УкраїнськаРусскийEnglish
Кам'янець-Подільський
Пульс Кам'янця-Подільського на Facebook - група Камянець-Подільський Онлайн
 
У календарі:
Нема подій
Нові маршрути громадського транспорту в Кам'янці-Подільському
Автор: Павел Трофимов   
18.05.13
Image

 

Кам'янчанам вже давно обіцяють реформу міського громадського транспорту, після чого їздити стане зручніше та комфортніше.
Наразі, виконавчий комітет Кам’янець-Подільської міської ради почав підготовку до проведення конкурсу на пасажирські перевезення на автобусних маршрутах загального користування в м. Кам’янці-Подільському у 2013 році.

 

Підготовка до майбутнього конкурсу включає створення нової оптимальної та зручної для користування мешканцями міста автобусної мережі.

Запровадження нової схеми організації руху громадського транспорту – це необхідний крок для створення у нашому місті сучасної системи для зручності та комфорту перевезень пасажирів. Таким шляхом йдуть всі міста. За останні роки в цьому непростому напрямку чимало кроків було зроблено міською владою:

-введена муніципальна програма "Міський автобус”;

-створено комунальне підприємство ”Комунтранссервіс”, на балансі якого вже є дев'ять великих комфортабельних автобусів;

-проведене в 2012 р. письмове опитування мешканців міста засвідчило значну перевагу зручності і якості користування комунальними автобусами;

-19.09.2012 р. заключено договір з Вінницьким національно-технічним університетом, як ліцензованим підрозділом Академії транспорту України, яким передбачено проведення досліджень з аналізу існуючої ситуації та розробки проекту розвитку автобусної мережі міста з визначенням пасажиромісткості та необхідної кількості автобусів.

Опрацювавши інформацію, Інститут машинобудування і транспорту Вінницького національного технічного університету надав пропозицію запровадити нові маршрути та скоротити кількість рухомого складу майже на третину.

Згідно нової схеми руху на маршрутах пропонується робота 23 автобусів великої місткості, або 61 автобуса типу "Богдан", або 138 мікроавтобусів місткістю до 22 місць. Сьогодні, нагадаємо, містом курсує 230 мікроавтобусів та 7 автобусів КП "КТС".

Щодо самих маршрутів, то вони зазнали значних змін. Відтак, скасовуються маршрути №4 (по Червоноармійській), №6 (його об'єднають з №5), №9 (його об'єднають із №12), №13, №19. На залізничний вокзал можна буде доїхати тільки зі Старого міста, на селище цукрового заводу і м'ясокомбінат - тільки із Першотравневого. На жаль, фахівці не запропонували сполучити залізничний вокзал із південною (Руські фільварки і селище цукрового заводу)  та північною (мікрорайон "Жовневий") частинами міста.

 

Виконавчий комітет Кам'янець-Подільської міської ради звертається до мешканців міста з проханням надання пропозицій по формуванню автобусної мережі міста.

Надані Вами пропозиції будуть аналізуватися робочою групою, до складу якої входять представники виконавчої влади, профільні фахівці, представники депутатського корпусу, громадськості та наукові фахівці Академії транспорту України.

Ваші пропозиції допоможуть скоригувати нову схему пасажироперевезень.

Пропозиції надавати до 1.06.2013 року за адресою: майдан Відродження 1, каб. 125, т.5-17-50,  Ця адреса ел. пошти приховується від різних спамерських пошукових роботів. Щоб побачити її потрібно активувати Яваскрипт. , 067-688-55-19.

Обговорення нових маршрутів ведеться на гілці форуму .

Перелік нових маршрутів, наданий ВНТУ:

 

 
Обговорення (1 коментарів)
Нові маршрути громадського транспорту в Кам'янці-Подільському   28.05.2013 [15:25:40]
Обговорення статті: Нові маршрути громадського транспорту в Кам'янці-Подільському

Мешканці(більшість студенти)просимо, щоб маршрут №5 проходив по вулицях Розвадовського та Жукова, оскільки нам буде дуже зручно добиратися в університет(по вул.Огієнка)і додому!Дуже просимо звернути увагу на наше прохання!Дякуєм!!!
#73310

Вам необхідно авторизуватись або зареєструватись, щоб розміщувати коментарі.
< Попер.   Наст. >

Дизайн та розробка Logic Land Ltd.

Меню
Кам'янець-Подільський
Блог
Політика
Комуналка
Статті
Каталог підприємств
Фото
Пошук на сайті
Листівки
Форум
Фестивалі
Карта сайта
Веб-майстру
Групи
Гостьова книга
Бронювання готелів
Партнери сайту
Інформери
Кам'янець-Подільський online
Обмін лінками - отримати код »


Фото
Експорт новин
Новини (RSS 1.0)
Новини (RSS 2.0)
Блог (RSS)
Форум (RSS)
Хто на сайті?
сторінку переглядають:
253 гостей