УкраїнськаРусскийEnglish
Кам'янець-Подільський
Переказати кошти для допомоги Збройним Силам України з платіжної картки (Національний банк України)
 
Пульс Кам'янця-Подільського на Facebook - група Камянець-Подільський Онлайн
 
У календарі:
Нема подій
Формула 1. Гран-прі Великобританії, Сільверстоун.
Автор: Alex Andrushchak   
06.07.08
silverstone.gif

Кваліфікація гран-прі Великобританія відверто подивувала результатами. Судіть самі:
1 Х. Ковалайнен McLaren-Mercedes
2 М. Уэббер Red Bull-Renault
3 К. Райкконен Ferrari
4 Л. Хэмилтон McLaren-Mercedes
5 Н. Хайдфельд BMW
6 Ф. Алонсо Renault
7 Н. Пике Renault
8 С. Феттель STR-Ferrari
9 Ф. Масса Ferrari
10 Р. Кубица BMW

Вперше в своїй формульній кар’єрі поул завоював Хейкі Ковалайнен, Макларен. Був здивований своїй першій лінії і Марк Вебер, Редбул. Ферарі виступили досить блідо, Кімі Райконен лише третій а Феліпе Маса не зміг проїхати швидке коло у третій частині кваліфікації і відправиться в гонку з 9-ї позиції. Британець Льюіс Хемільтон на домашньому гран-прі стартуватиме четвертим. Ніку Хайдфельду вперше в цьому сезоні вдалося кваліфікуватись краще ніж Роберту Кубіці, в якого на боліді виникли якісь проблеми. Отже Нік Хайфельд, БМВ, стартуватиме п’ятим а його партнер Кубіца тільки десятим. Шосту та сьому позиції на стартовому полі вибороли пілоти Рено, Фернандо Алонсо та Нельсіньйо Піке. Ще одна міні-сенсація кваліфікації в Сільверстоуні - восьма стартова позицій Себа Фетеля, Торо Росо.

Дуже можливо, що сьогодні у Сільверстоуні пройде дощова гонка. Пілоти йдуть на формовочне коло і розпочинається легкий дощик. Схоже, що усі пілоти обрали стандартну дощову гуму для першого відрізку гонки. Пілоти вистроюються на стратовій решітці. Все готово до початку гонки.

Червоні вогні гаснуть - гран-прі Великобританії розпочалось! В першому повороті Хейкі вдається стримати Льюіса Хемільтона, а Вебер провалюється на 4-ту позицію. Кімі Райконен залишається третім. Проблеми у Вебера та Маси вони відкочуються у кінець пелетону. Кулхард та Фетель на гравії. Їх гонку завершено. Хемільтон атакує Ковалайнена в боротьбі за першу позицію але фіну вдається захищатись. Барікело вдалось прорватись з 17 на десяту позицію.

Ковалайнен показує кращий час кола а Маса вилітає з треку але йому вдається повернутись. Кращий час кола від Алонсо - він йде на четвертій позиції. Хемільтон проходить Ковалайнена у першому повороті. Хемільтон відразу ж відривається на 2 сек. Дощу все ще немає але траса не сохне. Вебер проходить Фізікелу і виходить на 15-ту позицію. Кращий час кола від Хемільтона, він уже більше ніж на 3 сек випереджає Ковалайнена.

Вебер проходить Накаджіму та здобуває чергову, 14-ту позицію. І відразу ж йому вдається пройти Бюрдє та Сутіля. Здається в його баках дійсно мало палива. Компьютер показує, що Райконен пройшов Ковалайнена, що ж там сталось? Так Ковалайнен вилетів в одному з поворотів і це дозволило Кімі вийти на 2-гу позицію. Команда Рено передбачає, що в найближчі 5 хвилин розпочнеться дощ. Сутіль вилітає та зачіпляє покришки, його гонку закінчено.

Проблеми з інтернетом…

Коротко. Райконену на першому піт-стопі залишили старий комплект гуми, коли дощ став сильнішим він катастрофічно втратив швидкість та змушений був заїхати на піт-стоп на якому йому залили палива до кінця гонки. Та сама історія з Фернандо Алонсо. Найкраще скористався проблемою з дощем Рубенс Барікело, якому поставили екстра дощову гуму і він зміг пере свої останім піт-стопом вийти на другу позицію а після нього повернутись у гонку третім.

Під час дощу майже усі пілоти допустили масу помилок, було дуже багато розворотів та вильотів.

Фінішний прапор пілоти побачили у такій послідовності - Хемільтон, Хайдфельд, Барікело, Райконен, Ковалайнен, Алонсо, Трулі, Накаджіма.
В кубку конструкторів лідерство утримує Ферарі. В заліку пілотів Хемільтон, Райконен, Маса мають по 48 пунктів, на два меньше 46 у Кубіци.

До зустріччі на гран-прі Німеччини – 20 липня, у Хоккенхаймі.

Всі коментарі до гонок Формули 1 на сайті Кам’янець-Подільський Онлайн

Кам’янець-Подільський клуб вболівальників Формули 1.

 
Обговорення (1 коментарів)
Формула 1. Гран-прі Великобританії, Сільверстоун.   10.07.2008 [07:19:04]
#284

Вам необхідно авторизуватись або зареєструватись, щоб розміщувати коментарі.
< Попер.   Наст. >

Дизайн та розробка Logic Land Ltd.

Меню
Кам'янець-Подільський
Блог
Політика
Комуналка
Статті
Каталог підприємств
Фото
Пошук на сайті
Листівки
Форум
Фестивалі
Карта сайта
Веб-майстру
Групи
Гостьова книга
Бронювання готелів
Партнери сайту
Інформери
Кам'янець-Подільський online
Обмін лінками - отримати код »


Фото
Експорт новин
Новини (RSS 1.0)
Новини (RSS 2.0)
Блог (RSS)
Форум (RSS)
Хто на сайті?
сторінку переглядають:
10 гостей