняти рекламу такого ОТЕЛЯ,,,,
#18792
RE: Готель "Старий Банк"   13.09.2010 [14:57:52]
готель нічого так.але не дуже комфортно. гул гам з вулиці.спати не весело!а персонал ресторану то жах.за ті ціни їх має працювати більше.офіціантку оце влітку з необчачності вилила усе пиво на мою подругу.забула те що вона має принести нам.порада: ви записуйте те що замовляють.можливо тут і не вина офіціантка,вона бідняга була така зашарпана.багато клієнтів.але...працюйте над помилками!!!!що за обслуговування.а їжа непогана.
#21333
RE: Готель "Старий Банк"   24.11.2011 [08:46:39]
При "Старому банку" є якесь задрипане кафе, все б нічого, але вони встановили гучномовець на водоймі.
вчора близько 15-00 виходжу з новго "Фуршету" - і вже від нього з ніг збиває голосний блатняк - щось про сібірскіє лагєря.

Пішла скаржитись, скандалу не вийшло, бо мужик дуже вибачався і гучномовець тут же відключив, ще й обіцяв, що більше такого не повториться (хто там поруч буває і раптом щось не те чує - не бійтесь зайти і висказати своє "Фе", ми ж любимо своє місто?).
Взагалі хто їм дав право на той гучномовець - як не блатняк, то русскає радіо на всю водойму, навіщо?
#42258
RE: Готель "Старий Банк"   24.11.2011 [08:54:47]
Цю тему вже пробували якось зачіпати - про музику в публічних місцях і маршрутках. Але немає конкретного документа, який передбачає, що, скажімо, міське укравління культури має право якось впливати на власників гучномовців. А у нас же, сама знаєш, якщо нема документа, якщо не мають права оштрафувати, - то пошлють якнайдалі.

На Гунських криницях (давай називати локації їхніми гарними іменами;) ), до речі, відбувається постійний баттл гучномовців: "Старий банк" проти "Мак-Смака".
#42259
RE: Готель "Старий Банк"   24.11.2011 [09:18:10]
З МакСмаку музику вчора було чути лише при наближенні до Максмаку, а з Старого Банку - від "Фуршету", і це були хриплі сібірскі лагєря.
Які принесли друзі власника кафе на флешці. Отак от просто.

Гідність колись хотіла обдарувати всі кафешки нормальною українською музикою - чого не обдаровує?

А щодо "нема документу" - він є. (треба зараз залізти вс тару тему нашу з Трофімовим про музику в потягах, там, здається, він названий). Програвання музики в публічних місцях = її розповсюдженню, за це з літа 2011 року знімаються штрафи - на рахунки авторів музики (навіть "музички" про лагєря). Авторські права - про це раптом дізналися всі кафе країни, крім "Старого Банку" і друзів його власників.
Так що прижучити можна.

Плюс кілька років тому в нас в потягах (які теж є громадськими місцями) - як і в усьому світі - ЗАБОРОНЕНО програвати музику з вокалом. Давно вивчено і доведено. що музика з вокалом може дратувати і втомлювати.в публічних місцях тому має ТИХо звучати ІНСТРУМЕНТАЛЬНА, права на які куплені спеціально для такого використання.
#42261
як це має бути по закону   24.11.2011 [09:22:00]
Отже:

Цитата:
1. Яке програвання музики вважається публічним виконанням?
Якщо музика грає так, що її можуть почути люди, які не є родичами або близькими знайомими вашої сім’ї, то це вже відповідає критерію публічності. Це стосується і тих випадків, коли, наприклад, продавець у магазині (або бармен у кафе) ввімкнув музику «для себе», але її чують відвідувачі (ст. 1 Закону про авторське право).

