УкраїнськаРусскийEnglish
Кам'янець-Подільський
Переказати кошти для допомоги Збройним Силам України з платіжної картки (Національний банк України)
 
Пульс Кам'янця-Подільського на Facebook - група Камянець-Подільський Онлайн
 
У календарі:
Нема подій
Духовна Рада Кам'янця-Подільського
Written by Alex Andrushchak   
vivtorok, 15 lypen` 2008

tolerance.jpg 8 липня 2008 року, на 32 сесії міської ради Кам'янця-Подільського було створено Духовну Раду.

Раду було створено після того як керівники 11 християнських церков звернулися із відповідною заявою до міської ради. Депутати затвердили «Положення про духовну раду представників церков і релігійних організацій Кам’янець-Подільської міської ради». Згідно цього положення Духовна Рада є дорадчим органом Кам'янець-Подільської міської ради.

Представники найбільшої релігійної общини Кам'янця-Подільського, УПЦ (Московського патріархату), вирішили не входити до складу Духовної Ради.

 
Discuss (5 posts)
Духовна Рада Кам'янця-Подільського   17.07.2008 [17:56:23]
Обговорення статті: Духовна Рада Кам'янця-Подільського

мені здається, що церква повинна бути відокремлена від політики. маємо приклад Середньовіччя, коли між цими двома поняттями можна було поставити знак "=".
#317
RE: Духовна Рада Кам'янця-Подільського   18.07.2008 [06:20:25]
Так вони і не хочуть їм владу дати, Духовна Рада має лише дорадчу функцію. Правда незрозуміло з якого кола питань вони даватимуть поради міській владі.
#320
RE: Духовна Рада Кам'янця-Подільського   16.05.2012 [08:56:29]
Цитата:
Цікавим та змістовним заходом до Міжнародного Дня сім’ї за ініціативи Духовної ради міста Кам’янця-Подільського став парад сімей. Основна його ідея – це пропаганда щасливої родини, де є батько, матір і діти. Християни різних конфесій зібралися в Кам’янці-Подільському, аби засвідчити: нормальна сім’я – це люблячі батьки та народжені від любові діти. На більшості учасників параду – футболки з надписами «Я люблю свого чоловіка», «Я люблю свою дружину» або ж «Я люблю своїх батьків».Міжконфесійне загальноміське свято «Здорова сім`я- здорова нація», присвячене Всеукраїнському Дню матері та Міжнародному Дню сім`ї зібрало близько п’ятиста учасників.
На площі перед міською радою проголосили мету заходу та програму дій. Таким заходом священики із своїми прихожанами привернули увагу до теми гендерної політики (згодом учасникам заходу роздавали брошури «Гендер без прикрас» з координатами регіонального представника Всеукраїнського батьківського руху). Захід декларувався як протидія пропаганді одностатевих стосунків, організатори не діяли проти «лихого», а виступали «за» традиційну християнську родину. Організувавши святкову колону, учасники акції під звуки військового оркестру, рушили у Старе місто. Ведучим заходу став отець Павло Гончарук (РКЦ). Хода супроводжувалась жартами та створювала бажання приєднатися до свята, що і зробили люди із дітьми, які саме гуляли у поблизу Ратуші. Цікавились дійством і численні туристи. На площі Польський ринок учасників колони привітав заступник міського голови Василь Сукач, який подякував Духовній раді міста за організацію просвітницького заходу. Слово також мали головуючий духовної ради протоієрей О.Цісар, УПЦ (КП), пастор церкви «Християнин» Олександр Вершигора, представники християн-баптистів, «Помісної церкви на Поділлі» та УГКЦ. Ігрова програма «У колі родини», що тривала з 16.00-18.00 містила виступи клоунів, конкурси, ігри та забави для дітей та родин.
Cектор з питань внутрішньої політики

http://kam-pod.gov.ua/1066-zdorova-smya-zdorova-nacya.html
#51388
Духовна Рада Кам'янця-Подільського   28.10.2022 [12:26:34]
Хрестики: що врахувати під час вибору? Де в Чернігові продаються натільні християнські хрести?
#116529
Духовна Рада Кам'янця-Подільського   28.10.2022 [12:29:04]
Коли потрібно купити хрестик, то покупці дивляться різні каталоги хрестиків. На ринку так багато пропозицій, що можна помилитись. Щоб такої ситуації не виникло у вашому житті, рекомендую прислухатися до порад продавців. Вибираючи хрестик, враховуйте властивості матеріалу, інкрустацію, технологію обробки, стилістичні особливості. Натільні християнські хрести в Чернігові ви можете придбати ось тут https://zakupka.com/uk/chernigov/k/natelnye-hristianskie-kresty/.
#116530

You need to login or register to post comments.
< Prev   Next >

Дизайн та розробка Logic Land Ltd.

Меню
Кам'янець-Подільський
Блог
Політика
Комуналка
Статті
Каталог підприємств
Фото
Пошук на сайті
Листівки
Форум
Фестивалі
Карта сайта
Веб-майстру
Групи
Гостьова книга
Бронювання готелів
Партнери сайту
Інформери
Кам'янець-Подільський online
Обмін лінками - отримати код »


Фото
Експорт новин
Новини (RSS 1.0)
Новини (RSS 2.0)
Блог (RSS)
Форум (RSS)
Хто на сайті?
We have
17 guests online