УкраїнськаРусскийEnglish
Кам'янець-Подільський
Переказати кошти для допомоги Збройним Силам України з платіжної картки (Національний банк України)
 
Пульс Кам'янця-Подільського на Facebook - група Камянець-Подільський Онлайн
 
Музеї міста
СТАРА ФОРТЕЦЯ, вул. Замкова, 1
Працює з 10.00 до 19.00 – в літній період, 9.00 до 18.00 – в зимовий період. Без вихідних.
Пам'ятка фортифікаційного мистецтва ХІІ-ХVІІІ ст. У підземеллях та вежах фортеці відкрито експозиції, які відтворюють сторінки її історії. В приміщеннях на території фортеці розташовані: – відділ етнографії, де представлено унікальні експонати музею: колекції гончарних виробів, ковальські роботи, вишивка та ткацтво, різьблення з дерева, цінні культові предмети. Експозиція побудована у сценічному показі, вдало поєднані муляжі та музейні експонати дають можливість наочно уявити розвиток ремесла і обрядовість з найдавніших часів до наших днів; – експозиція оборони фортеці від турків ( в підземеллі Західних казематів); – експозиція ув'язнення Устима Кармелюка (в Папській башті); – криниця ( в башті Чорній); – експозиція метальної зброї (в підземній східній галереї).

РАТУША, вул. Польський ринок, 1
Працює з 10.00 до 18.00 в літній період, з 9.00 до 17.00 в зимовий період, без вихідних.
Пам'ятка архітектури ХV-ХVІІІ ст. – функціонують виставкові зали, де розташовано Музей грошей та експозиція магдебурзького права. У підземеллі відтворено експозицію з історії судочинства на Поділлі XVI-XVII ст.

КАФЕДРАЛЬНИЙ КОСТЬОЛ, вул. Татарська, 20
Працює без вихідних з 9.00 до 16.00
В діючому храмі Кафедрального костьолу Святих Апостолів Петра і Павла, пам'ятка архітектури ХV-XIX ст.ст. у вільний від богослужіння час проводять екскурсії з історії архітектури цього храму та історії мистецьких творів, які в ньому знаходяться.

ХУДОЖНІЙ МУЗЕЙ, вул. П'ятницька, 11
Працює з 10.00 до 18.00 в літній період, з 9.00 до 17.00 в зимовий період, без вихідних.
Музейна фондова збірка нараховує більше 120 тисяч експонатів. Чільне місце в ній належить колекції творів західноєвропейського та російського образотворчого мистецтва ХVІІІ-ХХ ст.ст. Особливе місце займають полотна українського художника-передвижника поч. ХХ ст. В.Розвадовського, твори художників 60-70 років ХХ ст.. О.Грена та твори сучасних митців Поділля. У відділі функціонує стаціонарна виставка, яка представлена рідкісними експонатами.

ВІДДІЛ АРХЕОЛОГІЇ, вул. Соборна, 29а
Працює з 10.00 до 18.00 в літній період, 9.00 до 17.00 в зимовий період, без вихідних.
Розташований у пам'ятці архітектури ХVІІ ст. - в минулому вірменському торговому домі. В 2001 році відкрито відділ археології. В основу покладена збірка археологічних матеріалів, яка започаткована ще у ХІХ ст. засновниками музею в Кам'янці. Нова експозиція знайомить відвідувачів музею з матеріалами, які вводять глядача в ту чи іншу епоху та свідчать про залюдненність Поділля з найдавніших часів. В експозиції відтворено житло прадавньої людини, реконструйовано знаряддя праці та побутові речі в умовному їх використанні. У відділі археології представлено понад тисячі предметів старожитностей, знайдених на Поділлі. У внутрішньому дворику розташувався лапідарій з язичних ідолів. При музеї діє виставкова зала сучасного образотворчого мистецтва.
 

Дизайн та розробка Logic Land Ltd.

Меню
Каменец-Подольский
Блог
Политика
Коммуналка
Статьи
Каталог предприятий
Фото
Поиск на сайте
Открытки
Форум
Фестивали
Карта сайта
Веб-мастеру
Группы
Гостевая книга
Бронирование гостиниц
Партнеры сайта
Інформери
Кам'янець-Подільський online
Обмін лінками - отримати код »


Експорт новин
Новини (RSS 1.0)
Новини (RSS 2.0)
Блог (RSS)
Форум (RSS)
Хто на сайті?
Сейчас на сайте:
Гостей - 8