2. Комерційне виконання музики: що воно означає?
З точки зору авторського права, не має значення, коли здійснюється виконання музичних творів, тут головним критерієм є ознака публічності. А при будь-якому публічному виконанні (окрім офіційних і релігійних церемоній) необхідно отримати дозвіл автора та сплатити роялті (ст. 15 Закону про авторське право). Дозвіл оформлюється у вигляді авторського договору письмово (ст. ст. 32, 33 Закону про авторське право).
Сплачувати винагороду за виконання об’єктів суміжних прав (фонограм чи відеограм) необхідно тільки за умови їх комерційного використання (ст. 43 Закону про авторське право), під яким іноді помилково розуміють отримання власником закладу прибутку за програвання музики (плата за музичне оформлення, за вхід на дискотеку і т.п.).
У ст. 43 Закону про авторське право зазначено: виплачувати винагороду необхідно як за безпосереднє, так і за опосередковане використання фонограм і/або відеограм. Тобто, якщо підприємець займається комерційною діяльністю (торгівля, громадське харчування, побутові послуги, спортивні заняття, танці і т.д.) і в приміщенні його закладу грає музика (в тому числі і фонова), це й буде її опосередковане використання.
Крім того, в постанові КМУ № 71 наведено повний перелік таких осіб. Серед них зазначені також суб’єкти господарювання (юридичні та фізичні особи), які є власниками різних закладів культури, клубів, дискотек, розважальних комплексів, закладів громадського харчування, підприємств та організацій торгівлі, спортивних і спортивно-оздоровчих закладів.

4. Пристрої для використання музики та їх різновиди
У ст. 1 Закону про авторське право перелічено способи публічного виконання, серед яких подання творів, виконань, фонограм, передач організацій мовлення як безпосередньо (в живому виконанні), так і за допомогою будь-яких пристроїв і процесів (музичного центру, комп’ютера тощо).
Окрему увагу слід звернути на радіо. Побутує думка, що отримувати дозвіл і платити роялті за використання радіо не потрібно. Проте вона хибна. Пояснимо докладніше.
По-перше, програвання передач радіо підпадає під визначення публічного виконання (ст. 1 Закону про авторське право).
По-друге, окрім власних передач в ефірі, крутять також фонограми різних виконавців.
Це стосується і телевізорів, у тому числі кабельного або супутникового телебачення. Якщо з телевізора в кафе звучать музичні програми, кліпи і т.д., жоден договір із постачальником таких послуг не надає право на публічне використання об’єктів авторського права і суміжних прав.

5. Використання ліцензійних дисків
Будь-який ліцензійний компакт-диск призначено для приватного використання. Придбання ліцензійного диску не надає право його публічно показувати, програвати чи демонструвати (ч. 4 ст. 8 Закону про розповсюдження аудіовізуальних творів).

6. Порядок отримання дозволу та виплати винагороди (роялті)
Перед тим як організувати музичне оформлення свого закладу, власник зобов’язаний отримати дозвіл на використання авторських прав та підписати договір про виплату роялті за використання суміжних прав.
Дозвіл можна отримати, уклавши договір з авторами всіх музичних композицій, які будуть використовуватись в закладі, або з організацією колективного управління авторськими правами.
Винагороду за використання суміжних прав виплачують тільки через уповноважену організацію колективного управління. Законодавством України не передбачено отримання дозволу на використання фонограм та відеограм безпосередньо від її виконавця чи виробника. Єдиний законний спосіб їх публічного виконання або демонстрації — укладення договору з уповноваженою організацією колективного управління.

Розмір винагороди визначається відповідно до постанов КМУ № 71 (за використання об’єктів суміжних прав) та № 72 (за використання об’єктів авторського права). Порядок визначення ставок роялті за них дещо відрізняється.
1. За публічне виконання та демонстрацію об’єктів суміжних прав (прав виконавців, виробників фонограм та відеограм) встановлюється винагорода в розмірі 1% від доходів (п.1 ч.1 Додатку до Постанови КМУ №71) Залежно від характеру комерційного використання фонограм, відеограм, їх примірників уповноважені організації колективного управління мають право зменшувати розмір роялті. Він визначається відповідно до прибутковості самого закладу: площі, престижності, розташування, відвідуваності, наявності дискотеки та інших показників.
2. За публічне виконання об’єктів авторського права запроваджується мінімальна ставка в розмірі 1% від доходів, отриманих після їх використання. Тобто меншою 1% ставка авторської винагороди бути не може (п.22 розділу «А» Додатку 1 до Постанови КМУ №72, п.2 ч.2 ст.33 Закону про авторське право). Крім того, організація колективного управління за згодою осіб, авторськими правами яких вона управляє, згідно з законодавством може встановлювати та визначати розмір роялті більший ніж 1%. Критерієм формування цих ставок є також рівень прибутковості та пріоритетність використання музики для закладу. Наприклад, для нічного клубу — пряме використання, для кафе, магазину — опосередковане.

