УкраїнськаРусскийEnglish
Кам'янець-Подільський
Переказати кошти для допомоги Збройним Силам України з платіжної картки (Національний банк України)
 
Пульс Кам'янця-Подільського на Facebook - група Камянець-Подільський Онлайн
 
Фотокнига ХМЕЛЬНИЧЧИНА СПРАВЖНЯ
Автор: Alex Andrushchak   
15.07.08

khmelsprav1_800.jpg

Добридень, друже!
Добре, що ти з нами. Ми так чекали твого товариства. Разом нам буде приємніше бродити зарошеними луками й ховатися від спеки в затінку дібров, заглядати в жахку безодню печер і поринати в теплі плеса річок та озер. Разом нам веселіше буде добиратися путівцями чи й стежинками до найвіддаленіших куточків Хмельниччини або ж, якщо заманеться, миттю - бо що там якихось чотири-п'ять годин? - промчати від найпівденніших її меж - подільських сіл, що хата в хату з буковинськими, аж до північних - волинських, від яких рукою подати що до Рівненщини, чи до Житомирщини. А можемо гайнути зі сходу області на її захід - від Вінниччини до Тернопільщини, - і в три години вкластися, і за межі Поділля так і не вийти.

khmelsprav4_800.jpg

А хочеш - помандруємо вглиб століть? Або - якщо вистачить сили й упертості - й тисячоліть? І, коли віддихаємося від довгої дороги в 300 тисяч років, то в заплаві лівого берега Дністра, біля сучасного села Лука-Врублівецька Кам'янець-Подільського району, неминуче наткнемося на людське поселення доби палеоліту: нині, в III тисячолітті від Різдва Христового, воно вважається найстарішим на території Хмельниччини. Ти уявляєш, яка буде зустріч? Ми теж ні.

 

khmelsprav2_800.jpg

 

Фотокнига ХМЕЛЬНИЧЧИНА СПРАВЖНЯ
Автор ідеї Світлана КАБАЧИНСЬКА.
Упорядник Тетяна КОЛЕСНИЧЕНКО.
Фотохудожники Олександр СОЛЄНЦОВ та Артур ІШ.
Дизайн Олексія і Тараса ТИМОЩУКІВ.
Автори текстів: Сергій Єсюнін, Володимир Захар'єв, Світлана Кабачинська, Ян Козельський, Сергій Прищепа, Олексій Тимощук, Віра Шпильова, Олена Щегельська.
Переклад Лариси Бойченко.
Використані фото Олександра Колосовського, Олега Погорільця, Ярослава Калашніка, Юрія Марчука та Сергія Прищепи.
Коректор Зоя Ігнатова.
Підписано до друку 03.08.2007 р. Формат 60x84 1/8. Гарнітура Тітез №У Котап Суг. Друк офсетний. Наклад 10 000. Зам №1055.
Віддруковано у ТОВ "Поліграфіст-2", М.Хмельницький, вул. Курчатова, 8.
ББК 26.89 (4УКР-4ХМЕ) УДК 908 (477) Х65
Хмельниччина справжня. Фотокнига. - Хмельницький: Поліграфіст-2, 2007. - 156 с. I8ВN 978-966-96829-3-2

Фотокнига "Хмельниччина справжня", видання якої приурочене до 70-річчя утворення Хмельницької області, - це своєрідне вікно в історію та сьогодення надзвичайно цікавого і мальовничого краю. Знайомство з подіями, що визначали його долю, з історичними та архітектурними пам'ятками, що пережили століття, з людьми, що мешкали тут колись і живуть на Хмельниччині тепер, допоможуть читачам відкрити чи глибше пізнати маленьку часточку великої України.

Всі книги на сайті Кам'янець-Подільський Онлайн

 
Обговорення (1 коментарів)
Фотокнига ХМЕЛЬНИЧЧИНА СПРАВЖНЯ   15.07.2008 [12:25:33]
** Обговорення статті: Фотокнига ХМЕЛЬНИЧЧИНА СПРАВЖНЯ **

Щира подяка від авторів за те, що виставили цю книгу на сайті. Виявляється (за свідченнями біблотекарів) у нас бракує краєзнавчої літератури, а гарно ілюстрованої й поготів. Ще є книги про Кам'янець, а про область - можна порахувти на пальцях одныэъ руки. Книгу видали торік, але її вже практично неможливо знайти. Ішли листи з проханням про перевидання. Тож було здійснене перевидання, і тепер книгу можна замовити, зокрема, в Українському Народному Домі Кам'янця-Подільського за адресою вул. Лесі Українки, 38.
Однак таких широких можливостей, як на Інтернет-сайті, книга не змогла б отримати. Тому ще раз: дякуємо від щирого серця! Дуже віримо, що наша праця допоможе виховати любов до рідного краю утисяч і тисяч людей. Погляньте лишень, який він прекрасний!
#308

Вам необхідно авторизуватись або зареєструватись, щоб розміщувати коментарі.
< Попер.   Наст. >

Дизайн та розробка Logic Land Ltd.

Меню
Кам'янець-Подільський
Блог
Політика
Комуналка
Статті
Каталог підприємств
Фото
Пошук на сайті
Листівки
Форум
Фестивалі
Карта сайта
Веб-майстру
Групи
Гостьова книга
Бронювання готелів
Партнери сайту
Інформери
Кам'янець-Подільський online
Обмін лінками - отримати код »


Фото
Експорт новин
Новини (RSS 1.0)
Новини (RSS 2.0)
Блог (RSS)
Форум (RSS)
Хто на сайті?
сторінку переглядають:
11 гостей