УкраїнськаРусскийEnglish
Кам'янець-Подільський
Переказати кошти для допомоги Збройним Силам України з платіжної картки (Національний банк України)
 
Пульс Кам'янця-Подільського на Facebook - група Камянець-Подільський Онлайн
 
У календарі:
Нема подій
З приводу бродячих собак
Written by miron   
ponedilok, 14 lypen` 2008

У продовження теми піднятої тут повідомляю.

За інформацією з непевних джерел (чутки) з сьогоднішнього дня у місті починається відстріл бродячих собак. Цей захід проводиться згідно старовинної приказки: "грім не гряне - мужик не перехреститься". За інформацією з тих самих джерел минулого тижня на дитячій гірці, що знаходиться на мікрорайоні "Черьомушки" бродячі собаки жорстоко покусали маленьку дівчинку. 

Відстріл буде проводитись у робочий час зі спеціальної пневматичної рушніці спеціально підготованою командою спеціалістів у складі 4-х чоловік (один стріляє з рушниці, двоє накачують повітря, один носить і споряджає амуніцію) спеціальною рідиною спеціально призначенною для приспання собак до вічного сну. Рушниця стріляє дротиками, на кінці яких кріпиться ампула з голкою. Згідно того самого джерела достатньо щоб ампула втрапила в собаку, немає значення в яке місце, і справу буде зроблено. Також джерело повідомило, що вартість одного пострілу більше 1000 гривень (може джерело мало на увазі вартість всього стрілецького комплексу).

Так що громадяни - УВАГА! Якщо побачите групу з чотирьох чоловіків з якимось дивним обладнанням БЕРЕЖІТЬСЯ! Бо та РІДИНА, якою присипляють собак НЕБЕЗПЕЧНА і ДЛЯ ЛЮДЕЙ! І мене мучають сумніви, що тій команді дали достатньо часу і можливостей щоб навчитися гарно стріляти по рухомих мішенях з їхньої, досить спецефічної, зброї.

До речі. Те саме джерело розповіло мені цікаву історію з недалекого минулого. Три роки тому існувало в нашому місті таке собі КДП (чи КТП, я добре не розчув), яке займалося виловом бродячих тварин. Більше того це КДП платило 4,50 грн за кожну приведену до них собаку. Група веселих чоловіків, побачивши ранкові страждання товариша після гарно проведенного вечора, який не мав на що опохмелитися, подала йому цю ідею. Сказано - зроблено. Була знайдена сітка і за 10 хвилин на шворці вже було 4 бродячих пса. Чоловік притягнув їх у вищезгадане КДП і ось тут почалося: "... а Ви хто, а який ЖЕК, ах не ЖЕК, а документи на собак, ах немає, тоді треба їх оформити..." і т.д. і т.п. Чоловік послухав-послухав, сказав декілька слів з пересердя, вівів собак назад на вулицю, розв'язав шворку, дав копняка самому лінивому псу і пішов шукати собі розради деінде.

До чого це все. Можливо, якщо визначити місце, та спростити процедуру прийому, та дещо підняти ціну за собаку і широко про це оголосити то за тиждень, два, місяць в нашому місті переловлять всіх бродячих собак! І не будуть потрібні ніякі "спецкоманди". Правда, є можливість того, що будуть ловити і домашніх собак, але, думаю, це також змусить їхніх хазяїв пильніше приглядати за своїми улюбленцями. 

  No Comments.
You need to login or register to post comments.
< Prev   Next >

Дизайн та розробка Logic Land Ltd.

Меню
Кам'янець-Подільський
Блог
Політика
Комуналка
Статті
Каталог підприємств
Фото
Пошук на сайті
Листівки
Форум
Фестивалі
Карта сайта
Веб-майстру
Групи
Гостьова книга
Бронювання готелів
Партнери сайту
Інформери
Кам'янець-Подільський online
Обмін лінками - отримати код »


Фото
Експорт новин
Новини (RSS 1.0)
Новини (RSS 2.0)
Блог (RSS)
Форум (RSS)
Хто на сайті?
We have
17 guests online