7. Відповідальність за порушення авторських і суміжних прав
Якщо в приміщенні або на території кафе, ресторану, клубу, розважального комплексу, спортивного, фітнес-клубу, торговельного центру грає музика (в живому виконанні, з радіо, телевізора, комп’ютера і т.д.), але немає дозволу на використання авторських прав і не укладено договір з уповноваженою організацією колективного управління, власника такого закладу можуть притягнути до адміністративної, кримінальної або цивільної (матеріальної) відповідальності.
Перевіряють законність використання таких об’єктів співробітники підрозділів ДСБЕЗ, податкової міліції, Департаменту інтелектуальної власності (ч.1 ст.255 КУпАП) та прокуратури (в порядку загального нагляду відповідно до Закону про прокуратуру).
У разі притягнення до адміністративної відповідальності, власнику доведеться сплатити штраф до 3400 грн. Якщо своїми діями власник закладу завдав значної шкоди власникам авторських або суміжних прав — він підлягає притягненню до кримінальної відповідальності.
Крім того, правовласники самі можуть контролювати використання своїх творів — моніторити заклади, фіксувати факти бездоговірного використання за допомогою фото- та відеозйомки, документувати їх відповідними актами.
У випадку бездоговірного використання, власник авторського права або суміжних прав може звернутися до суду та стягнути з винного компенсацію за кожне таке порушення.
Закон зафіксував розміри компенсації: від 10 до 50 тисяч мінімальних заробітних плат. Тобто, при мінімальній ставці 960 грн. сума компенсації сягне 9600 грн. Протягом дня різні заклади використовують близько сотні музичних композицій. Поширені випадки, коли підприємцю за використання лише однієї пісні доводиться сплачувати компенсацію в розмірі, що дорівнює розміру винагороди (роялті), який він би міг сплачувати протягом 3 — 4 років.
Хотілося би, щоб кожен бухгалтер зрозумів та пояснив своєму керівнику, що музика — це продукт чужої інтелектуальної власності. Для того щоб не відповідати за незаконне її використання та не сплачувати великі штрафи, краще заздалегідь оформити усі документи.

Список використаних нормативно-правових актів:
1. Закон про авторське право — Закон України «Про авторське право і суміжні права» від 23.12.993 р. № 3792-XII.
2. Закон про розповсюдження аудіовізуальних творів — Закон України «Про розповсюдження примірників аудіовізуальних творів, фонограм, відеограм, комп'ютерних програм, баз даних» від 23.03.22000 р. № 1587-III.
3. Постанова КМУ № 71 — постанова КМУ «Про затвердження розміру, порядку та умов виплати винагороди (роялті) за комерційне використання опублікованих з комерційною метою фонограм, відеограм, їх примірників та зафіксованих у них виконань» від 18.01.003 р. № 71..
4. Постанова КМУ № 72 — постанова КМУ «Про затвердження мінімальних ставок винагороди (роялті) за використання об'єктів авторського права і суміжних прав» від 18.01.003 р. № 72..
5. КУпАП — Кодекс України про адміністративні правопорушення.


