УкраїнськаРусскийEnglish
Кам'янець-Подільський
Переказати кошти для допомоги Збройним Силам України з платіжної картки (Національний банк України)
 
Пульс Кам'янця-Подільського на Facebook - група Камянець-Подільський Онлайн
 
Телетріумф-2008 відбудеться в Кам'янці-Подільському
Автор: Alex Andrushchak   
17.07.08

teletriumf.jpg На відміну від кількох попередніх років, коли церемонія вручення "Телетріумфу" відбувалася в київському Палаці «Україна», нині вона відбудеться у Кам'янці-Подільському.

За інформацією, оприлюдненою Ігорем Курусом, першим заступником голови Нацради, на участь в «Телетріумфі» подали заявки такі канали – члени ІТК, як «Інтер» та «1+1» (а також молодші канали груп). Проте точної кількості каналів та програм, що цьогоріч братимуть участь в «Телетріумфі» поки не відомо.

За словами Віталія Шевченка, міська рада Кам’янця-Подільського прийняла рішення зустріти і максимально забезпечити перебування учасників "Телетріумфу". Міський голова Кам'янця-Подільського, Анатолій Нестерук вже дав доручення комунальним службам забезпечити безперебійне живлення Старої Фортеці, де відбуватиметься церемонія.

Вже відомо, що деякі канали – члени ІТК не подаватимуть заявки на участь у премії "Телетріумф". З неофіційних джерел стало відомо, що це пов'язано із конфліктом телевізійників із регуляторним органом щодо примусового збільшення частки української мови в ефірі.

За поточним станом до участі в цьогорічному конкурсі на здобуття Національної премії "Телетріумф-2008" подано 263 заявки від 56 телерадіоорганізацій, у тому числі 10 від загальнонаціональних телерадіокомпаній та 46 регіональних і місцевих.

Нагородження лауреатів XVIII Національній премії "Телетріумф" відбудеться 30 серпня 2008 року в місті Кам'янці-Подільському. Урочисту церемонію "Телетріумфу-2008" транслюватиме Національна телекомпанія України.

  Коментарі відсутні.
Вам необхідно авторизуватись або зареєструватись, щоб розміщувати коментарі.
< Попер.   Наст. >

Дизайн та розробка Logic Land Ltd.

Меню
Кам'янець-Подільський
Блог
Політика
Комуналка
Статті
Каталог підприємств
Фото
Пошук на сайті
Листівки
Форум
Фестивалі
Карта сайта
Веб-майстру
Групи
Гостьова книга
Бронювання готелів
Партнери сайту
Інформери
Кам'янець-Подільський online
Обмін лінками - отримати код »


Експорт новин
Новини (RSS 1.0)
Новини (RSS 2.0)
Блог (RSS)
Форум (RSS)
Хто на сайті?
сторінку переглядають:
7 гостей