Підкажіть тільки, куди б скаргу направити - і можна буде припинити цей жах на водоймі.
#42262
RE: як це має бути по закону   21.01.2013 [17:12:48]
Невже на нашу землю йде прогрес? Невже це засилля тупого російського блатняку і попси нарешті закінчиться?
Може, 2013 рік таки буде добрим роком - і ми станемо на крок ближчими до цивілізації (а цивілізовані люди шанують чужі вуха і не нав'язують їм свої музичні смаки).
#66376
RE: як це має бути по закону   21.01.2013 [20:07:37]
Размєчталісь ;)
"Адиночєства ссссскука..."
#66388
RE: як це має бути по закону   21.01.2013 [20:16:20]
Цю тему мусолять не перший рік. В статті кругом фігурує слово "може". От і залишається мріяти про українськість наших депутатів, про нашу свідомість і, найголовніше, що, як завжди, міфічний Мамай, біблійний Мойсей, реальний герой виведе нас зі скрути (музичної, слухової, розумової).
#66389
RE: Готель "Старий Банк"   15.02.2020 [17:28:52]
#109065
RE: Готель "Старий Банк"   16.02.2020 [21:51:09]
Оформить КРЕДИТ ОЧЕНЬ ПРОСТО ОТ 1.000 ДО 3.000.000 РУБЛЕЙ
Заполните форму и мы выберем предложения
от компаний и банков, готовых выдать Вам заем

Подбор и сравнение займов, кредитов, кредитных карт
Сумма: От 1 000 до 1 000 000 рублей
Срок: От 7 дней до 5 лет
Время рассмотрения: моментально http://bit.ly/2KefdeU



Подбор кредита в онлайн режиме
Размер: От 1 000 до 3 000 000 рублей
Срок: От 7 дней до 10 лет
%% ставка (зависит от сумм):
До 30 000 руб - от 0,61 % - 2.3% в день
От 30 000 до 100 000 руб у МФО - от 0,23% в день
От 100 000 до 200 000 руб у МФО - 0,21% в день
От 200 000 руб - от 21% в год
Время рассмотрения: быстро
Получение денег: На карту, счет, онлайн, наличными или через платежные системы
Возраст: От 18 до 70 лет http://bit.ly/315wNJ1


#109164
RE: Готель "Старий Банк"   20.02.2020 [11:07:08]
Взять финансовую помощь ОЧЕНЬ ПРОСТО ОТ 1.000 ДО 3.000.000 РУБЛЕЙ
Заполните форму и мы выберем предложения
от компаний и банков, готовых выдать Вам деньги

Поиск и анализ займов, кредитов, кредитных карт
Размер: От 1 000 до 1 000 000 рублей
Срок: От 7 дней до 5 лет
Время рассмотрения: моментально http://bit.ly/2KefdeU



Поиск кредита в онлайн режиме
Размер: От 1 000 до 3 000 000 рублей
Срок: От 7 дней до 10 лет
Процентная ставка (в зависимости от сумм):
До 30 000 руб - от 0,61 % - 2.3% в день
От 30 000 до 100 000 руб у МФО - от 0,23% в день
От 100 000 до 200 000 руб у МФО - 0,21% в день
От 200 000 руб - от 21% в год
Время ожидания: мгновенно
Получение денег: На карту, счет, онлайн, наличными или через платежные системы
Возраст: От 18 до 70 лет http://bit.ly/315wNJ1





Условия кредитования Хотите узнать ваш кредитный рейтинг? Займ до зарплаты 7a5_c28

@!fin*
#109561
RE: Готель "Старий Банк"   14.04.2020 [07:35:25]
эссе на заказ

Наши услуги:
Дипломные работы
Курсовые работы
Математика
Отчеты по практике
Контрольные работы
Рефераты
Бизнес планы
Решение задач
Ответы на билеты
Эссе
Чертежи
Презентации
Научные статьи
Диссертации
Учебная практика

решение контрольных

заказать дипломную срочно заказать эссе заказать дипломную работу 6070029
#114737
Показана только часть комментариев. Смотрите все комментарии в форуме.
You need to login or register to post comments.
< Пред.   След. >

Дизайн та розробка Logic Land Ltd.

Меню
Каменец-Подольский
Блог
Политика
Коммуналка
Статьи
Каталог предприятий
Фото
Поиск на сайте
Открытки
Форум
Фестивали
Карта сайта
Веб-мастеру
Группы
Гостевая книга
Бронирование гостиниц
Партнеры сайта
Інформери
Кам'янець-Подільський online
Обмін лінками - отримати код »


Фото
Експорт новин
Новини (RSS 1.0)
Новини (RSS 2.0)
Блог (RSS)
Форум (RSS)
Хто на сайті?
Сейчас на сайте:
Гостей - 9
и пользователей - 1
Jahon